piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Policja brawo raz jeszcze.

Siwasuka to cie zezowaty qta.sie olewa rzadkim moczem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

milczec gnoje i gila sobie pod nosem wytrzeć a nie tu się wymadrzac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

KIBICE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

kant i oszust nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

Mam do sprzedania kask NOLANA jakby ktoś był zainteresowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

łomża stacza sie gospodarczo na dno i juz dzisiaj sa powazne problemy z finansowaniem tego co do tej pory wybudowano. Nowy basen , stadion to inwestycje których samorzad nie jest w stanei sam na dłuższą mete dzwigać. Budowanie więc hali targowej z jakimiś niszowymi kafejkami czy pomyslami nie ma sensu. Nie ma na to większego społecznego zapotrzebowania. Ludziom potrzeba miejsc pracy a nie słuchania jazzu i patrzenia na rynek przez szklane szyby. Bzdura totalna dlatego należy wócić do pierwotnego przeznaczenia hali . Oczywiście nalezy to ubrac w jakieś cywilizacyjne ramy tak aby miejscowy kupcy znowu nie zrobili z tego totalnego syfu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

Jeżeli chodzi o punkt widokowy to góra strękowa, tam gdzie jest grób kpt. Raginisa. Widok naprawde ciekawy. Kilka km za Wizna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120524/REG20/120529790

Mamy coraz mniej mieszkańców. Ludzie stąd uciekają.
Tylko w ostatni długi majowy weekend aż 600 osób wymeldowało się z miasta. Macie jakies pomysły jak zmienić tę tendencję?! Co o tym sądzicie? Co jest przyczyna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

a ja bym wybrala Nowy York jest tam fajnie,jest duzo wielkich budowli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

Te pytania należy skierować do władz urzędujących w ratuszu .
Trochę śmiesznie zabrzmiało :Co jest przyczyna?
Przecież to widać , słychać i czuć na każdym kroku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

czy ktoś kiedyś podróżował samochodem na wyspy brytyjskie??? lepiej promem (skąd) czy kanałem???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

do zs: masz racje co do punktu widzenia i nawet odnośnie upadania lokali.

Ja widzę tu jeszcze jeden dziwny fakt. Jeżeli takie lokale upadają bo są duże koszty (niekoniecznie małe przychody) to zastanawia mnie dlaczego wynajmujący lokale pod DG nie dostosowują się do warunków lokalnych i nie obniżą czynszów? :)

Jakby nie było taki temat musi istnieć bo nawet jak ktoś raz w roku zechce napić się kawy to chciałby, żeby mu ta kawa smakowała:) a przy okazji będzie miał aktualną listę kawodajni:)

To może ja zacznę:

1. Deptak na farnej
2. Retro na nowogrodzkiej
3. chata na szosie zambrowskiej
4. 4 pory roku na piłsudskiego
5. naleśnikarnia na giełczyńskiej
6. coś-tam w stokrotce x2

to pierwsze co przyszło mi do głowy gdzie W OGÓLE można napić się kawy - BEZ podziału na dobre-złe. Dopisujcie do listy znane Wam miejsca a na koniec spróbujemy je "zrankingować" :)

Przy dopisywaniu najpierw skopiujcie powyższą listę, żeby w każdym poście była w całości:)

myślę, że budki z kawą w plastikowym kubku możemy sobie darować, albo zrobić z nich odrębna listę:)

nie wiem tylko co zrobić z Makiem, bo kawa jest tam dobra, no ale lokal to nie jest taki, do którego chciało by się przyjść "na kawę" - no chyba że kawa na wynos, albo mc'drive:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

Jak sie nazywa i co to za firma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

ceny już nieaktualne :) Przesiadłem się z Orlenu na LOTOS. Ceny porównywalne, główne kryterium zmiany stacji to jakość przechowywania paliwa. Czasami tankując na wiejskiej miałem problemy z samochodem, chyba mają stare, skorodowane, nie do końca szczelne zbiorniki. Pomimo miłej i sympatycznej obsługi prim wzięło dobro samochodu. Jeżdżąc po Polsce staram się tankować w Łukoil dobre paliwo w konkurencyjnych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

W Mikołajkach niedaleko Łomży błąka się suka hasky z dwukolorowymi oczami.
Może komuś zginęła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja brawo raz jeszcze.

P Raczkowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org