czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

Polecam Gracje co prawda wiecej jak 120 osob sie nie zmieści ale jedzenie pierwsza klasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

pytam bo może się znamy bo się z nim uczyłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

a ma przezywają go boxer jak znasz będziesz wiedział czemu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

kedziorek8 ile to ta rozsądna cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

na rybakach,sami pedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

661037895 M.Paras to dokladnie olmar-meble, a zdjecia ma na stronie. Sam korzystam z jego uslug i jestem bardzo zadowolony. W domu jedna szafa, a u znajomych kolejnych kilka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

andzia C ,

CZY ty NIE WIDZISZ JAKIE BZDURY , BEZ SKŁADU I ŁADU WYPISUJESZ ?

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !
___________________________________________________________

Wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

___________________________________________________________

andzia c , FRUSTRACIE , sam sobie strzeliłeś w kolano pisząc , jako Autor: miriamjan PARANOIKU , że zrobiłem ci dziecko i płakałeś o alimenty .

andzia C , gdyby nawet coś między nami było ( a tego sobie nie przypominam , bo takiej CIOTY , jak ty , to bym za karę j.....ć nie chciał ) , to wiedz , że jak gdzieś brałeś do buzi , to ORALNIE jest niemożliwe , abyś zaciążył !


CYTATY :
Autor: miriamjan (---.1and1.pl)
Data: 25-02-12 20:46
zezowate szczęscie Jacek nie kompromituj się obiecałeś mi małżeństwo i teraz się wycofujesz

Autor: miriamjan (---.artnet.pl) Autor: miriamjan (82.192.79.---)
Data: 27-02-12 01:01

nie ruszaj ta mego chłopa dziecko zrobił a alimenty kto będzie płacił?? jaka go pobijeta / Mi nic nie gadał Jacek ze ma zone i dzieci na utrzymaniu....


TEMAT Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:54
oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.



TEMAT : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 18:22
Próbujesz się z panami zabawiać dziecko nie ma co jeść a ty z panami się zabawiasz zboku NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU JACEK
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:33
robciu zostaw jacka w spokoju zezuł heterykiem. Jesteś zostaw mojego kochanka w spokoju,, Co?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:43
saguaro nie mów że konkurujesz z kobieto o alimenty?
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:44
Odczep ta się od Jacka zezola Proszę was LUDZIE
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:50
Ja wam dam jak alimców nie zapłaci przez was!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:55
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:57
To je temat o alimcach wic o cisze prosze!!!!!!! WESTA SIE NA SPKUJ
Autor: miriamjan (---.kasserver.com)
Data: 27-02-12 19:40
Z Czarnkowa ojciec jest:)))
???????
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 19:48
Cisza być to temat o alimentach.
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 20:00
idzta spać co was alimenta interesują???
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 27-02-12 22:49
zezolu jacku z kobieto zrobiłeś dziecko niedziwne że Monika dała ci po ryju a Natalia cie nie nienawidzi.


Re: Doradzca Podatkowy egzamin !
Autor: miriamjan (---.artnet.pl)
Data: 27-02-12 18:59
JAK ODZYSKAC ALIMENTA OD CHLOPA ???


Re: co sądzicie o takiej opiekunce
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 27-02-12 21:39
Martuchna , pan Andy C ,wspominał że niezla paszteciara z ciebie. Dieta się kłania. To ja już nie chce wiedziec jak ty wygladasz. Podobno jarasz jak smok, przy dzieciach klniesz pijesz itd. Matka z ciebie żadna. Podobno dzieci same musza obiady sobie gotowac. A i jeszcze jedno Andy C wspominał coś że lubisz dziewczynki. To prawda??
Nie Pozdrawiam
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 27-02-12 23:04
Martuchna no zobacz kolejny marny prowokator się znalazł!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl) - Autor: miriamjan
Data: 27-02-12 23:30
ktoś15 matki i ojca moherów musisz słuchać:)))) bo ja tego słucham mimo 70 lat:))))
http://www.youtube.com/watch?v=ikr0ljg9qLc

Re: SKANDAL !!!!!!!!!
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 29-02-12 17:22
zezolk jacusi czochranie bobra przed koputerem cały dzionek nazywasz pracą . naucyles sie kilka slow mondrych bo ciezona do mniasta przywiezie taki z ciebie gagulator.

