sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Holokaust

na policje z imei ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

wolał bym skrillexa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

ale do tego kasku trzeba mieć bordowy albo truskawkowy skuter, aby pasował

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

chodzi o prace, jako kelnerka, albo w sklepie, w hotelu. Kojarzycie miejsce gdzie kogos szukają, albo gdzie by kogos wzieli do pomocy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

"witam :)
Szukam Pana w wieku od 20-25 lat który wprowadzi mnie w swiat seksu . Nie oczekuję żadnej korzysci majątkowej z tego tytułu gdyż nie jestem tanią dziwką która oddaje sie dla kasy. Chodzi mi głownie o zdobycie doswiadczenia w sprawach lozkowych .
Jestem drobniutką dziewczyną (160 cm , waga 45kg ) o ciemnych włosach i szarych oczach. Z natury jesem bardzo wesoła kocham szpilki i taniec . Jesli jestes zainteresowany to zapraszam . Kontakt tylko mailowy . (pinkovaja@wp.pl) Opisz siebie w kilku słowach mile widziane zdjecie:) "


HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

zapytaj w presto w 4pory roku ,w hot chicken

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

w camaieu

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Do andreo jestem starym piernikiem (49l)ale posluchalbym fajnego koncertu na zywca a nie jakiejs zdezelowanej (gwiazdy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Witam wszystkich

Słuchajcie przydarzyła się u moich znajomych w miejscowości, że sąsiad wtargnął do mojego wujka na posesję i go ciężko pobił(szpital i te sprawy)|(dzisaj). - dostał ataku furii(poszło o zwrócenie uwagi)
Osoba, która tego dokonała ma na swoim koncie pobicie(około 8 lat temu) z również z ciężkim skutkiem.
Podejrzewam, że oni boja się zgłosić na policję,.
czy w tym przypadku szpital zgłosi zawiadomienie na policję??
Czy i jaka kara więzienia może go spotkać(daj Boże największa)??

Proszę o odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Zainwestuj w JBP tu zyski zależą od wysokości inwestycji.
Jednak inwestując już kilka tyś.USD można ładnie zarobić bo
otrzymujesz 2% dziennie.
Wszystko legalnie,płaci się podatek i są szkolenia(link niżej)
Posłuchaj w poniedziałek lub piątek o 20-stej tego: oto link:http://bit.ly/zwsF6Y(Przerwa 28.05-04.06.2012) a potem zarejestruj się tu: http://adv.justbeenpaid.com/?r=kJ9LIgVzx0 i inwestuj. Oto link z objaśnieniami do rejestracji:
http://partnerski.net/jss/krok-po-kroku Ja już na tym zarabiam i poszukuję kilku inwestorów najlepiej z taką jak wyżej gotówką.Pisz: andreo@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Nie pierwsza dziura i nie ostatnia w tym mieście, bo polne drogi są trochę równiejsze a to stało się już normalnością w tym mieście.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Nie jestem prawnikiem ale za pobicie grozi chyba do 10 lat i jest to ścigane z urzędu a w związku z tym szpital prawdopodobnie to zgłosi.
Jeśli tamto się już wymazało to być może po tylu latach ten bandzior ma już czystą kartotekę ,jeśli nie będzie recydywa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Na sądy to trzeba mieć zdrowie, czas i pieniądze. Weź paru łebków za parę groszy, obiją mordę cwaniakowi raz a dobrze dla przykładu. Jeśli ciebie to usatysfakcjonuje to będzie git, a jak jeszcze będzie gębę otwierał to sam mu dołóż choćby tak dla pewnej satysfakcji i pomoże bankowo.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

jeżeli się nic nie zmieniło :
Art. 217. § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

...a więc zawiadomienie org. ścigania (Policji) trzeba dokonać samemu - potem podejmują dochodzenie i będą przesłuchiwać świadków... jeżeli miał wcześniej wyrok będzie to w rejestrze sądowym - zatarcie skazania 10 lat od popełnienia przestępstwa... jeżeli nie zgłosi się tego faktu (po mimo ewentualnych nieprzyjemności) sytuacja ta na pewno się powtórzy - ale w skutkach może być tragiczniejsza...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

co za cwel, podaj jego rysopis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Sławek ale to chyba nie te paragrafy bo tu chodzi o ciężkie pobicie a nie o uderzenie i za to grozi do 10 lat zwłaszcza jeśli doszło do rozstroju zdrowia trwającego ponad 7 dni a tu racze tak było.



