wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

to w takim razie KAPITAN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

otóż to Łysy bardzo dobry fachwiec tatuował kilka razy moja znajomą , więc tez moge polecic, według mnie zasada jest prosta: Tam gdzie sa ludzie, gdzie jest ciężko się dostac tam są dobrzy fachowcy, ja bym nie poszła tam gdzie wiecznie pusto i nikogo nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

Mialem podobna sytuacje,koles zajebal mi staraąnokię, ale najlepsze bylo to ,że sam zgubil portfel , który wysunął mu sie z tylnej kieszeni w moim aucie ,i sam więcej na tym stracil,bo sporo bylo w portweliku hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

w biedronce za 100zl jest zjezdzalnia plastikowa ale tylko 81cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

KAPITAN-30sms

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

No właśnie, a taka mała to strasznie krótka jest, to nie ma żadnej frajdy ten dzieciak, moment i po zjeździe, a taka żeby miala chociaz z dwa metry to dobra by byla.
Ja taka mala tez widzialam w sklepie z zabawkami przy Piwiarni tam z tylu na tym placu, ale tez 130 zł i bardzo mala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

Cytat:

jeżeli się nic nie zmieniło :
§ 3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

...a więc zawiadomienie org. ścigania (Policji) trzeba dokonać samemu - potem podejmują dochodzenie i będą przesłuchiwać świadków... jeżeli miał wcześniej wyrok będzie to w rejestrze sądowym - zatarcie skazania 10 lat od popełnienia przestępstwa... jeżeli nie zgłosi się tego faktu (po mimo ewentualnych nieprzyjemności) sytuacja ta na pewno się powtórzy - ale w skutkach może być tragiczniejsza...


Mylisz ze "ściganiem na wniosek". W tym przypadku (oskarżenie prywatne) chcąc żeby coś się działo musisz iść do Sądu i złożyć prywatny akt oskarżenia.
http://www.wsparcie.sosnowiec.pl/przemoc-w-rodzinie/przemoc-przestpstwo.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trwa wyscig o najlepsze miejsce w odbycie prezesa.

Ania nie wiele pisze--jest zszokowana takim zaangażowaniem wszystkich Pań.Natomiast ciągle pyta kiedy dostanie paczkę:)jutro wyślę pierwszą.
Pani Anito--zadzwonię,dane podałam na pocztę.
JESTEŚCIE WIELKIE !!! :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org