poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

PRACA PRACA GDZIE JA ZNALEŻĆ BO RACZEJ NIE W ŁOMŻY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Autor: ziom_oka (---.ostroleka.vectranet.pl)

Ostrołęka rośnie w siłę ?

... a tam nie macie swojego forum , aby żale wylewać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Chu.ja do du.py czyli siebie.

Wieta ze Zez..... bedac kiedys w wojsku,
byl celowniczym w czolgu.
Tak celowal ze tylko naroz.pierdalal swoich
i wyje.bali tego szarika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Trzeba by porównać dane z okolicznych gmin. Może po prostu ludzie się bogacą i budują domy za miastem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Lomza 1 sprawdz pocztę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

wlasnie uniego wyrywalem zeba i tak mi sie przydazylo.nawet najlepszy dentysta moze cos zchrzanic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Autor: Sarama , dobrze nie będę się sprzeczał , wg Ciebie zróbmy tam eleganckie , profesjonalne stragany ze " zdrową " żywnością i produktami regionalnymi , jakieś " pamiątki" z Łomży ( tylko CO ...? ) ,
straganiarze ubrani w regionalne stroje ( - kurpiowskie ? ) ,
wędliny itp. itd. ( - pisałeś , że bez " pietruszki " , to może koguty , kaczki , kury , masło i śmietana ? ) ,
a i jeszcze WYCINANKI kurpiowskie , jako produkt pierwszej potrzeby , niezbędny w każdym gospodarstwie domowym u tubylców i " warszawiaków " ,
KTO i ILE razy tam , to będzie kupował ? W weekend " turyści " , bo chyba mieszkańców Łomży nie stać na co dzień , na kupowanie pseudo produktów niby ekologicznych ? Tu ludzie kupują w Biedronce .

Z CZEGO ZAPŁACĄ CZYNSZ STRAGANIARZE , po innych opłatach i obciążeniach fiskalnych ?

PS:
wg mnie , to gdyby to wypaliło , to byłby najciekawszy pomysł , ALE JESTEM REALISTOM i NIGDY to się w realiach biznesu nie będzie opłacało i NIE sprawdzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Moze z Was ktos sie orientuje ile u nas w Łomży kosztuje wynajem auta??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

POSZUKUJE SUKI RASY HUSKI. MA CZERWONA OBROŻE. TEL 500375589

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=519327&t=519327

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Jak to zmienić?
Proste rozwiązanie:
Wybudować kilka zakładów pracy zatrudniających a sumie jakieś
10 000 ludzi za wysokie wynagrodzenie a ludzie będą tu walić drzwiami i oknami!
Teraz nie dziwne że ludzie uciekają bo czy pracujesz czy nie to i tak nie ma z czego żyć!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Witam gdzie w Łomży mogę dostać gotowe dyplomy oraz puchary...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Maruda powrócił....???

http://youtu.be/V-sCrhRPCMg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

nie`dotyczy, a to co napisałeś to fakt, ludzie osiedlają się w okolicznych wioskach, bo ziemia tańsza..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Mi się piosenka średnio podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Trzeba dać szansę Juli , stara się dziewczyna :) Jula trzymam kciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?


@wads , w TYM temacie ostatni mój post :

NIGDZIE nie napijesz się DOBREJ kawy , bo to TU , po prostu restauratorom się NIE opłaca .
Wiesz ILE kosztuje DOBRY PROFESJONALNY kilkusekcyjny ekspres do kawy ?
Zawsze kawę się mieli wg potrzeb na bieżąco w młynku żarnowym ( integralny z ekspresem ) !
Kilkanaście tyś złotych ! . Zawsze musi być pod tzw " parą " , a ILE tych kaw TU w Łomży sprzedaż ?
50 sztuk dziennie ??? po ILE - po 5 zł ? GDZIE TAKIE ILOŚCI , w jakim TU lokalu się tak sprzedaje ? ( ESSPRESSO )
Pomijając bieżące koszty utrzymania lokalu , KIEDY taka maszyna się zwróci ?
( np w Starej Rzymiance był kiedyś taki ekspres , zawsze NIECZYNNY , bo tam sprzedawało się średnio KILKA kaw dziennie ! ) .
A i zawsze musisz mieć świeże mleko - jak przewidzisz w JAKICH ilościach ?
Raz 50 szt , drugim razem 5 szt .?

