wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Również byłam w tym tyg na Dmoskiego ale cały tydzień była kartka zaraz wracam i nikt nie wrócił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Ja wykonuję między innymi takie huśtawki, napisz na @-gregbeatz@interia.pl. Nie musisz zawracać sobie głowy materiałem itp. Otrzymasz gotową huśtawkę w takim stylu jaki wybierzesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Nikt tego pieska nie szuka ?
Ma czerwoną obrożę i drugą przeciwkleszczową kilitix.Może to pies Waszych sąsiadów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

za ile i jak negocjowac??!!! bez agencji!!!! moze ktos przeszedl "droge przez meke" ?a.. i sa ksiazeczki oszczednosciowe ,ktore po zakupie (nieruchomosci) w ciagu 90 dni musisz zlozyc wniosek o wyplate kasy!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Zależy jak duży dom, ile kondygnacji, jaka działka i w jakim miejscu. Im większy, tym taniej(relatywnie, bo zaraz koszty ogrzania a i sprzątnąć metraż trzeba). Latanie po piętrach też z wiekiem się znudzi.
Odniśnie książeczek mieszkaniowych- są różne obwarowania. Okres "wydania" kasy to pan pikuś. Chodzi o to, od kogo można kupić dom, aby w ogóle dało się uruchomić pieniądze.
Na razie tak w skrócie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

BRAVO !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

moim zdaniem występ na żywo pokazał , że jest to piosenka na jedne kopyto, non stop ta sama śpiewka, miałam wrażenie jakby sama artystka była znużona, że w kółko śpiewa tą samą frazę. Mimo wszystko należą się jej gratulacje, w końcu komuś z Łomży się udało! :)
Oby tak dalej tylko z bogatszym muzycznie repertuarem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

ziaam to raczej my ubawiliśmy się czytając Twoje bzdety, york to pies, członek rodziny a nie jakiś kosmita i tak go traktuj a będzie szczęśliwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

O widzę że się powodzi w tym kraju rządzonym przez PO.

Ale teraz na temat,

Ważne jak stary jest ten dom!, im starszy tym większe nakłady na remont- instalacje(elektryka,hydraulika),
Ważne są przyłącza (woda, kanalizacja), może być szambo.
Jaki rodzaj ogrzewania,
No i gdzie chcesz kupić(Łomża, okolice) to wszystko ma znaczenie do ceny domu.
Nie ufaj sprzedawcy co do stanu domu i remontów które przeprowadził(wymiana rur, elektryki) poproś o rachunki chociaż na zakup materiałów.

Co do książeczek nie mam pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Która zaraz znowu będziesz musiał wymieniać.. Szkoda czasu i roboty chłopie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Autor: plK (---.elomza.pl)
Data: 27-05-12 11:45

Okej,teraz tylko czekać czy ta Jula zostanie tu na dłużej,czy będzie gwiazdką jednego kawałka a płyta przejdzie bez echa.


Autor: OjciecR. (---.elomza.pl)
Data: 27-05-12 11:52

a jednak, potomkini roztrząsaczy gnoju jak chce może coś osiągnąć, teraz trzeba ją ściągnąć do parteru i rozdrapać...

moze nie jestem jej wielka fanka ale najpierw poczytajcie tlomoki...jej piosenek sluchali ludzie zanim ktos o niej slyszal...ja osobiscie rok temu przesluchalam kilka jej utowrow i nie sa zle szczegolnie ze pisze sama muzyke

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Brać studencka, skoro chce sie bawic ,to powinna sama sobie zasponsorowac Juwenalia a nie liczyc na drapane i stekac jak to ratusz ich nie szanuje :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

" MĄDRE " pytanie z gatunku : kupno samochodu - doradżcie jaki samochód kupić ?

Nowy/używany , marka/model , osobowy czy ciężarowy , sportowy/ terenowy itp.itd.
Może mało istotne , ale ILE masz na to przeznaczone ?

Na cenę domu wpływ mają dziesiątki przeróżnych czynników i nie mając podstawowych danych , to można się jedynie wymądrzać , a nie doradzić .
Jak pasuje Ci cena i lokalizacja , to bierz na następną wizytę fachowca z branży budowlanej , który to obejrzy na miejscu i powie Tobie co i jak .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Jak się nie znasz weż fachowca, tak jak do kupna auta. Na pewno zwróci ci uwagę na rzeczy o których nie masz pojęcia , a są ważne.
Dobra agencja wytarguje za ciebie swoją prowizję, sprawdzi pod względem prawnym. Na obiektywną ocenę nieruchomości ze strony agencji bym nie liczył. Sprzedać i zapomnieć to ich dewiza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

pana tadeusza koło lidla ")

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

ma ktoś na oddanie może pieska ?
z ras małych - do kolana najwyższy .
tylko żeby był szczeniak

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

Czy ktoś wie czy w Łomży lub w okolicach można kupić Cydr?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalne wystawili Gośkę jako perłę przed wieprzem.

a po co ci takie do oczka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org