piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

Wysokie nagrody w MPEC…, a w planach podwyżka opłat

Po kilkadziesiąt tysięcy złotych nagród otrzymają członkowie zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Prezydent Mieczysław Czerniawski zdecydował wczoraj o przyznaniu prezesowi spółki Marianowi Mielcarkowi oraz z-cy prezesa Jadwidze Cwalina nagród w wysokości dwukrotności ich przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w 2011 r., natomiast drugiemu zastępcy Ryszardowi Fiedorowiczowi nagrodę w wysokości trzykrotności przeciętnej miesięcznej płacy w 2011 r.
Tymczasem jak wynika z naszych informacji zarząd MPEC wystąpił do prezydenta Łomży o wyrażenie zgody na podwyżkę ceny za energię cieplną o ponad 10% dla odbiorców Łomży, począwszy od czerwca.


A to całośc .

http://4lomza.pl/index.php?wiad=28450

A nie dawniej jak miesiąc temu tak zapeniali że nic takiego nie będzie miało miejsca:):)
Tak szczegbółowo wyliczali jakie to ponoszą potężne koszty zakupu tego piasku ktrym nas ogrzewaja:):):)

JEDNYM SŁOWEM BANDA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW !!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

Jacek naprawia też i mój samochód i na 100% nie zmienię go na innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

http://www.youtube.com/watch?v=f90UUMAcTSw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

Ahhh no tak ty bijesz :):):)

ale tylko jedną rzecz :):):):)


Ty raqlan z tego ,co pamiętam to ty od tygodnia już ze mną nie gadasz a dalej sie slinisz na mój widok :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

ja tez polecam DJ Chris ale nie wiem jak u niego z terminami bo wiem ze ma zarezerwowane terminy ja 2lata temu go bralam to rok wczesniej go zamawialismy.. Mialam go u Siebie na weselu naprawde polecam goraco goscie byli zachwyceni nawet Ci z zagranicy duzo zabaw i muzyka odpowiednio dobrana.Prowadzi wesela nawet lepiej jak nie jeden zespol muzyczny .POLECAM BO WARTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

czy "u Kasi na Sikorskiego" ma jakąś nazwę? ;-) to salon czy przyjmuje w prywatnym domu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

maruda jak ja działałem na rzecz miasta to Ty robiłeś w tetrowe pieluchy :P prosty przykład panie zaangażowany w działanie dla miasta że nie masz bladego pojęcia o Agadzie bo wiesz tyle ile pismacy naskrobią w łomżyńskich pisadełkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

maruda "mentorze" wiedz, że nie zawsze piszą tylko o tych, którzy coś robią bo nie każdy ma parcie na szkło więcej dowiedz się sam z prawdziwego życia odchodząc czasami od monitora :P
Agada działa ... możesz być spokojny ... sam mam do czynienia i z Ptakami i Agadą więc wiem co mówię ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

ahhh;-)


http://youtu.be/NyyOgVZ4S6Y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak wam się podoba nowy kandydat na urząd Prezydenta RP ?

Tak się składa że miałam u dr.Karpińskich praktyki i jeśli chcesz się czegoś nauczyć to odradzam...tam tylko wyprowadzanie psów, sprzątanie klatek, porządki przy lekach no i wyjazdy do ubojni a czasem jakaś operacja no i od czasu do czasu wizyty w gospodarstwach rolnych przy hodowlanym bydle. Myślę że dr. Ołdziejewski ma więcej do zaoferowania chodź jest trochę drętwa atmosfera tam częściej są operacje mimo tego że trzej dr. Karpińscy są bardziej znani...no i jedyne co jest spoko u dr. Karpińskich tp jest wesoło można bardzo dużo się pośmiać no i są na luzie tacy spoko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org