Nie mów mi tu o tym , że można taki ekspres wypożyczyć od firmy dostarczającej kawę , bo trzeba JEJ brać takie ilości w miesiącu , że tu w Łomży to nierealne . Chyba że weżmiesz gadżet , nie ekspres .

TO CO WAM TU serwują , to nie jest DOBRA PRAWDZIWA kawa , jak ktoś w d...e był i gó..o próbował , to przyjmie to za dobra monetę .

Nie mam czym się tu chwalić , ALE kilkanaście lat temu wstecz , wróciłem z kraju , który słynie z dobrej kawy i gdzie tam pracowałem kilka lat , jako barista , robiąc na 12 godz zmianie - bywało , że po 400 -500 kaw na zmianie.

PS:
Jak nie masz zielonego pojęcia o TYM interesie , to raczej zamilcz , bo punkt widzenia , zmienia się w zależności od punktu siedzenia .
To co tu piszesz , na temat zarabiania w weekendy w Wa-wie , to BZDURA . Tam w tygodniu jest cienko , ale wystarczająco , a PODBIJAJĄ wpływy w weekend . Tu i w WEEKEND , nie ma tyle , co tam w tygodniu .

Dobra kawiarenka to KAWA i CIASTKO i raczej WINO , niż piwo , ( też może być , ale nie dominująco ! )

Co do koncesji na alkohol , to TEŻ nie masz pojęcia . Sama koncesja np na wino nie jest droga , ALE wino się PSUJE . Tu jak chcesz wypić lampkę ( a jedni chcą białe/czerwone , wytrawne/półwytrawne czy słodkie , deserowe ) , otwierasz butelkę , a CO Z RESZTĄ ? jak ona nie schodzi tydzień , dwa czy miesiąc ? DLACZEGO tu u nas w Łomży jest tylko KILKA LOKALI , gdzie można się napić wina i to TYLKO w ograniczonym wyborze ?
Widzieliście gdzieś WYBÓR win w KILKUNASTU/KILKUDZIESIĘCIU gatunkach ?
Bo nie ma zejścia ! I nikomu się to nie kalkuluje , a nieliczni trzymają tylko wino , raczej dla prestiżu lokalu - nie dla zysku ! Straty na winie , wertują sobie w czym innym .

GDZIE TU MACIE DOBRA KAWĘ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

kikiriki do dupy to z tobą kasztanko lub kasztanie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Witam czy ktos może pracował w tej firmie Azienda Agricola Bosello Nicola? I czy ktos wie jak sie znimi skontaktować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

w sportowym na bernatowicza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

sliczne sa

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

fajna laska i dobrze śpiewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

7 rano 359 a godz 16 tylko 721 i znów spadek .Do 50 to już ponad 10tys straty.Mimo iż, już nie wierzę to głosuję.Nie chce mieć potem wyrzutów że czegoś nie zrobiłem.Te 10 tys to powinno być pestka dla naszego miasta.Tylko jak zmobilizować do tego innych.Widać że nasze apele na nic się zdają.Trzeba by jakoś inaczej ,tylko jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Witam Chciałbym zapytać czy ktoś może będzie się zapisywał do Szkoły zaocznej w tym roku? jeśli tak to gdzie? Bo chce się zapisać ale nie wiem do jakiej.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

505991035 zadzwoń i się spytaj. Wiem że robi solidnie. Pozdro...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Jakie staje paliw sprzedają najlepszy ON ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Witam, jak w temacie-jakie solarium jest teraz godne polecenia? dawno mnie tu nie było, niebawem ślub i chciałam się równo opalić.
Jestem ciekawa jakie ceny karnetów np w Sudan Sun, Saharze, może są jakieś inne dobre solaria o których nie wiem?... i proszę o obiektywizm w ocenie, nie chodzi mi o reklamę ;)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

a jak wygląda nauka w takim liceum? zajęcia są co każdy weekend czy co drugi? i jaki jest poziom nauki i zdawalności matur?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