Zainwestuj w JBP tu zyski zależą od wysokości inwestycji.
Jednak inwestując już kilka tyś.USD można ładnie zarobić bo
otrzymujesz 2% dziennie.
Wszystko legalnie,płaci się podatek i są szkolenia(link niżej)
Posłuchaj w poniedziałek lub piątek o 20-stej tego: oto link:http://bit.ly/zwsF6Y a potem zarejestruj się tu: http://adv.justbeenpaid.com/?r=kJ9LIgVzx0 i inwestuj. Oto link z objaśnieniami do rejestracji:
http://partnerski.net/jss/krok-po-kroku Ja już na tym zarabiam i poszukuję kilku inwestorów najlepiej z taką jak wyżej gotówką.Pisz: andreo@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

do koncul
O czym Ty piszesz? Jesli atakuje Cie bandzior to dlaczego Ty masz sie nim stać? Mało tego obije kolesia i co z tego? Jak bedzie debilem to sie zemści i jeszcze spali mu dom czy zrobi krzywde komuś z rodziny. Od razu na Policje i sprawe do sądu. Jeszcze przyjdzie prosić o wycofanie zeznań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

nie zostawiajcie tego bez biegu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

...art 217 kk można stosować w związku z :
Art. 157. § 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2...
...w przypadku rozstroju poniżej 7 dni z oskarżenia prywatnego...
...do 12 lat jest w przypadku śmierci pokrzywdzonego...
...w grę wchodzi jeszcze odszkodowanie ale to już przepisy PC...
...:)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

CZYM NAJLEPIEJ KARMIĆ YORKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

podstawa to tarta marchewka, od czasu do czasu można podawać jabłuszko, mandarynkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

nareszcie ktoś w samorządzie pomyślał, ocenił lokalne preferencje i określił najlepszą lokalizację. lokalizacje parkingowe dają 100% pewności frekwencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Enej powinien zagrać :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Pani Ingo co jeszcze potrzebuje Ania?:) pozdrawiam cieplutko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

@zezowate szczęscie - thx. Oby szczęście nadal mnie nie opuszczało ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Jaka cena takiej huśtawki? Właśnie poszukuję......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

polecam karmę royal dla ciułały :) mój Nikoś to uwielbia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Albo wtedy jak byla nic doda-c nic ujac.
Pasowalaby do reklamy botoxu,to by
producentoJu litrami schodzil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

kikiriki sie chyba pod ziemie zapadla...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

właśnie też słyszałam, że ten Łysy dobrze tatuuje, pisałam do Niego, to napisał ze w sumie w każdej chwili można wpaść na konsultacje, co do terminu dziarania to już trzeba się umawiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Ile wychodzi za sam materiał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

hahahaha:):):)
A co mału świerzb załapał czy refluksy doskwierają ? :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

A nie wiecie może ile może kosztowac tatuaż taki napis na karku czy tam na górze pleców? Ja wiem, że to od wielu rzeczy zależy ale chciałabym wiedziec mniej więcej ile mam na to $$$ szykowac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Polecam solarium Naomi na Małachowskiego :) Ceny karnetów nie są wygórowane,miła atmosfera itp. A ceny minut od 0,90 gr/min do 1,10/min :) Zapraszam :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Sądzę że kilkaset zł. zależy od barwnika, trudności tj czasu tatuowania, kwestii negocjacji etc. Pewnie ok 200-300zł, aczkolwiek uważam że na tattoo nie ma co oszczedzać, oszczedzisz 50, 100, 300zł a pozniej mozesz byc niezadowolony bądz załapać jakies paskudztwo i w leki włozyć kilkadziesiąt czy set razy więcej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Łysy to zdzierca:)
Rwie kase za to co inni robią za połowę ceny i lepiej od niego :)
Starczy poszukac w białymstoku salonu i zobaczyc ceny:)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

ziomuś oko :)

Dlatego wkleiłem link do tych przy których taki wasz łysy to jest malutki pikus :):)_:)

I jest taniej przede wszystkim :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Mam scentrowane koło w bmx-ie. Wie ktos z was czy w Łomży jest jakiś serwis który naprawi mi tą usterkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Łomża jest z Ciebie dumna
http://www.youtube.com/watch?v=y-BIsZiSQko
oby tak dalej albo jeszcze lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Okej,ale ani Fokus ani 3W nie są ulicznymi raperami więc mają większe grono kumatych słuchaczy niżeli tych w dresach.
Żeby kilka lokalnych dużych firm wzięło się za sponsoring imprezy to można było zorganizować "lepsze" juwenalia ale w sumie nie wiem jakie były działania organizatorów i pozostaje się cieszyć z tego co mamy.
Potem jeszcze Rodowicz przyjedzie na gościniec-skosi 40 000-50 000 gaży za którą można było by zrobić 2-3 koncerty również gwiazd i byłoby lepiej.

Czekamy jeszcze na jakieś plakaty.Tydzień został,a na mieście cisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

a jednak, potomkini roztrząsaczy gnoju jak chce może coś osiągnąć, teraz trzeba ją ściągnąć do parteru i rozdrapać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

Dołączam się do GRATULACJI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Holokaust

spodziewam się dziecka i zastanawiam się nad zakupem wózka: chodzi mi o taki 2w1 tzn. gondola+ spacerówka. Proszę o opinie, jaki wózek polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org