czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

_mały_ chętnie bym pojechała ale nie wiem czy Stasiek nie zechce też jechać... wiem - wyślę go na ryby a sama powiem że zostanę w domu bo odezwała mi się kontuzja ( wiesz która - chodzi o tą niegdyś złamaną nogę....) więc możemy się wstępnie umówić :*:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

No nie wiem? Pogadam z Mariolką jakie ona ma podejscie do szczawiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Też nie polecam,on w życiu prądu na oczy nie widział ,a się reklamuję jako fachowiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?



TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

___________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

__________________________________________________________

poniżej próbki tematów z ostatnich dni , założonych przez tego IDIOTĘ ;

....................................................................................................................

Temat : raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512578&t=512578

Temat : zezowate Goebbels/ie 4 forum.pl

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512871&t=512871

Temat : zezowate teleinformatyku:)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513167&t=513167

Temat : zezowaty Środa Kolno UP godzina (

[URL[http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512842&t=512842[/URL]

Temat : ZOŁZOWATE czy jakoś specjalnie przygotowójesz sie na jutrzejsze spodkanie???

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513021&t=513021

Temat : Ile razy już zezowaty już razy konfabulowal na tym forum:))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513023&t=513023

Temat : Dla czego zezowaty boi sie bliskiego kontaktu z kobietamI?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Temat : zezowate sklada pozew do sądu bo czuje się poniżony.....

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512159&t=512159

Temat : ORMO żyje ormo czuwa

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=200141&t=200140

TEMAT : zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513260&t=513260

...................................................................................................................


JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

walenie w ****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

co was to obchodzi.....
nie chcialo sie nosic teczki trzeba nosic woreczki pracuj pracuj to moze i ty bedziesz kiedys czyims prezesem
zapieprzac a nie na forum pieprzyc farmazony!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

podwyzki na ciepło idą od spółdzielni a nie z mpecu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

A możesz coś więcej napisać na ten temat? Bardzo mi zależy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Do Mr_Andrzej.

Nie muszę mieć pojęcia o biznesie łomżyńskim, żeby wypowiadać się na temat rodzajów umów i tego jakie relacje powinny obowiązywać między pracodawcą i pracownikiem.

Jeśli już mam wypowiedzieć się w tym temacie, to powiem, że moim znajomym dość dobrze prowadzi się biznes w Łomży. Panie w okienkach US i ZUS także są miłe i pomocne, czego sam doświadczyłem.

Są dofinansowania dla chcących założyć swój własny biznes, są zniżki na ZUS dla osób zakładających pierwszą działalność gospodarczą.
Załóżcie firmę i zatrudniajcie na umowy bezterminowe kogo tylko chcecie.
Zmieniajcie otaczającą was rzeczywistość.

Jeśli chcesz, aby adwersarze brali Cię na poważnie, wyróżniaj się merytorycznie na tle innych, zamiast tworzyć galerie w postach.
Niektórzy mogą to źle odczytać.

Bez odbioru.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

napisane jest, że miał wykonać manewr zatrzymywania się o przesiadaniu nic nie było. 15 minut wcześniej przechodziłam tamtędy ale nic nie widziałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Hmm......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

można to u nas kupić? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Figa

Nie od razu, nie od razu Miła stopisz serca mego lód !zezowate szczęscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

31.V



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Ja polecam DermMedic na Ks. Anny 27. Byłam tam na masażu relaksacyjnym, cena wcale nie wygórowana, a za to jaki profesjonalizm. Gorąco polecam Pana Michała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Jasia w kaftanie wynosili.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

kieruje to pytanie to normalnych ludzi takze ty odpadasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 26-04-12 19:16

cxrsa1 - ja nie mialem wogole tu ustawiac solówki tylko być reżyserem a moi koledzy kamerzystami , natomiast ty i zezowaty swoje porachunki byscie rozwiazywali jako aktorzy w moim filmie w ktorym błagasz o litosc zezowatego jak ci manto by spuscił a co do kolegów twoich to ty wogóle ich nie masz i ostro przesadzileś. Ty nawet jakbys zezowatego widział to byś uciekał jak najman po arenie przed pudzianowskim ja do waszych utereczek się nie będę mieszał tylko patrzył i się smiał z ciebie i twojej głupoty którą piszesz na zezowatego jak go wyzywasz i obrazasz i nie wklejaj tutaj postów ze starych ustereczek między mną a zezowatym bo jest juz dawno załatwione polubownie

jednak nie ukryję ze naprawdę przydałoby ci sie spuscić wpierdol za takie posty na zezowatego , ale to nie ja będę cie tłukł i nie ja będę Cię obrazał czy wyzywał i nie życzę sobie zebyś wypowiadał mojego nicka bądz mnie bezpodstawnie obrażał

a co do marudy to ...........
juz został namierzony i to jest kobieta pracuje w biurze w denteksie( teraz juz tam nie pracuje bo zrobiono jej w pracy nalot ) wiec teraz siedzi baba cicho