witam


widze fajny temat co mnie tez interesuje, Powiedzcie mi jak rozwiazac problem z energia w domu, Chodzi mi o to ze w przerwach nie ma pradu po 20 godzin czasami, chcialabym zamontowac baterie sloneczne i z tego czerpac energie do klimatyzacji i innych sprzetow w domu (oprocz podgrzewania wody) Warunki pogodowe (slonce jest naly rok, brak sniegu i mrozow) Jakie to sa koszty, (pozwolenia i zwroty mnie nie interesuja bo to inny kraj) i co byscie polecili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

a ja wam powiem tylko tyle ze wyniki badania i tak sa zanizone bo jezeli policzylibysmy ludzi ktorzy tu naprawde nie zyja tylko sa zameldowani a zyja gdzie indziej dopiero bylby szok gro osob na stale mieszka za granica a tu sa jedynie zameldowani by miec jakikolwiek meldunek w polsce nie wspomne juz o ludziach ktorzy mieszkaja w lomzy w martwym okresie jesienno zimowy a pozniej zbieraja manatki i wyruszaja zarabiac za granica i niech teraz jeszce ktos smie twierdzic ze ceny nie beda spadac na tym pustkowiu buduje sie coraz wiecej a liczba ludnosci spada ot paradoks :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Witam kupie czesci z rozbitego samochodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

BRAK NICKA, buduje się bo ktoś to kupuje, czy ciężko ci to zrozumieć? I żaden paradoks, bo po latach komunizmu w Polsce jest zapóźnienie mieszkaniowe i w przeciwieństwie do zachodu żyje u nas większy odsetek młodych ludzi z rodzicami niż to jest na zachodzie, czego jesteś zapewne przykładem, ale jak widać to się zmienia bo jest duży popyt na mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Nudno tu u Was jak u mnie w szpitalu w,którym przyszło mi leżeć-(;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

chociaż... !!! na litość boską .. choCIaż !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Kurde,coscik starawe tutaj te siostrzyczki,a i pacjentki z sal obok też już swoje lata mająm-:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

nie na muszli,na parkingu PWSiP ma być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Pani ania blusiewicz ma salon obok perfumerii francuskiej na mazowieckiej. n apewno Ci pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Na Wojska Polskiego ten Pan co sprzedaje ryby. Ma żywe w basenach , wędzone, mrozone......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Tak juwenalia beda na pewno na parkingu przed uczelna PWSIP;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Kamil B.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Orientuje się może ktoś z Was czy jest jakiś salon tatuażu w tym "wielkim mieście" godny polecenia? :) Będę wdzięczna za jakieś info :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Wojska Polskiego 82
508-186-430
Ja dzwonilam i tam maja ogolnie, ale mieli niedlugo zamawiac, bo w tym momencie jeszcze nie mieli, ale ten Pan mi powiedzial, zebym za jakis czas zadzwonila przy okazji

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Prawda wyszła na jaw.Cechujemy się niezwykłym egoizmem,zawiścią,prostactwem.Oto obraz łomżyniaka(są wyjątki).Nie zrobimy nic co nam nie przysporzy jakiejś korzyści,a szlag nas trafia jeśli ktoś ma coś więcej od nas.Nie wierzę też że ŁKS ma kibiców prawdziwych.Wasze zachowanie ogranicza się tylko do głośnych,często wulgarnych okrzyków zazwyczaj w stanie po spożyciu i robieniu zadym.To nie ma żadnego związku z kibicowaniem(oczywiście też są wyjątki).Jeszce jedna cecha lenistwo.To wszystko aż przeraża.Narzekamy ze w naszym mieście nic się nie dzieje.Tylko zastanówmy się co my robimy w tym by to się zmieniło?Nic.Niech to robią inni a my tylko będziemy narzekać.Zastanówcie się czy taka postawa w sumie nam się opłaci.Ja myślę ze nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

