poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlacy chcą szeryfa...

Autor: OjciecR , w większości z Twoich spostrzeżeń i uwag się zgadzam , ale NIE TU .
Tak jak napisał Autor: lomzerman , może całkowicie nie aż tak dokładnie , jak On sobie to wyobraża , ale zapewniam Cię , że jak to co chce miasto zrealizują , to będziemy mieli z tego pożytek ogólnospołeczny , a i dokładać do tego miasto NIE BĘDZIE !

Przypomnę Ci za dwa lata , to co teraz piszemy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

o dzieki juz kupilem. mam nadzieje ze mi przejdzie bo musze 2 zeby jeszcze usunac w tym 8 i znow bede sie bal.a czy to sie czesto zdarza ze od tego znieczulenia mozna nerw uszkodzic?.Zenit wspolczuje ci i domyslam sie co przechodziles.teraz to i ja mam stracha co moze byc z ta moja 8.a moze byc tak ze ten nerw bedzie caly czas uszkodzony i bede caly czas taki mial jezyk?troche sie peniam bo to dyskomfort

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

TU ludzi NIE stać na kawę w kawiarni !

TEMAT: "jaki biznes w mieście "
Autor: BRAK NICKA (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 22-05-12 19:48

odrazu sprowadzam cie na ziemie bo zaraz uslyszysz ze otwieraj tak bedzie sporo gosci ale zacznijmy od poaczatku zus 1000zl wynajem lokalu w sensownym miejscu min 2 tys + rachunki suma sumarum jak sam bedziesz stal non stop za lada co miesiac musisz lekko reka oddac 3 tys nie wspominam juz o kosztach poaczatkowych jak przygotowanie lokalu reklamy itd teraz policz po ile bedziesz sprzedawal ciasto 3zl?? kawa 4zl??? zeby zarobic na same utrzymanie musisz przynajmniej z 1000 ciastek sprzedac i 1000 kaw co daje sredni 32 kaw i 32 ciastek dziennie a sa to przeciez dopiero koszty ktore bedziesz musial ponosic z marszu i tak nawet przy tych cenach gro osob nie przyjdzie do ciebei z prostego wzgledu brak kasy i brak przyzwyczajnei do chodzenia po kawiarenkach tak wiec moja dobra rada nie marnuj pieniedzy bo tu ci sie nie uda


I TU MASZ ODPOWIEDŻ !

Autor: BRAK NICKA - nic dodać , nic ująć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

Witam,ja tez z checią oddam ciuszki
trzeba pomoc dziewczynie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

a wie ktos czemu ja nie mam neta a wyslalem kod na rzuty karne i pisze nie prawidlowo.mam lg kp 500???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

na dmowskiego tam po schodach do góry co jest solarium jakiś kabinet kosmetyczny ale od kilku dni jest nie czynne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

dlaczego krzycho ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

zgadzam sie a WEST... robic sie nie chce dziewom. moze one uwazaja to jako prace :) żalll dawac dupy za ciuchy... brak słów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

Powody zamknięcia lokali mogły być różne:względy osobiste,marna lokalizacja,niedoszacowanie kosztów w pierwszych miesiącach działalności lub marna jakość serwowanych "smakołyków".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlacy chcą szeryfa...

Ja nie chce nic otwierać,ja chce tylko mieć gdzie wypić kawę z przyjaciółkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org