Re: KRYPTOREKLAMA na forum
Autor: miriamjan (---.surfert.nl)
Data: 02-03-12 17:11
zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.


___________________________________________________________

Ciekawy temat : Jacek zezolu spłać alimetnty zboku - - Autor: miriamjan = Andy C .
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=491640&t=491640


___________________________________________________________

Niniejszym dementuję oskarżenia Andzi c , posądzające mnie o ojcostwo . Ten PSI POMIOT nie mógł zaciążyć , nieuk widocznie nie wie , że ORALNIE jest to niemożliwe .
Może jakiś PIES go je.bał ? jak CIUL leżał naćpany pod budą i nie pamięta a teraz szuka ojca dla swego miotu .
Żałosny jesteś BURAKU wypisując takie paszkwile .
Czytając twoje posty , to od razu jestem za eutanazją , takich gminnych Romeo , niespełnionych Don Juanów .

____________________________________________________________


Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

CXRSa1 vel Andy C , powszechnie znany jako andzia c ,

Słuchaj IDIOTO , co cię napadło z tym kursem , że zacząłeś pisać takie głupoty ?
PODAJ , KIEDY I GDZIE ( tylko nie montuj postów , podaj nazwę TEMATU , datę i godzinę , aby to można było sprawdzić ) , pisałem PIERWSZY do ciebie DEBILU , na temat twojego kursu ?

___________________________________________________________

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

____________________________________________________________

Widzisz i to są PRAWDZIWE twoje posty , które można sprawdzić w archiwum .

TO JAK ci IDZIE NA TYM KURSIE bezrobotny parobku pańszczyżniany ?

PS :

nie ciesz się jeszcze , bo muszę sprawdzić czy ty jesteś na :

Projekt :
„ E-AKTYWIZACJA MIESZKAŃCÓW MIASTA KOLNO - II EDYCJA” ,
- w tym 40 godzin kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.04.2012 r. do 31.07.2012 r.,

czy ?

Projekt :
„ Aktywność zawodowa szansą na sukces „
- czy 34 godziny kursu komputerowego ?
realizacja w okresie od 01.02.2012 r. do 31.05.2012

Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie , zajęcia odbywać się będą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolnie w sali konferencyjnej na dole , początek zjazdów 9:00
dwie grupy : 16 osób - 11kobiet , 5 mężczyzn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

zezowate szczęscie jutro napisze że spałem z twoja żono i zapewne też to łykniesz:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

http://www.google.pl/search?q=Aktywno%C5%9B%C4%87+zawodowa+szans%C4%85+na+sukces+%E2%80%9E+-+czy+34+godziny+kursu+komputerowego+%3F+realizacja+w+okresie+od+01.02.2012+r.+do+31.05.2012&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a#hl=pl&client=firefox-a&hs=CxR&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=Aktywno%C5%9B%C4%87+zawodowa+szans%C4%85+na+sukces+%E2%80%9E+-+czy+34+godziny+kursu+komputerowego+%3F+realizacja+w+okresie+od+01.02.2012+r.+do+31.05.2012+kolno&oq=Aktywno%C5%9B%C4%87+zawodowa+szans%C4%85+na+sukces+%E2%80%9E+-+czy+34+godziny+kursu+komputerowego+%3F+realizacja+w+okresie+od+01.02.2012+r.+do+31.05.2012+kolno&aq=f&aqi=&aql=&gs_nf=1&gs_l=serp.3...14273.16556.0.17194.6.0.0.0.0.0.0.0..0.0.6f6J63QgES8&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=9fd2fe40af365871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

adamosxx , ŚMIESZNY JESTEŚ z tymi twoimi " zarzutami " !

Jeżeli kogoś interesuje ta sprawa , może sobie poczytać całą historię w tematach :
T :chopcy znaleźli sobie zajęcie ,
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=201319&t=201319

dalej :
T : Ok. 20 tys. osób zebrało się w Warszawie w sprawie Telewizji Trwam
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=201373&t=201373

___________________________________________________________


raqlan , żle zrozumiałeś , ja NIKOGO TU , NIGDY nie straszyłem , że założę mu sprawę JAKĄKOLWIEK , czy to KARNĄ czy to CYWILNĄ !

