niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \"łajzą\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

W biurze to jeszcze da rady ale fizyczni to nie dadzą rady!
W takiej piekarni to przez miesiąc można się wykończyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

Dobra rzecz, piwko jabłkowe wchodzi jak soczek i wspaniale orzeźwia :D W IRL lubiłem to pić, szczególnie Druids Celtic Cider albo Bulmers ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

do megawatta 4000 lub santiago 1200 potrzeba sporego magnesu , średnicy ok 16cm , więc koszt zakupu nowej anteny + magnes to ok 250-300 złotych.
Ogólnie moim zdaniem są to anteny montażowe bezpośrednio w dziurze , tam najlepiej spełniają swoje zadanie.
Moim zdaniem najkorzystniej zakupić antenę ML 145 Sirio , używałem kiedyś takiej i bardzo dobrze się sprawdzała , przyzwoite osiągi , niewygórowana cena , dobry montaż , łatwość strojenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

Cydr kojarzy mi się zawsze z dobrą imprezą :) szczególnie w Druskiennikach po zakupie tego cudeńka w Maximie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

Orlen .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

wpm a Ty polskiego lepiej się naucz poprawnie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

I taki postawiłeś sobie problem pracy magisterskiej? Że ludzie nie mają pojęcia o tym czym jest gang a czym klub motocyklowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

Witam może ktoś orientuje się gdzie w Łomży można spakować próżniowo większą ilość jedzenia ( szykuje się wyjazd) w google znalazłam nr ale nikt nie odbiera. W innych miastach trudnią się tym sklepy, może u nas też. Proszę o wskazówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

Fajnie, że sprostowałeś. Czytając ankietę, można właśnie wywnioskować, że uważasz swoich respondentów za idiotów. Ale być może to tylko moje odczucie.
W każdym razie powodzenia w pisaniu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

ale po co z Polski wiesc skazona zywnosc do innego kraju,sol z drogi i inne tam gowna dodaja do jedzenia,lepiej kupic w tym kraju do kturego jedziesz bedziesz zdrowszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

Policz sobie od 2013 co rok dłużej o 3 miesiące aż do 2040 osiągnie 67 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

VW, AUDI, TOYOTA to chyba nie wyższa półka.
Jeżeli te auta o których mówisz mają DPF'a to według mnie najlepszymi lokalnymi stacjami jest Orlen, reszta stacji to franczyza czy jak to się nazywa - stacje patronackie.
Moja subiektywna opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

wpm - hahaha :) no popatrz i bez jezyka francuskiego z kazdym facetem na poziomie oczywiscie sie dogadam :P Ja chce SKANDYNAWSKI!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Małgosia błońska-kidawa została nazwaną \\\"łajzą\\\" przez rzeczniczkę sld panią poseł Żukowską

Wiem, że coś jest organizowane na skate parku przy ks. Anny od 10:00, a po godzinie 15:00 jakiś turniej siatkówki plażowej na nowo otwartym boisku przy pg8.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org