piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

Polska to bogaty kraj, a Łomża naprawdę się ceni. Za 100 zł za dobę jakie mogę dostać za auto? w Hiszpanii za 20 euro dostaniesz citroena c4 z 20.000 tys przebiegu, w Warszawie jak wyżej napisałem za 62zl wynajmiesz małe, w miarę nowe zadbane autko, a Łomża co oferuje za tą stówkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

mam do sprzedania tel.602692133

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

jakie warunki pracy i placy?jak z dojazdem?i wogole atmosfera ponujaca w firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

dr.Popławski--przyjmuje na Piłsudzkiego(nie ma lepszego od niego)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

O której można się spodziewać nowego kodu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

516528473

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedny Mateusz Morawiecki, biedny i Łukasz Szumowski, cała dojna zmiana jeszcze się nie nachapała .

Bardzo chetnie , tylko kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org