środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Dobrodziej i filantrop\"....

no własnie wczoraj jak je znalazłam od razu pojechalam do schroniska. pocałowałam klamke. na bramie znalazlam numer pod który można dzwonić, ale nikt nie odbiera...do strazy jeszcze nie dzwonilam.. pewnie nie ma nawet sensu dzwonic. Szukam na wlasna reke kogos kto przygarnie. Pieski nie są rasowe, gdyby byly rasowe pewnie nikt by ich nie zostawil przy śmietniku :(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

super dzięki za informacje. może znajde do poniedziałku już dla tych dwóch psiaków włascicieli.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

dystans powiadasz? :) jezeli nie musisz sie reklamowac i tak nisko oceniasz potencjalnych klientow z forum to na pewno bys nie napisala tego postu z reklama.. Co do badziewia plyty moznaby dyskutowac, to inny material i inna obrobka, ale daje wiele mozliwosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

MissO. czy mogłabym dostać maila od Ciebie?

napisz mi maila zieloneoczy87@gmail.com wyśle Ci zwrotnego maila z zdjeciami :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Łomżyńska plaża :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

oo fajnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

To tylko taki chwyt reklamowy na przyciągnięcie klienta. Tam zamknie i otworzy w drugim miejscu.mam obrzydzenie do tego gościa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Łomża miastem Ciuchlandów masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Widziałem dziś że bramka wjazdowa na plażę jest zamknięta. Kilka dni temu była otwarta, więc nie wiem o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Ma być Janosik w 3d ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

FORTY W PIĄTNICY

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

plaża? :) a może cos jeszcze? czytałam na forum o restauracji 'chojny'. czy to jest restauracja w łomży czy nazwa miejscowości położonej niedaleko łomży bo nie wiem gdzie tego szukać:) i czy tam naprawde mozna dfobrze zjesc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

w państwowych i owszem płaci się za zajęcia dodatkowe ale jak na razie wychodzi mi to i tak taniej niż w prywatnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Restauracja Chojny jest to w miejscowości Chojny, około 8-10km od Łomży w kierunku Ostrołęki. Prawdopodobnie jedzenie tam mają dobre, ewentualnie jak chodzi o jedzenie to 'Wiszące Ogrody nad Narwią" w miejscowości Nowogród. Niektórzy mówią że też dobrze, lecz drogo, także wybór należy do ciebie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Szukam osoby,ktora jutro jedzie do Warszawy.Z przyjemnoscia dorzuce sie do paliwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

i jak nastepnym razem przyjedziesz do lomzy nie snuj wizji jak ci dobrze w tej wawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Polecam przejrzeć: http://ziemialomzynskarowerem.blox.pl/html tam na pewno znajdziesz wiele ciekawych miejsc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

W odniesieniu jak wyżej :

Autor: grudniowy91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-04-12 16:59

(obrazek)
___________________________________________________________

Jaki tu grudniowy91 taki tu katolicyzm się odzywa jak widać Chrześcijan tu nie widać ?

Gdzie są autentyczni chrześcijanie na których tu czekam ?

Gdzie Oni są tyle ich ochrzczonych tyle do komunii i wszyscy bierzmowani - Gdzie oni są ?


Kim są religijni Pasterze - Parafialni Ojcowie duchowni bywalców portalu 4lomza.pl na suwerennie religijnej Ziemi Łomżyńskiej ?

Gdzie jest "słynne" pokolenie jp2 - boję się odezwać ?

Gdzie te obrońce życia - przeciwnicy aborcji ?

Gdzie obrońcy krzyża ?

Gdzie jest to parafialne Chrześcijaństwo które tu tyle kościołów naprodukowało - komu to one tu służą ?

O czyn to świadczy ....