POLECAM SOLARIUM SUDAN SUN NA UL POLOWEJ ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

mala77 kod na dzisiaj to WYGRANA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Ja jakiś czas temu też miałam nagły przypadek z półtorarocznym dzieckiem - dziobnęło się w oko patykiem....( miało widoczne pęknięcie tej wierzchniej błyny ochraniającej oko ). Była z tym w szpitalu, chciałam zarejestrować się do okulisty ale pani w okienku mnie zbyła mówiąc że nie muszę aż koniecznie tu na nfz tylko mogę sobie iść prywatnie bo jest tyle okulistów na mieście..odwróciła się i wyszła..koszmar..
Za radą pacjentki pojechałam na Kazańską ( tu koło Kauflandu ) przyjęła mnie bez problemu okulistka na nfz, bardzo miła i kompetentna pani doktór której jestem za to bardzo wdzięczna, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Pogotowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

malibu na zeromskiego


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Łysy z Ostrołęki robi dobre tattoo i przedewszystkim sterylnie. Ale z tego co wiem trzeba poczekać w kolejce ze 2 miesiące....
http://lysytattoo.pl/

i wywiad http://www.youtube.com/watch?v=pmiCyE_Xd0E&feature=player_embedded&noredirect=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Ciało obce to Ci w szpitalu wyjmą- możesz tam więc jechać.
Ale więcej to już nic, bo nie ma tam okulisty na ER.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Historia z dzisiejszej nocy:

Wracam do domu z dalekiej podróży, 6 godzin za kierownicą, po całym dniu pracy, ledwo żywy, oczy na zapałki, modlę się aby dojechać do domu godzina 3.00 rano przed Ostrowią ktoś woła przez radio " Panowie kierowca w potrzebie, zabierze ktoś do Łomży?" myślę sobie - chłopak w potrzebie, pewnie tak samo zajechany jak ja, po ciężkiej pracy - pomogę, raz-dobry uczynek, dwa-może porozmawiam to mi muł odejdzie - w końcu trzeba pomagać. Zatrzymałem się, wsiada gościu, pierwsze co prośba "strary zatrzym się na stacji muszę browara kupić" - myślę: spragniony, wyluzować się musi chociaż już było czuć, że trochę wyluzowany, ale cóż poratować trzeba więc się zatrzymałem kupił se browca - jedziemy. Gadka szmatka, pierwsze zdanie to że go okradli gdzieś tam ze wszystkiego - myślę "szkoda chłopa(ka)" (ok 30lat) dojeżdżamy do Łomży wali mi jakieś życzenie żeby go gdzieś zawieżć, mówię mu stary jestem zmęczony, jadę tu i tu, chcesz to cię po drodze gdzieś wyrzucę. No ok. Zostawiłem typa na przykoszarowej. Dojeżdżam pod blok 300metrów dalej chcę wysiadać patrzę mój pasażer ZA..BAŁ mój telefon, który leżał między przednimi siedzeniami. POMAGAJMY - TO SIĘ OPŁACA.
Pojeżdziłem z godzinę po Łomży z kluczem od kół w ręku aby pomóc mojemu pasażerowi zrozumieć w razie co pewne metody okazywania wdzięczności ale niestety nie znalazłem go. Mam nadzieję, że spotkam go jeszcze kiedyś wtedy jeszcze raz tym razem pełnymi garściami pomogę mu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

DOKŁĄNIE Kolego jak masz namiar na niego daj znać ekstra zapłacę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

DOKŁADNIE TO ON! Ekstra zapłacę za informację gdzie go znależć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

To przykre,ale nie mierzmy wszystkich jedną miarą.
Pozdrawiam i mam nadzieję,że odzyskasz swój tel.:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

berry tylko skojarzyłem bo pytałeś na ulicy o typa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

ta stara proca nigdy przenigdy. Wolałbym Rubika z łomzyńską orkiestrą albo Bajm to byłoby ciekawe ale nigdy Rodowicz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Zadzwon zapytaj.Tez polecalbym dr.Kalinowska 604 308 002
lub (086) 216 0154

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Pruchno to niech spiewa na Krakowskim Przedmiesciu w pochodzie moherowym w rocznice smolenska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

jakbym zabieral kogokolwiek, to pierwsze co bym zrobil, to sprawdzil, czy nic nie lezy w zasiegu ewentualnego przekretasa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

Ysska wrzuć fotkę to zobaczę co da się zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widział ktoś na ulicy czy w sklepie De.bilkę bez maski ?

ważni są ludzie, nie miejsce ;] oby pogoda nam dopisała! :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org