niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

zezowate jesteś jedyną osobą która została uznana za pedofila więc uważaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Ubaw mam tu dobry z ciebie KMIOCIE .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

zezowate "zezowate nieszczescie-porażka pedofilu!!!:"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Proszę o Temat w którym zobaczę że tu mieszkają również autentyczni Chrześcijanie a nie tylko religijni degeneraci i ich kapłani i ofiary oraz przeciwnicy pozostający w opozycji

Czekam tu na przypływ słów Waszej "dobrej energii" jak umierający z pragnienia na życiodajną wodę



Ludzie


Czy tu wśród was - nas jest jeszcze na sposób Ludzki i Boski piękne zdrowe życie społeczne ?

( niekoniecznie religijne byle godne miana "Życia Bożego" w duchu autentycznej nauki Jezusa )

Czy jest tu taka "egzotyczna" dobra jak chleb parafia ?

Proszę Was napiszcie
że to co się dzieje - to czego doświadczam i to co opisuję to mały margines poza którym jest piękne życie którego jeszcze nie doświadczyłem pozostając na marginesie życia który stał się moim całym światem na nawet krawędzią ...

... po której to życie moje jednak należące do zło dziejskiego Kościoła pozoranta Biskupa S. Stefanka balansuje na cienkiej granicy życia i śmierci a raczej prawdy i zakłamania odczuwając boleśnie owoce katolickiego zła w jego miażdżącej mnie przewadze dla której w swoim katolickim religijnie zakłamanym środowisku nie mam przeciwwagi


Masakra ...

... dobierająca nie tylko Wiarę - to co Biskup Stefanek opowiada w swoim beznadziejnym Radio N...
...MA SAKRA


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 11-09-07 22:50

Kupię Kwotę Mleczną????? ZA ILE ? ZA CHWILE:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Mecz już dzisiaj o 16.00
Mamy piękną pogodę, więc przyjemnie będzie posiedzieć na stadionie i popatrzeć jak Nasi zawodnicy walczą o kolejne trzy punkty.

Przypominam o wcześniejszym zakupie biletu w sklepiku Klubowym przy hali targowej na Starym Rynku.
Kto dzisiaj będzie w tych rejonach, do godziny 14.00 ma okazję wcześniej kupić wejściówkę.

Widzimy się na Z18!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

jaro2818 : Jak masz pisać takie głupoty to wcale nie pisz . Ogol swoją starą analfabeto , do szkoły naucz się pisać .

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Owsiki powiadasz ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Witam was mam takie pytanko , orientujecie się gdzie w okolicach Łomży można sobie poszaleć terenówka , jakieś trasy czy fajne miejsca ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

a dzwoncie do CHARCZUKA! facet wiem nerwow nie ma"))) syn za pierwszym podejsciem zdal.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

no troszke nie bardzo bo tam zalane jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Przeczytaj temat : Szpachlowanie i malowanie
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=511454&t=511454

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to się PiSowski wicemarszałek Karczewski trochę po-lansował w szpitalu, długo tam nie pobył .

Towarzystwo wzajemnej adoracji??? Czy bezpłatna reklama???



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org