czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

niepełnosprawnych umysłowo nie biję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

20 maja moja chrześnica ma komunię, miałam problem z wymyśleniem prezentu. wspólnie z mężem doszliśmy do wniosku że kupimy jej laptop edukacyjny. w związku z tym moje pytanie brzmi: gdzie w łomży można zakupić coś takiego i jakie są ceny


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Faktycznie coś tam jest ale nie zachodziłem bo z zewnątrz wygląda jak pijalnia piwa a nie kawiarnia. Nie wróży to nic dobrego skoro żałują na wystrój a reklamują się na forum za free i jeszcze palą frana:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Zestawienie planowanych ścieżek rowerowych na ten rok:
http://ziemialomzynskarowerem.blox.pl/2012/04/5km-sciezek-rowerowych-planowane-na-ten-rok.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

witam,moze wie ktos gdzie moge dostac czarnoziem??
dziekuje za powazne odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Też mi się wydaję ze 8-letnie dziecko jest za duże na laptop edukacyjny...w tym wieku dzieci korzystają z laptopów z internetem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

lomza1
bylem i jak to napisales robi ogromne wrazenie...
ja tego nie zauwazylem, 4 sciany i obrazy, moze inny gust mam, ale klimatu zero tam jest, no i ktos dobrze wspomnial, ze brak parkingu, no niby jest ale ile samochodow sie tam zmiesci? 10? 9?
Druga sprawa, ze okolica nie jest najpiekniejsza, halas po wyjsciu na powietrze.
nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

hej co polecicie w tej restauracji do zjedzenia?
co mają dobrego?godnego spróbowania?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

bloczki betonowe i tak samochód przejechał, ale wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

O gustach sie nie dyskutuje,moi goście byli też pod wrażeniem sali,a to że widoki na zew słabe to inna sprawa...każdemu nie dogodzisz...
Powiem tak,dla mnie na rok wstecz ładniejszej sali w Łomży nie było...dziś doszła Concordia i ten Dwór - nie byłem nie wiem,może jest w nich ładniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

a możesz jaśniej?
dziękuję

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Watpie zeby 8 latka zainteresowala sie takim laptopem, za takie pieniadze moze mp3/mp4?

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

wpadnijcie jutro do MILES CLUB i pogadaj z DJem co gra tam w piątki
raz bawilismy się w sylwestra jak grał bardzo nam się podobało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

''PO CO WY GRATA JAK PIENIEDZY NIE MATA'' ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Ponawiam temat. Zainteresowanych zapraszam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Sławek 602803239
Rewelacyjnie prowadzi imprezy a tym bardziej wesela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?



http://www.youtube.com/watch?v=pIaQzvHsHl4

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

taa...

Dziecko to ona sobie sama odbiera a raczej "upuszcza" ... w ręce psychologa


Sama zapewne potrzebuje wsparcia ale szuka nie tam gdzie trzeba bo "świat staną na głowie" a rodzice razem z nim i dzieci masowo wypadają im z rąk


Jak zawsze to nie jest wina matki bo to nie ona organizuje bagno życia społeczne w którym być może tonie jej rodzina nieświadoma tego skąd pochodzi zagrożenie i nie znając przyczyn społecznych tego zjawiska zajmuje się leczeniem objawowym

Oni kapłani pracując przez lata na zaspokojenie własnych religijnych korzyści sprowadzili na ludzi nie jedną katastrofę a ta smoleńska nie jest tu odosobniona i czuje ją wszystkie polskie oseski nie tylko te religijne po sześćdziesiątce.



O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

cfaniaki głosowali na cfaniakow na wiejskiej to dlaczego ma tak nie byc? po miala w wiezieniach 99%. czas na odwdzięczenie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Dj Hi5 młody, bardzo dobry, obiecujący dj z Łomży. Słyszałem jak grał na sylwestra i żałuję, że mnie obok nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

wesele to impreza specyficzna więc raczej mowa tu o wodzireju a nie dj :) Klubowi dj obrażają się jak mianem DJ obdarza sie weselnego grajka :)
w Łomży znam dwóch dobrych wodzirejów - polecać ich nie będę bo mają tyle pracy że reklama na tym forum jest im niepotrzebna :) dodam że zostali tu juz wymienieni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

maruda mentorze masz ponad 6500 wypowiedzi na forum ... odnośnie Agady odpowiem Ci jak dojde od 3000 postów ... dla niektórych licznik wypowiedzi na forum znaczy wiecej niż IQ :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wirus otworzy ludziom oczy na to, czym jest eurokołchoz i reszta lewactwa?

Wystarczy wejść na stronę empiku, założyć sobie konto, złożyć zamówienie i za dwa dni płyta jest do odbioru w empiku.

http://www.empik.com/szukaj/produkt?qtype=basicForm&q=coma&subQuery=&searchCategory=all&sort=&x=17&y=18

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org