piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

Witam, kupiłem wczoraj auto jest na rejestracjach od pierwszego właściciela, a ja jestem już 4, chciałbym go zarejestrować, i mam takie pytanie: jest ciągłość umów jednak nie mam żadnego dowodu że właściciele poprzedni opłacili opłatę skarbową od kupna auta czy przez to może być problem z zarejestrowaniem samochodu
Dzieki za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

Z tego co wiem, to w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci, które w poprzednim roku do danego przedszkola uczęszczały, w dalszej kolejności rodzeństwo w/w dzieci, potem dzieci rodziców samotnie wychowujących, dzieci, których oboje rodziców pracuje i dzieci rodziców niepełnosprawnych.
Może coś pokićkałam, ale to tak w ogólnym zarysie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

mandarynkowe zło - to dopiero teraz odkryłeś tę prawdę? Od paru lat wiadomo, że te kontenery ze znaczkiem PCK należą do prywatnej firmy, która płaci PCK za możliwość wykorzystania jej znaku. I jak najbardziej można swoje stare rzeczy w używaku napotkać. Dla mnie to jakieś mega oszustwo, ale co poradzić.
W Caritasie było inaczej, więc nie porównuj tych dwóch przypadków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

Widać , że jednak nie ma do czego wracać a ludzie którzy piszą że jest niby ok , to niech sobie wejdą na ogłoszenia o pracę ..... tam widać jak jest wspaniale w tej Łomży...
Moim zdaniem, jeżeli masz mieszkanie i zarabiasz najmniej 2000zł plus żona 1000zł to wtedy jest ok i jest do czego wracać a jeżeli nie masz mieszkania i czeka Cię kredyt na 30 lat lub siedzenie na stancji i spłacanie komuś kredytu lub dorabianie innych to nie ma do czego wracać i lepiej zostać zagranicą pomimo tęsknoty za rodziną i znajomymi jak i za swoim miastem , zostać kosztem czegoś ale chociaz Coś z tego mieć czyli dorabiać się , lepsze życie i nie martwię się czy starczy do pierwszego..... Wręcz mogę jeszcze pomóc rodzinie która mieszka w Polsce....
Pozdrawiam z UK ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

zezowate chłopino mam nadzieje że złożysz ten pozew w poniedziałek w sądzie o konfabulacje:)))))))

To zobaczymy się niebawem i zobaczymy czy mam 48 lat czy 90:)))

Kankę z mlekiem weż żebyś był rozpoznawalny żebym ciebie nie pomylił z kimś innym:))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

Kolega wyzej ma racje trzeba z tym pilnować większośc gazowników....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?


andzia C ,

CXRSa1 , ciebie IDIOTO tak zaślepia głupota , że nic a nic nie kumasz .

DEBILU , zobacz KTO KOGO w temacie : chopcy znaleźli sobie zajęcie

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=201319&t=201319

____________________________________________________________

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-04-12 23:47
nie opusci w poniedzialek skladam pozew chodziaz zobacze twoja gębe na sali hehe

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-04-12 23:51
z powództwa cywilnego, to juz zobaczysz

____________________________________________________________

CZY tY UMIESZ CZYTAĆ TEKST ZE ZROZUMIENIEM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?


andzia C , a KTO tu mówi o prokuraturze , gorzej ci ?

OSOBIŚCIE ZŁOŻĘ ci " ŻYCZENIA " i wtedy się " pośmiejemy " !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

zezowate ale mendo jednostko aspołeczność:))))) czekam z nie cierpliwością na spełnienie twoich gróźb:))))))))

TY GÓWNO JADZIE MOŻESZ W **** SIĘ CMOKNĄĆ:))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

zezowate

no NA CO CZEKASZ MENDO ZNASZ MÓJ ADRES TO ZA 15 MINUT SIĘ ZGŁOŚ DO MNIE:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

OBECNĄ chwilę jeszcze nie posiadam dokładnego . Toć masz mój adres :))))))

od tylu miesięcy:))))))))))))))))) i przez te miesiące nie odważyłeś mnie skrzywdzić:)))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?


No dobrze powiedzmy , że mam , ale niedokładny , więc ponawiam propozycję : JAK TAK BARDZO ci SIĘ SPIESZY DO SPOTKANIA ZE MNĄ , TO PODAJ SWÓJ ADRES czy nr telefonu , bo muszę przyznać , że na OBECNĄ chwilę jeszcze nie posiadam dokładnego .


PODAJ I NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

zezowate masz nie ******* tyle razy go podawałeś na forum:))))))))))))))))



a za chwile tłumoku napiszesz ze podałem ci nie swój:)))))

Ale w Konarzycach jest nie wiele domostw wiec łatwo dojść po kabelku z szeptela:))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A co z tzw. unią, pisdziawa totalna?

Nie raz był zapraszany przez przedstawicielki płci pięknej z tego forum na spotkanie i te zaproszenia odrzucał!

Jaka ku temu może być jest przyczyna ?????
Czyżby miał kompleksy czy po prostu nie wie że inteligenta , mądra kobieta nie zwraca uwagę na urodę zewnętrzną tylko wewnętrzne człowieka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org