niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamskie sądy nielegalne!

tak czy siak to marnotrawstwo ,zamiast oddać rolnikom osad to go palą ... gdzie tu logika ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

bo jak krasc to miljony

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

jasiu podaj cennik

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

raqlan i zezowaty przyszli z kolegami żeby mieć swiadków w razie jakby doszło do jakiegoś zajścia...to logiczne chyba...ale o co tak naprawdę biega to nie będę wnikać..jakieś spotkanie, jakiś kurs.... dziwne to wszystko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

jak te 29 to Twój wiek to niemal darmo ];-)

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

jeżeli chodzi o Papugi to się zgadzam, Krysia robiła świetnego placka, "na skarpie był kiedyś dobry ale teraz.................daje wiele do życzenia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

Widziałem plakat na stacji BP :)
Impreza zaczyna się o 18:00 i zamierzam tam być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!



rolnik69 . JUŻ Wam ODPOWIEDZIAŁ zgodnie z prawdą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

moze ktos wie ,albo ma na sprzedaz nakretki do hantli metalowe w sportowym sa ale gwint za maly i nie trymaja sie gryfiku , kupilem z neta dwie 20kg była dobra cena ale porazka sa na Bernatowicza po 7zl sztuka ale wlasnie nie odpowiednie moze ktos wie gdzie takie rzeczy sa jeszcze bylem w Wawie decathlonie i tez nie maja wcale nie wiem gdzie szukac potrzebne mi 4sztuki a wiem ze sa i takie bo mam dwie na sztandze i pasuja ale tylko dwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

W dniu 24.04 w okolicach Starego rynku zgubiłam reklamówkę z książeczką rumowską oraz ubezpieczeniową . Znalazcę proszę o zwrot pod wskazany w książecze adres . Z góry dziękuje..

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

nie rozumiesz znaczenia słowa "pod wskazany adres"

znaleziona książeczkę proszę przesłać do właściciela na adres znajdujący się w książeczce "rumowskiej".

W sumie jak by co żadna strata :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

Na mojska polskiego polecam i na rybakach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie sądy nielegalne!

zezowate mieliście aparat wydeo to pewnie macie ze spotkania mile zdjęcia to wklej kilka na forum?????
Tylko żeby były z twarzami bo po penisach będzie was trudno rozpoznać:)))))))))))))

Cwele :))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org