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Widzę WYPIERDKU MAMUTA ŻE NA DOBRE POKJÓRWIŁO SIĘ POD DEKIELKIEM :):)

Od pierwszego twojego postu uważałem ciebie raqus za debila ale teraz to juz sam swój debilizm przekroczyłeś na maxa:):):)


hahaha ja dantex i twoja po...ona fantazja :):)
Jesteś rozkoszny raqlanik :):)
Chyba cię polubię :):) za te twoje chore fantazje :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

zezowaty i raqlan dawali sobie buziaczki na zgodę :)

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

W Dantexie? -;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

warsztatu ktory naprawia auta japonskie w lomzy i okolicy niema przynajmniej takiego ktory ma o tym pojecie a amerykanskie to na poznanskiej polecam facet zna sie na tym co robi





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

zezowaty:0
raqlan twoim wiekszym przyjacielem jest :)
Pod twoja nieobecnośc wypowiada się w twoim imieniu:):)

Widocznie masz słodkie usta złotousty:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

zezowate kto tobie??? często pomaga w załatwianiu potrzeb fizjologicznych???? bo od jakiegoś czasu nie wspominasz nic o mokrych majtach czy oddawaniu moczu na kogoś ??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

nara nara świniopasie :):)
azapomniałeś że miałeś się do mnie nie odzywać już od dawna??

raqlan :)
Daj swoje Cv koleżance nier zaniesie za ciebie to może w końcu wygrzebiesz sie z tego gnoju :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Ja wiem tylko tyle , że oni nie dają franczyzy tylko otwierają sami . A I WYDAJE SIĘ mi , że u nas jest więcej mieszkańców niż w Suwałkach . U nas jest ponad 100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Teder a skąd wiesz , ze jest to szkoła dla "głąbów" ? Uczyłeś się tam , że tak mówisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

wyw niestety, Łomża aż tak liczna nie jest, ale Suwałki są zblizone liczebnością i pomimo iż nie przekraczają setki, a nawet sporo im brakuje, KFC ośmielił się otworzyć swe wrota.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Normalny człowiek nie zadaje takich pytań, w dodatku publicznie na forum. Gdybyś pomieszkał w większym mieście łeb by Ci eksplodował z ciekawości, tu karetka tam radiowóz tu znowu straż ku*wa co za naród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Nie pamiętam ile wyszedł sam Kościół, ale wydaje mi się, że dużo więcej. tygrys600 ma rację, żeby dogadać się z innymi parami, które biorą tego samego dnia ślub i się zrzucić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?


Autor: CXRSa1 vel andzia c ,

Co ciebie DEBILU napadło z pisaniem , że ja ci mam zablokować kurs komputerowy " informatyka ' ?
Dostałeś się tam z listy rezerwowych , to się ciesz , ale JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

____________________________________________________________
KTO TO PISAŁ ?

cytuję ;

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

oraz :

TEMAT : ORMO żyje ormo czuwa
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:19

zezowate szczęscie ja nadal dostaje dotacje dzięki UP :)) a ty ormowcu chciałeś mi zablokować karierę zawodową:)))

____________________________________________________________

Czy tak BEZROBOTNY KMIOCIE się podnieciłeś , że aż w TRZECH tematach musiałeś się tym pochwalić , że ZA DOTACJE Z PUP w KOLNIE robisz tam jakiś kursik , dla POCZĄTKUJĄCYCH " informatyków " ???

NIGDZIE PIERWSZY o tym niby twoim kursie " informatyka " NIE PISAŁEM .
Tak się cieszyłeś , że cię GMINNY KMIOCIE zakwalifikowali na te zajęcia i dostałeś się tam cudem , ty nieuku NIEPOTRAFIĄCY JEDNEGO ZDANIA NAPISAĆ W MIARĘ POPRAWNIE PO POLSKU , że aż wpadłeś w zachwyt i nie omieszkałeś wszem i wobec tego napisać .
JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Czy ty już tak się zagubiłeś w rzeczywistości , że musisz KONFABULOWAĆ i rzucać jakieś FAŁSZYWE niby oskarżenia typu :
Temat : zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513260&t=513260
" Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 26-04-12 17:08

zezowaty jakim ułomkiem trzeba być żeby chodzić po urzędach i pytać się czy zna Pan/i zna taki nick internetowy:))))))))))))))))))))))))))) " .

