czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PZPR-pis

to jeszcze nic, u mnie na roku na polibudzie, ludzie po ogolniaku nie wiedzieli jak sie obsluguje suwmiarke :) idz do technikum, bedziesz przynajmniej mial juz jakis zawod, a przy okazji bedziesz mogl studiowac, po ogolniaku tylko studia bo inaczej bedziesz fachowcem od niczego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

Autor: mmisiek1 (---.elomza.pl)
Data: 19-04-12 21:40

Bunio a podatek od dochodu też do KRUSU odprowadza??
To tak samo jakby ktoś płacił tylko ZUS a do US nic.

Napisałem,że opłaca KRUS jako rolnik a robi na czarno za zaniżoną stawkę.Sytuacja komfortowa bo składka zdrowotna i emerytalna jest a dorabia na czarno.Znam jednego gościa co dokładnie tak robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

Wydaje mi się, że w Biedronce rzucili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

Też mam bardzo dobrą opinię o tym warsztacie. Zależy im na kliencie i to widać słychać i czuć. POLECAM.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

Zgadzam sie z Benny-m. Technikum przynajmniej czegoś nauczy.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

Jeżeli już takie bojowe tutaj klimaty, to bądźcie konsekwentni i nadawajcie na wszystkich, nie jedną mamy państwową instytucję.

Andre695
Zdrajcy? Czyli prawdziwy polak to taki, który obrabia dupę wszystkim, którym wiedzie się lepiej? Brawo! Ot taki nasz lokalny patriotyzm...dopierdol*ć, chociaż nie mam pojęcia skąd, po co i dlaczego :)

kalam
Kryzys jest i będzie coraz większy. Od lat wiadomo było, że przyjdzie. "Kapitalizm" w obecnej formie to pułapka i studnia bez dna, taki kolos na słomianych nogach. Swoje robi również średnie IQ w naszym rządzie.
Jak to się skończy? Myślę, że polacy w końcu się wkurwią (mam taką nadzieję).
Jesteśmy i zawszse byliśmy narodem w dupę biorącym. Dopiero kiedy mamy oddech obcych najeźdzców na karku zachowujemy się jak jedność. W każdym innym wypadku rodak z chęcią Ci dokopie. Wystarczy spojrzeć choćby na ten temat. Złodzieje i oszuści? Gdzie dowody przy tak poważnym oskarżeniu? Wystarczy rzucić hasło MPEC jest fe a już rozjuszeni "patrioci" widzą wszędzie teorie spiskowe i cuda wianki.
Sam nie wiem, może to naleciałości po poprzednim ustroju?
Tak swoją drogą, to już widzę, jak każde z Was odmawia przyjęcia nagrody w swoim zakładzie pracy bo sytuacja w kraju ciężka hehe , a Ci w budżetówce niech zapierdala*ą za darmo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

a co jest w cenie biletu ? browary i coś do jedzenia jest ? czy tak tylko trzeba słuchać pokszykiwania lokalnej huliganki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 20-04-12 06:53

Ah to ci, co co roku zbierają odkurzacze i na prąd do nich? Przecież nikt im tego nie zabroni, nie będą mogli tylko używać przedrostka 59DH.

_________________________________________________________


hahaha - pół zartem pół serio bo jednak coś w tym jest - niepokojącego

Idąc tokiem Twojego zapisu to Biskupi powinni zrezygnować z posługiwania się Imieniem Jezus w tym co robią (?) stawiam tu znak zapytania bo raczej za punktu widzenia mojego punktu odniesienia nie tedy droga.


59DH Ptaki Ptakom - to Oni Ludzie Harcerskiego Ducha i pokolenia "dzieci" Mr_Pyczota



taa...

Człowieku kimkolwiek jesteś
Jeśli tego nie rozumiesz to nie znaczy że nie rozumieją tego inni którzy tak samo jak Ty podążają "do Domu Ojca" drogą życia ale w przeciwną do Ciebie stronę idąc autentycznie za Mr_Jezusem do Boga Ojca zapewne nie do Ojca Zakłamania nie do Diabła ...

... o którym tak w stosunku do Kapłanów osobiście i bezpośrednio otwartym tekstem wyraził się w Ewangelii Jezus zabiegając o nich (Kapłanów) nawrócenie - zawrócenie z szatańskiej drogi formalizmu i zakłamania zanim Oni (kapłani) Jego (Jezusa) sakra mętnie - religijnie ukrzyżowali razem z tą prostą zwykłą prawdą którą On (Mr_Jezus) Syn Boży reprezentował przed wszystkimi na sposób Ludzki i Boski


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

"Dlaczego wy wszyscy którzy tak dużo macie do powiedzenia" - maruda Ty masz znacznie więcej do powiedzenia ode mnie mając ponad 6500 postów na forum ... tylko co z tego wynika ? Nie wiesz nawet jakie drużyny działają w mieście poza jedną, którą sam cenię, i której przyszłość (mam nadzieję) się wyprostuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

dzis mam zamiar przełamać bariere 200 głosów :)
jazda jazda panowie i panie !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

no i wkońcu nie wiadomo jak tam jest..
kofani pewnie lipa co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

I tak się listę podpisuje a jak nie pasuję to się zwalniaj!

Może i 3 tysiące ale piecowy,ciastowy a do stołu to podobno 1800 i zapier--ol po 10 godzin bez tchu!

Jeden co z nim pracowałem w Piątnicy powiedział że jak za tamtą robotę to w Krasce stawki są bardzo małe!




www.abantonino.blog.onet.pl - szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PZPR-pis

SylwkaX: masz rację :D za dużo dobrych opinii, potem trzeba się umawiać dwa tygodnie na termin. cofam co wcześniej napisałem, nikomu nie polecam :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org