czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

January
Może bym sie i skusił ale ci panowie to raczej mnie nie podniecają :):)


prof. dr hab. Jerzy Robert Nowak

Artur Zawisza (wiceprezes Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych)

Robert Winnicki (przewodniczący Stowarzyszenia Młodzież Wszechpolska)

A tak do końca żeby było jasne , to cały ten http://www.przywracamyhistorie.pl/wspieraja-akcje.html motłoch mi nie leży:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Napisałam wcześniej o wciskaniu siłowym- nam nikomu nie potrzebnej Maryli Rodowicz,ale widzę,że ktoś się postarał i wykasował moja opinię,po co forum,skoro,nikt nie ma prawa wygłosić swojej opinii...?Mamy tyle fajnych nowych solistek:Ewa Farna,Sylwia Grzeszczak...,ale ktoś dobrze napisał,jakie miasto,taka ,,niby''gwiazda...Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...na emeryturę np....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

pod gruszą,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Podobno włascicielem jest były własciciel Terrazytow..jesli to prawda to nie bardzo pochelbie o nim slyszalam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Dzwoniłem do jednej firmy w Białymstoku - potrzeba 3 ludzi do zrobienia kursu kończącego się certyfikatem - 600 zł, ilość "zjazdów" zależna od grupy, czyli jeśli się zmobilizujemy, to będzie szybko i sprawnie. :)

Jeśli chętni, to pisać: darem39@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

wysikac sie tam nie zachodze nawet:)



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Tak to jest pan od Terrazytów, osoba z bliskiego otoczenia tam pracowała i mówiła, że gorzej trafić nie można, a o tym panu już od niejednej osoby słyszałam negatywne opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Tak ale isc pracowac gdzies za marne pieniadze i jeszcze w super atmosferze..Albo na koniec miesiaca wogole dac sie wyrolowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

na weselach na których byłam właśnie tak było: Pan Młody idzie do domu Panny Młodej i wita się ze wszystkimi w Jej domu i oczywiście obowiązkowo mdleje na Jej widok ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

place za palety euro 15zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Kurde, wcześniej mi umknął post z opisem o koszmailu, a to świetny i łątwy sposób na oddawanie dowolnej liczby głosów!

Może się wydawać niektórym że zakładanie i głosowanie z takiej ilości kont to robota na cały dzień, ale rejestracja 20 zajmuje kilka minut i robi się to tylko raz, potem już tylko loguj/głosuj/wyloguj/cofnij/loguj... itd.

Dla tych, którym chce się poświęcić kilkanaście minut swego cennego czasu postaram się opisać łopatologicznie całą procedurę, tak aby maksymalnie szybko wszystko zrobić, może przyda się osobom trochę mniej oblatanym:

1. Aby zminimalizować konieczność klepania kopiujemy sobie do schowka tekst "@koszmail.pl"
2. http://www.szkolkinivea.pl/user/create.html w mailu piszemy sobie jakiś krótki login typu xyz1 i ctrl+v, przelatujemy tabem niżej, login to samo co wyżej, bez @koszmail.pl
3. Co do hasła nie ma ograniczeń, może być nawet pojedynczy znak, żeby sobie nie utrudniać potem.
4. Pola z województwem, wiekiem itd przelatujemy tab - strzałka w dół, tab strzałka w dół, żeby wybrać cokolwiek, wpisujemy kod, znowu tab, spacja aby zaznaczyć pole akceptacji regulaminu i od razu ENTER
5. Po informacji o wysłaniu maila aktywacyjnego od razu znowu klikamy "zarejestruj się" i powtarzamy od pkt 2, dowolną ilość razy z loginami xyz2, xyz3... xyz666 ;]

Po założeniu odpowiedniej ilości kont, trzeba jeszcze je wszystkie aktywować, wchodzimy na http://www.koszmail.pl i wpisujemy swój login xyz1, otwieramy maila, klik w link aktywacyjny, po potwierdzeniu zmieniamy cyferkę w loginie i aktywujemy kolejne konta.

