sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.

idź i spróbuj - ja też maja czekałam i okazało się że już nie ma takiego czegoś i musiałam 2 dychy zapłacić..ale to w innej bibliotece..i za trochę krótszy okr czasu..w każdym bądź razie nie czekaj dłuzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.

Osobiście mam antenę president texas w dziurze w dachu ale chyba każdy z nas zaczynał od anteny na magnesie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.


Andrzejku już wszyscy znamy Twoje zdanie wiec możesz przestać siać swoją nienawiść do Kościoła ;] nie czas ani miejsce na to.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.

to kiedy lepiej w sobotę czy niedzielę, bo się dowiedzieć nie można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej - przedmówco niżej już nie można (?)

Autor: moja_opinia
(---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30-05-12 13:43


Andrzejku już wszyscy znamy Twoje zdanie wiec możesz przestać siać swoją nienawiść do Kościoła ;] nie czas ani miejsce na to.

taka jest tylko MOJA OPINIA... ;)

____________________________________________________________


taa...
Wszyscy to znaczy Kto ?
znamy - Jacy "MY"
Kogo tu reprezentujesz wypowiadając się za wszystkich ?
Kim jesteś skoro się nie przedstawiasz z Imienia którym cię ochrzczono - czego się wstydzisz, jesteś nikim ?


Szanowny przedmówco
przedstawiający się cyt. : "moja_opinia" czy tam "Mala MI"
"mówisz o sianiu nienawiści" mówisz w stosunku do autora Mr_Andrzej przedstawiając go jako siewcę nienawiści do Kościoła.
Dlaczego tak mówisz ?

A co to za rzekoma nienawiść o której wspominasz (?)
Jak ta nienawiść wygląda na czym polega (?)
Mowa nienawiści (?)
a gdzie ta nienawiść co jest jej owocem (?)
a gdzie źródło tej twoim zdaniem nienawiści na którą tu wskazujesz,
jaki jest jej rozmiar i cel ?
Kim czym jest tak naprawdę ten Kościół na który wskazujesz że przeciw niemu Twoim zdaniem jest kierowana tu nienawiść ?





1) Słów Prawdy o Kościele nie nazywaj nienawiścią do Kościoła.

2) Nie nazywaj nienawiścią do Kościoła owoców jakimi ten Kościół tu zaowocował na Parafialnej Ziemi Łomżyńskiej

3) Zweryfikuj swoją sprawiedliwą - obiektywną opinię w oparciu o właściwy punkt odniesienia. Popatrz na to z Bożego punktu wiedzenia z punktu widzenia Świadectwa Prawdy którą daje Jezus wobec nie tylko religijnych Ludzi a raczej spójrz na to z punktu wiedzenia kogoś kto fałszywie został przez Kapłanów zgnojony i przybity do Krzyża Cierpienia - popatrz na to na przykład z perspektywy Jezusa - prawie wszystkim dobrze znanego tu Jezusa.

4) Dokonaj konfrontacji swojej opinii z rzeczywistością w której ta Twoja opinia zaistniała, dokonaj refleksji czytam opinii o sobie samym a raczej nad samym sobą zanim zaczniesz wygłaszać opinie o tyn co Cię otacza.






Nie szata zdobi człowieka
ale szatańsko może mu zaszkodzić





Religijna Szmata jakich na Parafialnej Ziemi Łomżyńskiej wiele potrafi skutecznie po Arcy Kapłańsku zeszmacić człowiekowi życie na sposób (nie)Ludzki i (nie)Boski

Nie szata zdobi człowieka
ale szatańsko może mu zaszkodzić

O czym to świadczy ...

O czym to Ten Ich CURVA (łać.) KOŚCIÓŁ świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.

Polecam nowy sklep na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wojska Polskiego większy wybór niż w Polmarze i lepsze ceny, kupiłem Presidenta Florydę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.

szkoda że coś ciekawszego niewyszlo w tym lokalu
bo lokal jest prawie wykończony i może naprawde być najlepszy w mieście
i kasiora by była
jovanka taka reklama jako robisz jest mało zachęcająca
chętnie bym się u was pobawił --- ale zespół to mało
może ktoś z doświadczeniem by pomógł
tylko pewnie wszystko się toczy wkoło kasy
miesiąc maj jest kiepskim miesiącem dla wszystkich klubów
ale od czerwca coś powinno drgnąć tylko trzeba jakoś to dobrze rozreklamować----- poza tym piękne schody z barierką
wpadne do was się pobawić
i utrzymuj temat zawsze ktoś z ciekawości nowy dojdzie do was



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org