........................................................................................................................

NIKT , NIKOGO tam w urzędzie O NIC NIE PYTAŁ !

Tracisz zimną krew i wypisujesz co ci ślina na język przyniesie .

TO DOBRZE , pisz i KOMPROMITUJ SIĘ dalej andzia C vel CXRSa1 .

WIDOCZNIE JUŻ DOTARŁO DO URZĘDNIKÓW , ORGANIZATORÓW I UCZESTNIKÓW TEGO KURSU , JAKIEGO IDIOTĘ MAJĄ NA ZAJĘCIACH .
( wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło : kurs komputerowy PUP Kolno , a już na pierwszej stronie wyszukiwarka pozycjonuje tematy założone przez ciebie , tu na Forum 4lomza ).


JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !




PS :
widzisz CXRSa1 i strzeliłeś sobie sam w kolano tymi swoimi postami ,
KONFABULUJESZ jak zawsze ,
... to GDZIE robisz ta " karierę zawodową " i ten " kurs informatyka dofinansowanego przez UP " ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

--> Przemek123

Ale ciemniak z ciebie. Mam 2-letniego Brothera, tusze kupuję na Allegro za 5 zł i nie daję cwaniakom zarobić.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?


panda19833 , kierowca powinien uważnie obserwować to co się dzieje na drodze i właśnie " musi caly czas przed siebie sie gapic." , a nie oglądać wystawy sklepowe czy poprawiać makijaż .

Niektórzy uważają , że jak mają już te prawko ( zdobyte za gęsi i śmietanę ) ze dwa , trzy lata , to już są MISCZAMI FAJERY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

to zastanow sie dobrze nad tym co piszesz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

To Alfons jakiś!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?


ŁOMŻANINOWI nie , ale podszywanemu Łomżyniakowi , to tak .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Ale wydaje mi się , że w Suwałkach jest mniej , chociaż mogę się mylić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Jak w temacie oraz jaka jest cena za jedną płytę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Czytałem, że autor tego spotu miał bardzo ciężkie zadanie. zrobić krótki filmik, który miał trafić do wyobraźni ludzi bez pokazywania scen drastycznych itp. I naprawdę się jemu udało. Mistrzostwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

A jak się cenisz?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

raqlan zezowatym ale wy cwele jesteście :)))) BOHATERZY NIE POTRAFICIE HONORU SWOICH NIBY ŻON OBRONIĆ:)) ANI W INTERNECIE ANI NA ULICY SZMACIARZE JAKBY KTOŚ SIĘ NIE TEGES ODEZWAŁ TO BYŚCIE SKULILI USZY SZMATY:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Muzyka i gra mimiki i wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Znalazła się sunia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?


Autor: CXRSa1 vel Andy C ,
DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl

To GDZIE w łomzy mieszkasz , a masz dostawcę internetu z kolno.vectranet.pl ?

........................................................................................................................
masz tu przykład twojego postu w :
TEMAT : do Andy C
" Autor: CXRSa1 (---.kolno.vectranet.pl)
Data: 15-04-12 09:16

zezowate że masz ....... "



DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?


CXRSa1 vel Andy C , powszechnie znany jako andzia c ,

wcale bym się nie zdziwił , jakbyś to ty tego klocka postawił , wszak na tej twojej rodzinnej podkolnenskiej wsi , CAŁE SWE OBSRANE ŻYCIE , ZA STODOŁĘ SRAĆ CHODZIŁaś !





Autor: CXRSa1 vel Andy C ,
DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl

To GDZIE w Łomży mieszkasz , a masz dostawcę internetu z kolno.vectranet.pl ?

........................................................................................................................
masz tu przykład twojego postu w :
TEMAT : do Andy C
" Autor: CXRSa1 (---.kolno.vectranet.pl)
Data: 15-04-12 09:16

zezowate że masz ....... "



DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

CXRSa1

zabierz tego smiecia bo sie rozprzestrzenil na polityke

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Nakaz zapinania pasów jest p^$#@%@^,gdyby nie pasy to mój przyjaciel nie zginał by 2 tygodnie temu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

na zabicie nudy .. ;>??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

właśnie nie:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Pisz do mnie karol659@tlen.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?


Autor: CXRSa1 vel Andy C ,
DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl

To GDZIE w Łomży mieszkasz , a masz dostawcę internetu z kolno.vectranet.pl ?