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

napisz gdzie i kiedy to bylo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Przemek123 Odpisałam na e-mela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Ja też przymierzam sie do zrobienia kuchni pod wymiar i byłabym wdzięczna za jakies konkretne wypowiedzi, jak równiez i ceny takich mebli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

u mnie niedawno została zrobiona elektryka w domku, i tę firme mogę polecic z zamknietymi oczami, znaja sie na pracy , na nowosciach, są poprostu profesjonalistami i stosunkowo niedrogo, ale naprawdę o nic sie nie martwisz, jak chcesz to podaj adres e-mail albo gg to podam Ci do nich nr, napewno bedziesz zadowolony, a robie to tak, bo zaraz ktos ich skrytykuje,ze sie reklamują .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Night Club w Kisielnicy w 100% Polecam satysfakcja gwarantowana no i zjeść niedaleko można i to bardzo dobrze;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki jest poziom nauczania w owej szkole planuję iść do technikum na mechanika . Jak tam jest ? ciężko się dostać ? jaki poziom jest z chemi fizyki i matmy ? Czy trzeba pilnie się uczyć żeby dać radę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Wolno walczyć tym, którzy doznali krzywdy – Zaprawdę, Bóg jest wszechwładny, by im udzielić pomocy – i tym, którzy zostali wypędzeni bezprawnie ze swoich domostw, jedynie za to, iż powiedzieli: „Pan nasz – to Bóg!” I jeśliby Bóg nie odepchnął ludzi, jednych przy pomocy drugich, to zostałyby zniszczone klasztory i kościoły, miejsca modlitwy i meczety, gdzie często wspomina się imię Boga. Bóg pomoże z pewnością tym, którzy Jemu pomagają. Zaprawdę, Bóg jest Mocny, Potężny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Jakiś talib ku..a, do meczetu brachu a nie na tym katolickim forum swoje żale ten-tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

8:65 O proroku! Pobudzaj wiernych do walki! Jeśli wśród was jest dwudziestu cierpliwych, to zwyciężą dwustu; a jeśli jest stu wśród was, to oni zwyciężą tysiąc niewiernych, ponieważ oni są ludźmi, którzy nie rozumieją.

يا أيها النبي! حرض المؤمنين على القتال! إذا كان هناك منكم عشرون المريض، فإنها قهر مائتان إذا كنت من مئة، يغلبوا الكفار ألف، لأنهم هم الناس الذين لا يفهمون.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Autor: nowanowa (---.tpspark.pl)

łomża to zadupie, nie ma tu NIC ciekawego ani godnego uwagi
i ja na Waszym miejscu ominął bym ten region szerokim łukiem.
Aha, uważajcie na drogi i kierowców PSYCHOLI, bo można tu zginąć.
Koleiny są do kolan (szczerze) a buractwo w 30-letnich zdezelowanych BMW spycha do rowu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

każda opinia jest cenna ;D nie mniej jednak jedziemy tam w głównym celu odwiedzenia mojej rodziny i chcielibysmy jeszcze przy okazji cos zobaczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

wiele ciekawego tu nie zobaczysz.

Ogólnie: bieda, syf








P.S.
Wieczorami nie radzę wychodzić na ulicę bez SILNEJ obstawy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Autor: nie`dotyczy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28-04-12 21:55

Reklama !!!
Jedzie do rodziny, bierze znajomych i pyta się gdzie zjeść






Też coś mi to się dziwne wydaje...

Jakby nie wiedziała jaki tu syf...

i jeszcze się pyta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

nie`dotyczy, aż nierealne wg Ciebie jest to, że tak można ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

kjihguighu;ijio

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

a ja za 25500 to nawet oczu nie otwieram ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

chyba dawno nie była u "rodziny".

ciekawe czy mają już prąd i wodę?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

/??????? no tak ..............

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

***** ale patologia CRXSa1 i Zezowaty nie szkoda wam palcow od napiepszania bez sensu w klawiature? Malo tego jeszcze o innych ludzi bezzebne geby zaczepiac? Wstyd

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

***** ale patologia CRXSa1 i Zezowaty nie szkoda wam palcow od napiepszania bez sensu w klawiature? Malo tego jeszcze o innych ludzi bezzebne geby zaczepiac? Wstyd

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Znowu motory będą jeździć po ulicach latem?
A już myślałem, że w tym roku będzie cisza i moje dzieci nie będą uciekać jak usłyszą jełopa na dwukołowym parchu z niemieckiego śmietnika ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

wpm ale piątka do dla starszych Pań zapach ;)
Apropo ;) hurt to według Ciebie ile hm ?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

a za 1100zl netto to nielaska!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

wpm 1100zł to dobry programista w dzień zarabia, a stawka 10 tys na początek to żadna rewelacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Autor: sharia4poland (---.noisetor.net)
Data: 28-04-12 20:51

8:12 (...) Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!"