Napisałem temu pieniaczowi adamosxx , CO on może sobie zrobić ze swoimi " zarzutami " ,

oraz . że za wypowiedzi o treściach naruszających obowiązujące prawo , zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje , zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich , dyskryminujące płeć , rasę , narodowość , język czy religię oraz nawołujące do przemocy , MOŻE być pociągnięty do odpowiedzialności prawnej Z URZĘDU ( i Kodeksu Karnego ) .

oraz , że za ZNIEWAŻENIE i OBRAŻANIE URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO , też jest paragraf .

___________________________________________________________

W TAMTYCH TEMATACH WSZYSTKO WYJAŚNIŁEM i nie zamierzam dalej tłumaczyć , KTO CHCE , NIECH POCZYTA .



___________________________________________________________


adamosxx , ŚMIESZNY JESTEŚ z tymi twoimi " zarzutami " !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

wszystkie postawione spisuja sie swietnie :) W tym roku bedzie sie budowac kolejny, oczywiscie nie dla mnie. Ostatecznych kosztow na chwile obecna sam jestem ciekaw, ale to pewnie po swietach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

http://www.mylomza.pl/forum/topic.html?id=806

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

swoja droga odgrzalas kotleta z poprzedniego roku :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.




andzia c , nie denerwuj się , tracisz zimną krew , czyżby to cię dotyczyło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

zezowate przestań pierdolić zadzwoń i się zapytaj o mnie czy jesteś uczestikiem tego kursu;)))

MASZ MOJE DANE I PEWNIE ZDJĘCIE Z FECA WIĘC NIE WIDZĘ PROBLEMU:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.




andzia c , nie denerwuj się , tracisz zimną krew , czyżby to cię dotyczyło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

zezowate ty tu odegrałeś rolę tresera, prawnika , psychologa , detektywa, wkleja-cza cudzych fotek:))))))))))))))

ODGRYWAJ SWOJA ROLE NADAL:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.




andzia c , to GDZIE ten kurs komputerowy z PUP ( jak SAM pisałeś robisz )?

____________________________________________________________

TEMAT : chłopak
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 12-04-12 23:37

zezowate mendo , ormowcu miałeś mi zablokować kurs informatyki dofinansowany przez UP i co ja nadal się kształcę dzięki up a ty debilu córce nie mogłeś córce załatwić dotacji innej niż gastronomiczna:)))) czyli nadal tkwi w branży robótki ręczne:)))))

oraz .....

TEMAT : Pamięci Przemysława Gosiewskiego..
Autor: CXRSa1 (176.31.202.---)
Data: 13-04-12 00:16

zezowate sie ci tobie pozdrowienia stary ormowcu bo mi chciałeś obesraniu zablokować kurs informatyka dofinansowanego przez UP i co ormowcu tobie się nie udało:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

zezowate i bardzo dobrze że wszystko co napisze:)))))))) łykasz tylko nie zapomnij przełknąć:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

Ale ten zezownia to zacietrzewiony idiota daje się wciągać na takie idiotyzmy ale jest takie powiedzenie;
"Być głupcem i zdawać sobie z tego sprawę - lepsze to niż być głupcem i uważać się za mądrego."
To jest adekwatne do tego sporu między CXRSa1 a ynteligentem zezownią:)))

CXRSa1 jedź po majtach temu głupiemu wieśniakowi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

:DDD

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.


Autor: Janusz kos , jak sam napisałeś IDIOTYZMY tego DEBILA andzi C , bawią mnie do łez i mam tu dobrą zabawę z niego i takich POTOMKÓW ROZTRZĄSACZY GNOJU jak ty , januszku gilosie.

A już posty tego GIMNAZJALISTY Autor: diabel666 , to same świadczą o jego " poziomie intelektualnym " , więc DZIECIAKOWI nie odpisuję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jarosław Kaczyński - podobnie jak jego węgierski bratanek - przeprowadza w Polsce zamach stanu.

Wznawiam temat - jeśli posiadacie jakiś fajny lokal od 100m2 proszę o kontakt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org