środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

Jeśli ktoś jest ograniczony to nie dostrzega miejsc wartych odwiedzenia, a uwierz, że w Łomży jest kilka takich. Choćby spacer wzdłuż rzeki w kierunku plaży, muszla itp. itd. Yam Caffe? Co kto woli ja akurat unikam tego typu "rozrywki" ale każdy lubi coś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

dzięki:)myślałam że nie ma już nikogo tu kto mógł by mi pomóc. a to jest takie raczej pewne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

otwarty jutro ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

zezowaty nie znasz dni ani godziny:)))) odpierdol się cwelu od osób nie pełno letnich stary **** bo cie kara spodka pedofilu~~

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?



andzia C , ty PIS NAPLECIE , czy ty nie widzisz , że ja bawię się tobą ?

Słuchaj , mnie to nie rusza co ty PODSTARZAŁY 48 letni KMIOCIE z podkoloeńskiej wsi , PRAWICZKU znający seks , tylko od DUPY STRONY , masz do powiedzenia ,

PAMIĘTAJ , WCZEŚNIEJ , CZY PÓŻNIEJ SIĘ TRAFISZ !

KUTASIE , nie jesteś wstanie mnie NICZYM obrazić , bo takie GÓWNO jak ty , mnie nie rusza .
BAWIĘ SIĘ TYLKO Z tOBĄ , a już mam trochę DANNYCH na twój temat , pamiętaj , że jak się spotkamy to sobie " porozmawiamy i się pośmiejemy " , możesz TERAZ " bohaterze " szczekać dalej .

CWELU , baw się dobrze , dopóki możesz , póżniej się razem pośmiejemy , a tym czasem NIE MYŚL , że mnie , aż tak dotknęła twoja GŁUPOTA , że poświęcę ci mój czas , by cię CIULU , TERAZ DOPAŚĆ !
Czas pracuje na moją korzyść , WCZEŚNIEJ , czy PÓŻNIEJ cię dopadnę !
Taki GÓWNOZJAD i OBSZCZYMUREK , jak ty, nie jest wart tego bym się BYLE GÓWNEM przejmował .
JEDNO JEST TYLKO PEWNE : JA NIGDY NIE WYBACZAM !
mam czas ,

... obiecuję , "pobawimy się "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

Powoli będziemy odliczać godziny do zakończenia pierwszego etapu.Czy dla nas to już będzie koniec?Na tę chwilę tak to wygląda.Minął dzień a my znów cofnęliśmy się w klasyfikacji.Wstyd.Aż trudno uwierzyć że łomżyniacy to tacy nieudacznicy bez ambicji.Proszę. Weżmy się solidnie do roboty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

zezowate ty możesz straszyć cwelu swoja zonę czy córkę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?


CXRSa1 vel andzia c ,

... to ta STARA WYLNIAŁA kicia Mrauuuu , , która szlajała się po wszystkich dachach i już ją każdy KOT j ...ł , to cię nawet PSI KUTASIE olała ciepłym moczem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?


CXRSa1 .

CZY tY DEBILU NIE KUMASZ TEGO , ŻE CIEBIE NIKT NIE STRASZY ?

CZY , tY NIE UMIESZ CZYTAĆ TEKSTU ZE ZROZUMIENIEM ?

CZY tY MATOLE , MYŚLISZ , ŻE JA cI ODPUSZCZĘ te obelgi "?

CZY tY IDIOTO , zastanawiasz się , że dla mnie jesteś tylko CHWASTEM , którego , jak będę miał czas to WYRWĘ ?

CZY tY DUPKU , myślisz , że ja nie ma nic innego do roboty , JAK TYLKO ZAJMOWAĆ SIĘ TAKIM ŚCIERWEM JAK tY ?

.........................................................................................................................

JESZCZE RAZ :

CZAS PRACUJE NA MOJĄ KORZYŚĆ ,

... spotkamy się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

Patrze zete forum schodzi totalnie na psy. Pisząc tu oczekiwałem jakiejś pomocy, rady a nie idiotów którzy będą popisywać się co to nie oni albo pisać idiotyczne posty. Dowiedzialem sie tego co chciałem ale patrząc nawet na inne tematy to prostactwo i inteligencja łomżyńskiego forum jest powalająca. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?


.... ruszcie dupę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?


Chyba dotarło do organizatorów tego szkolenia i urzędników PUP w Kolnie , jakiego DEBILA mają na kursie !

ŻENADA !

..... wstyd , że taki BARANI ŁEB , KOMPROMITUJE siebie i pośrednio , INSTYTUCJĘ w jakiej odbywa szkolenie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

wszędzie dookoła badziewiaki, kościoły i banki idź na spacer nie ominiesz gdziekolwiek w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?



POSZUKUJĘ KONTAKTU Z ___ moim " dobrym znajomym " forumowym ; ___ Autor : Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ;

... temu " sympatycznemu " , " miłemu " typkowi , jestem coś "winien " i muszę wywiązać się ze składanych obietnic .

......................................................................................................................

ADRESY e-mail Autor : Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ;

subhuman5@wp.pl

setmyfree@wp.pl

NUMER g.g. : gg. 35961702

.......................................................................................................................

KTO PISAŁ Z TYM AUTOREM , TO WIE O KOGO CHODZI .

WAŻNE !!!!

PO ZWERYFIKOWANIU OTRZYMANYCH INFORMACJI , KWOTĘ 500 zł . prześlę na podane konto bankowe .

PS:
proszę mnie zrozumieć , SAM nie mogę podać swojego kontaktu , ale nie jest to problemem , PODAJESZ swój nr . tel ja dzwonię z karty - masz 500 zł .
NIE odpowiadam na e-maile .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?


Taki " miły kolega ' z Kolna , a ja nie mam z nim chwilowo kontaktu .
Może ktoś mi pomoże odszukać " przyjaciela " ?

















PS :
jak go nie kojarzysz i nie znasz , to sobie daj spokój , a 500 zł " piechotą nie chodzi " ,
PS II :
po wstępnej weryfikacji , podam SWÓJ ADRES - POSTE-RESTANTE - Poczta Polska .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

ktoś tu komuś mordę chce obić :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

Tomasz Niecik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

mam pytanie czy dziś jest otwarta pizzeria diavolo ? donner kebab na bema?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

straszna lipa można tylko pod sklep browara trzasnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

ależ popierdoleniec z zezowatego.Skomla o kontakt jak ruda suka bo wie że sam nie jest w stanie tego dokonać.Hahahhah Paranoja.Już nie rób więcej z siebie śmiechu!Wystarczy bo boki bolą hahahha biedulko;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy może ktoś mnie oświeci, czy z-ca dyrektora szitala, pani Chylińska jest doktorem nauk medycznych i czy jest lekarzem?

Raaadziooo

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org