_________________________________________________________


Szanowny przedmówco przedstawiający się " sharia4poland "

J8:12 - Czy to są te słowa jakie zamieszczasz w nawiasie nie ujawniając do końca ich treści ?

J8:12 cytuję :

"A oto znów przemówił do nich Jezus tymi słowami: «Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia»."

taa...


Dopisujesz też "własne" zdanie a może nawet "własne zdanie natchnione" zapewne kierujesz je wobec tych których ono dotyczy - niewiernych Którzy z Kościoła uczynili "Jaskinię Zbójców" por. Biblia podobnie jak przykładowa "Przypowieść o Winnicy" por Ewangelia Jezusa.

Obie sytuacje dotyczą tych którzy są odpowiedzialni za deprawacje religijne sprzeniewierzenia wiary i zaszczucie w imię Boże życia Bożego nie tylko Jezusa na Golgocie ...

... wobec którego tak samo wówczas jak i współcześnie Arcy Kapłani - Arcy Pasterze - Arcy Biskupi zastosowali fałszywe świadectwo wobec prawdy...

...którą kolektywnie i niebezinteresownie zakłamali we własnym kapłańskim niespołecznym interesie tak samo jak ukrywają swoje przestępstwa - nie tyko swoich Arcy Pedofili - ...

... Oni - Kapłani pogrążają się wraz z Kościołem w mroku ciemności aby ich świństwa nie wyszły na jaw i nie wyszły na świat i nie ujrzały światła - ...

... Światła Prawdy wobec której są niewierni pozostając tym samym niemiernymi wobec Jezusa którego nauczanie deprawują wypaczając Jego Ewangelię



O czym to świadczy ...


Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

oto cala tresc:
Twój Pan objawił aniołom: "Oto Ja jestem z wami! Umocnijcie więc tych, którzy wierzą! Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!"

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

sorki,zamiast w to na motorze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Nie wiem czy wiecie Jagiellonia Białystok jest tylko 10 miejsc przed nami...CEL na weekend -"łyknąć "Naszego sąsiada zza miedzy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

w tej zapadlej dziurze nic nie ma...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Autor: bob (64.18.130.---)
Data: 28-04-12 22:35

"Znowu motory będą jeździć po ulicach latem?
A już myślałem, że w tym roku będzie cisza i moje dzieci nie będą uciekać jak usłyszą jełopa na dwukołowym parchu z niemieckiego śmietnika ..."

Co za ćwok..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Wracaj na swoją wioskę ćwoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

czy moze ktos posiada karbit badz wie gdzie mozna dostac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

w tym używaku obok tele pizzy nic nie ma same szmaty , szkoda nawet 50 gr wydać bo co nie które to do podłogi się nie nadają , w łomży ostatnio powstało dużo używaków ale tak naprawdę nic specjalnego , przydałby się jeden a porządny z fajnymi ciuchami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Witam,
Czy ktos wie gdzie w lomzy i za ile mozna? I czy wogole:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

z tego co mi wiadomo to nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

A nie lepiej prowadzić w rękawiczkach skórzanych?:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

wszystko na gotowe by czekala.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

DFX pseudo lomzyniaku lomza kiedys byla miastem a od kilku lat to jest miasto wymarle zapadla dziura..
a tak apropo fakt sniadowo organizuje majowke a lomza jak co rok nic wiec mi tu nie pieprz dfx

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

150 zl na niemcewicza i bardzo dobrze obszywają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

rozkopane, syf i gomora= Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

drogo na wesołej obszywa facet za 100zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dobrodziej i filantrop\\\"....

Oj wpm, to wyrywny Twoj ten szef i rozrzutny strasznie ! ;)
Chanelke w tej pojemności, mówimy o wodzie perfumowanej kupi taniej niż to co oferuje. Ja Tobie cenę mogę podać dość atrakcyjną, ale po raz nawet w hurcie nie jest ta ilość dostępna od ręki, a po dwa, jak Twój szef na półke niby ma wstawić, niech sam śmignie do Włoch, albo Francji, taniej mu wyjdzie... ;)
Mmmm ciekawe 50 sztukenów na półkę jednego asortymentu, desperat?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org