piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Abp Grzegorz Ryś i archidiecezja łódzka przekazali pieniądze na dwa respiratory

Von chrupka- tu Cię zacytuję:
"Niedouczenie nie jest przyczyną dysleksji,tylko czynnikiem potęgującym objawy."

Niedouczenie nie ma z tym nic wspólnego. Wiesz na jakiej podstawie stwierdza się dysleksję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Grzegorz Ryś i archidiecezja łódzka przekazali pieniądze na dwa respiratory

hahaha:):)
a jednak miałem rację że jesteś zwyczajnym internetowym szczurem :)
Nie dawniej jak wczoraj chciałeś mi ryj obic :):)

Ja ci to umozliwiam a ty od razu du..ę w troki i w nogi :):):)

Twardziel buuu hahahahaha :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Grzegorz Ryś i archidiecezja łódzka przekazali pieniądze na dwa respiratory

Nom mz i tak bo ja po nocce to mg nie kontaktowac troche a kupowac to gdzie mg jak juz mi dobiora? Gdzie sa db i nie drogie? I czy mam kupowac miesieczne cz tygodniowe? Jakie sa leśze na poczatkowe noszenie? Dajcie mi znac co i jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Abp Grzegorz Ryś i archidiecezja łódzka przekazali pieniądze na dwa respiratory

Ładnie jest w sali sredniej PERŁA w Łomży.. cena nie jest zła.. więcej jak 160 nie zapłacisz jest w tym 5 dań na gorąco i 13 przystawek. wystrój jest na prawdę świetny.. byłam w tym tygodniu i pytałam:-)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org