czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

Również polecam od czasu kiedy robi autko jest wszystko ok i najważniejsze nie wymienia dobrych rzeczy na drugie . Nie oddam auta w inne ręce Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

ojjjojjjj masakra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

hahhahaha, skrzyp. jakie tematy.
Twoja koleżanka z klasy ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

Mz i mam a co? Krecie cie to drzewko szczescia? :-D kisses my ass
dzieki;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

Omg Andrzej sie podniecil hihihi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-04-12 00:04

Omg Andrzej sie podniecil hihihi :)


______________________________________________________


taa...

Omg - (OMB ... wielkie rzeczy...) Mr_Andrzej to sprawnie działający układ krążenia doskonale poruszający się w przestrzeni społecznej na każdej płaszczyźnie wertykalnej i horyzontalnej

Mr_Andrzej nie jest impotentem (fizycznym oraz intelektualnym - duchowym) w przeciwieństwie do być może łykających brom Twoich znajomych, być może nawet wspólnych znajomych.


Oni zakłamani Arcy Kapłani - Arcy Pasterze nie mają szans w konfrontacji z Prawdą którą sprowadzili do religijnej Tajemnicy krzyża dając fałszywe świadectwo prawdy wobec człowieka który autentyczne Świadectwo Prawdy reprezentował przed ludźmi z narażeniem zdrowia i życia jakie wobec tej prawdy po arcy kapłańsku religijnie mu odebrano



O czym to świadczy ...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

CIEKAWA DYSKUSJA TU SIE TOCZY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

nigdy nie byłem na weselu,które prowadził dj stąd moje pytanie,byłem ciekaw jak to wygląda :-) swoją drogą dj to tańszy interes niż zespół?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po trupach do władzy PiS wykorzystał specustawę o zwalczeniu epidemii COVID-19, aby zmienić kodeks wyborczy 42 dni przed wyborami.

Ostrołęka jedynie ma dobre to, że podatki są niższe o 20 czy 30% i one nie są co roku jak w Łomzy podnoszone a mimo to dochód dla miasta rośnie a nie spada jak w Łomży. Ale co by nie mówić, Ostrołęka jest tylko o 10 tyś mniejsza ale w porównaniu z Łomżą to zapadła dziura. Wystarczy porównać rynek nieruchomości np. na allegro czy agencjach nieruchomości, różnica jest wielokrotna na korzyść Łomży. Tam nic się nie dzieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org