........................................................................................................................
masz tu przykład twojego postu w :
TEMAT : do Andy C
" Autor: CXRSa1 (---.kolno.vectranet.pl)
Data: 15-04-12 09:16

zezowate że masz ....... "



DOSTAWCA INTERNETU : .kolno.vectranet.pl
.... telewizję kablową też z Vectry masz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

A gdzie go znaleźli?
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Kurcze, długo go szukali... Nie wiecie, gdzie go znaleźli?
Szkoda chłopaka, młody... Całe życie przed nim...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Wcześniej było 100 zł od 1 %,a teraz nie mam pojęcia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Malinkaaa13 Twój rycerz będzie zazdrosny ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

No tak okoliczne wioski się ucieszą ;) Nie krytykuje disco polo, bo sama czasem tego słucham i na Milano swojego czasu też jeździłam, ale nie ma sie czym "podniecać". Przyjadą zagrają 2 piosenki, zgarną kase i tyle :P A banda wieśniaków, nie koniecznie chodzi o mieszkańców wsi się posikają z wrażenia. Będzie kupa pijanych idiotów i tyle! I nie rozumiem jak mogą tam jeżdzić osoby powyżej 20. Jak się ma 16-18 lat to jeszcze moge zrozumieć, ale ludzie "dorosli" mogliby bardziej ambitnie spędzać sobotni wieczór. Dziękuję, dobranoc.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

a może wiecie w jakim czasie jest robiona wypłata z pzu o odszkodowanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

W czasie przyszłym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Ładne stopy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

A co musiałaś zrobić ,że dostaniesz takie perfumy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

ale czy to prawda to nie gawarantuje . Tak mówiła Pani która mieszka po sąsiedzku z jego ojcem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

wlasnie...a tak policja szukała go...a tu prosze rybacy znalezli a przeciez policja miala profesjonalny sprzet do takiego szukania pod woda...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Zanosi się na gimnazjalną bijatykę po lekcjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Chyba na odwrót z tą narodowością :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

a tak wgl to się zapytam gdzie skupuja szkło bo mam też słoiki na zbyciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 27-04-12 16:48
zezowate wiosna jest czas siewów i orki:)))))))))))

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 22-03-17 11:53

Odkupie kwoty mleczne?

A co ty krowy pasiesz pod Łomżo?
_____________________________________________________________

I JAK COŚ PISZESZ , TO PISZ PRAWDĘ , A NIE RÓB MONTAŻU , jak powyżej BARANI ŁBIE !

Podaj tak jak ja , nazwę tematu , datę i godzinę + link , ażeby można to było sprawdzić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

jak to mozna podpisac i nie iedziec co a takiego kuriera co zaslania to w pysk przeciesz masz prawo otworzyc zobaczyc co to i nie odenrac paczki

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?



TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

___________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

__________________________________________________________

poniżej próbki tematów z ostatnich dni , założonych przez tego IDIOTĘ ;

....................................................................................................................

Temat : raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512578&t=512578

Temat : zezowate Goebbels/ie 4 forum.pl

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512871&t=512871

Temat : zezowate teleinformatyku:)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513167&t=513167

Temat : zezowaty Środa Kolno UP godzina (

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512842&t=512842

Temat : ZOŁZOWATE czy jakoś specjalnie przygotowójesz sie na jutrzejsze spodkanie???

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513021&t=513021

Temat : Ile razy już zezowaty już razy konfabulowal na tym forum:))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513023&t=513023

Temat : Dla czego zezowaty boi sie bliskiego kontaktu z kobietamI?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Temat : zezowate sklada pozew do sądu bo czuje się poniżony.....

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512159&t=512159

Temat : ORMO żyje ormo czuwa

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=200141&t=200140

TEMAT : zezowate a obiecałeś i nie stawiłeś sie na spodkaniu:)))))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513260&t=513260



...................................................................................................................

ADRESY e-mail Autor : Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ;

subhuman5@wp.pl

setmyfree@wp.pl

NUMER g.g. : gg. 35961702


KTO PISAŁ Z TYM AUTOREM , TO WIE O KOGO CHODZI .
Autor : Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan


JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

no tak. ale jeżeli człowiek mówi że jest z TP to starszy człowiek uwierzy mu na słowo. a ja już nie raz spotkałem się z takim przypadkiem że kurier mówił że się śpieszy i że trzeba tylko podpisać a zasłaniał ręką logo i pierwsze pare linijek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

andzia C = CXRSa1

I JAK COŚ PISZESZ , TO PISZ PRAWDĘ , A NIE RÓB MONTAŻU , jak powyżej BARANI ŁBIE !

Podaj tak jak ja , nazwę tematu , datę i godzinę + link , ażeby można to było sprawdzić !


PS :
jak tam dziś było na kursie ?
JESZCZE TEGO KURSU NIE SKOŃCZYŁEŚ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim trybie jarosław będzie 10 kwietnia składał kwiaty pod pomnikiem Lecha ?

No co Tyyy ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org