Po wszystkim http://www.szkolkinivea.pl/nursery/1189.html klikamy "zaloguj się aby zagłosować" - nie "zaloguj się" u góry strony, oddajemy głos, wyloguj i BACKSPACE, i logujemy kolejne konto. Jeśli sobie jeszcze zapamiętamy hasła w przeglądarce, to najbardziej pracochłonną czynnością jaka nam będzie wpisanie kodu z obrazka klikanaście, kilkadziesiąt razy. Po kilku razach będziecie robić wszystko automatycznie ;)

Do końca zostało równe 2 tygodnie, 15 minut rano, 15 po południu i 15 wieczorem, i spokojnie minimum 100 dziennie każdy może trzasnąć.
20 poszło i wracam rejestrować dalej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Żal to jest takich frajerów co to zakładają takie tematy, pewnie sam dostał z liścia a że ma 13 lat albo i 14 to srał w pory żeby oddac i przyleciał z tym na forum.... czy tak zachowałby się mężczyzna?? Nie, tylko i wyłącznie rozwarchany gówniarz... jak matka to przeczyta to patrz że będzie szlaban na Yamę!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

jastarnia, hel, teraz autobanami to moment i jestes :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

zaproponujmy wszystkim aby się nie wybierali, to i kicha murowana i drugim razem miasto zrobilo by jakies referendum - poszanowaliby ludzi bo to chyba dla nas a nie dla nich, po co bylo wybierac takich frajerów? a teraz to szkoda naszego czasu na takie gadanie. Zobaczycie, znów bedzie 2 - 3 tys ludzi, wspaniała atmosfera i rządowcy będą zadowoleni że taki a nie inny wybór.

A tak w ogole to myślę że z roku na rok z gościńcem będzie tak jak z juwenaliami - co raz to gorszy wykonawca. Cieszyłem się że chociaż rotten bark był. I uważam że np Enej lub Lemon, jeszcze w niewielkiej fazie swojej kariery a daliby lepsze widowisko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

na początku przed domem przywitają cię rodzice potem wchodzisz do domu
mieszkania-witasz młodą - świadkową i stajesz obok młodej niemusisz
witać się z gośćmi





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

A myślę. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

_małA_ , masz tu przykład męska k.urwo i nie wypieraj się teraz jak żaba błota :


Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 03-06-12 21:52

Popatrz Maruda,widocznie już jego córka gratis d..y nie daje.Załatwił jej dofinansowanie unijne i dorabia teraz na trasie do Warszawy.


Że ciebie pier.dolą wszystkie bezpańskie psy na trawniku , to nie znaczy , że ktoś tak jak ty , PSI NAPLECIE każdemu laskę ciągnie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Zagadaj do Zezowatego Szczęscia,też mówie poważnie.Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

siwy siwy tam w tamacie dla samotnych jest cos dla Ciebie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

siwasuko , szukasz ch..a do d..py ?

... śledząc twoje posty , to musisz być w realu przysłowiową pi.zdą - cipą , co to bułkę przez bibułkę , ą ch..a gołą ręką .
Już ci kiedyś pisałem , że wyżej mego ch..a nie podskoczysz .
Nie będę się z każdym takim KUTASEM jak ty szarpał , już jeden " bohater " podał mnie z art 157 i od niedawna mam czyste konto . Ale jak mnie dobrze podk...sz , to jak tu publicznie złożysz oświadczenie , że mnie sprowokowałeś , pierwszy zaczepiłeś i nie będziesz nigdzie składał skarg i pozwów , to znajdę czas , aby ci PSI CH..U mordę oklepać .
Tylko dobrze się zastanów , bo ja PSI NAPLECIE nie mam czasu na zabawę i żeby póżniej , jak się styknjemy - nie było przepraszam .
W wieku to jesteśmy zbliżonym , waga / wzrost - to mnie ch..j obchodzi , że jestem na pewno cięższy , a umiejętności - zobaczymy co pokażesz ?

Jak dalej cię ryj swędzi - PODAJ SWÓJ NR telefonu , kupię starter i oddzwonię .
Na e-malie nie odpowiadam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

Dom weselny Perła od 50zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

ale uslyszale tekt (facet ma kochac )a CZY PANIOMto wszystko wolno??????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Globalna petycja przeciw PRZYMUSOWI szczepień i globalnej KONTROLI

I tym pozytywnym obrazkiem zakończę dzisiejszy wieczór na forum 4lomza:):):)

Dobranoc:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org