sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

swoja droga kolku to pan adamos sie nie ukrywa przed nikim bo poglady ma szczytne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej.

Autor: santreo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12-04-12 11:00

a tym którym sad rodzinny tak bardzo uwiera ,że pozwalają sobie na takie inwektywy pod jego adresem powiem ,że ludziom którzy zawodowo musza się często grzebac w waszych rodzinnych brudach i słuchac tego syfu nalezy sie szacunek

Santreo

__________________________________________________________

Hmmm

Szanowny Santreo

Ludzie Ci o których wspominasz (Sędziowie nierzadko sprzedajni) jednak nie robią tego non profit. Sędziowie którym jak mówisz cyt. "należy się szacunek" nierzadko okazują arogancje i ignorancję wobec tego za co płaci i za to na co składa się cale ochrzczone Polskie religijne społeczeństwo ...

... - to społeczeństwo którego Ojcowie duchowni (księża kapłani) dostarczają temu Sądowi owoców swojej parafialnej pracy duszpasterskiej - swojej parafialnej posługi(?) zgodnej z nauką społeczną Kościoła(?) - posługi dążącej do życia(?) w komunii między sobą z Bogiem(?) a nie bez Boga czego zatrważające i narastające "parafialne" dowody są w tych Sądach nie tylko Sądach Rodzinnych.




Jacy Biskupi takie ich Proboszczyki
jacy proboszcze tacy parafianie
jacy parafianie takie parafie - takie rodziny w tych ich (Kapłańskich) parafiach
- takie owoce tej ich obłudnej Arcy kapłańskiej powszechnej religii i równie powszechnego życia religijnego...
... od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci(?) na wieki wieków bez perspektyw na zmartwychwstanie - życie wieczne do którego złudnie dążą w równie złudnej nadziei tak samo po arcy kapłańsku zdeprawowanej jak ich krzywa (CURVA łac.) wiara i krzywa (CURVA łac.) miłość ...

O czym to świadczy ..


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

w UK poszukaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Zawsze pamiętam o swoim patriotycznym obowiązku :)

Mój wizerónek w kopule najwyższej jest dla mnie i moich potomków najwiekszą wartościa :)

Zdwoiliśmy wpłatę aby jak najszybiej to nastapiło :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Witam!! czy ktoś wie może ile ważne jest skierowanie do poradnii specjalistycznej???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

mojemu chłopakowi ostatnio ułamała się dwójka pękła na pół... zapłacił 700 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Ja nie lubię. I co z tego wynika młody zniekształcony? Będziesz się ze mną bił na ustawce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

jebnij sie w czolo matole....jakos wszedzie wiatraki spelniaja swoja role a tu wam nie pasi...cwoku wyjedz trochedalej niz do lomzy lub bialego lub warszawy i uzyj zycia


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

popieram jebnij sie


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

pojebało cię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Pojebało Cię siostro Jarosława?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Oj coś czuje że autor tematu ma pole obok tego gdzie stoi wiatrak i kuje go w oczy że ktoś kasuje 28tysi zł rocznie za dzierżawe terenu,a on bidak siedzi bezrobotny .... no i co ma robić? Tylko narzekać :D hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

"..ja bede se wiatrak tez jako alternatywe stawiac na dzialce.." Jeżeli podjąłeś taką decyzje to sam wystawiłeś sobie tytuł "niedorozwiniętego fraglesa". Podaj swój adres a z przyjemnością przyjadę zobaczyć jak to kręci się.... 2 razy w roku ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Jak będziesz tak się podniecał to choroba układu nerwowego dopadnie cię szybciej niż myślisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

wtf ? co to za tytuł ? :O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Nie wiem która Magda bo znam 3 Magdy którym robiłem zdjęcia ślubne ale dzięki za uznanie :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Prosty przykład. W Ostrołęce rusza budowa bloku 1000 MW, opalanego węglem kamiennym. Aby zastąpić taką elektrownie (tylko wtedy, gdy wieje) potrzeba 500 szt. takich wiatraków. W ten sposób trzeba by chyba pokryć całe województwo wiatrakami. Nie tędy droga!

Mnie też śmieszą tacy ludkowie co cieszą się z wiatraków. Baran jeden z drugim raduje się, że "biznesmeni" wiatrowi kroją go na gruby szmal, bo jak już pisałem, wszelkie zabawy w eko energię sponsoruje odbiorca końcowy. Koszt 1 MWh z elektrowni węglowej to 200 zł, a z wiatrowej 700 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Skoro masz wiatrak za oknem to nie jesteś z miasta, a z wioski. Tak pakuj się bo dopłaty się kończą.

Mi się podoba jak w oddali kręci śmigiełkiem ten wiatrak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Uważasz, że wiatraki są jedynymi źródłami infradźwięków na świecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

https://www.youtube.com/watch?v=-KrfOspHdVM


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzeźnik praw obywatelskich i jeden z głównych powodów że PIS musi odejść.

Ja również polecam Ekonomik. Bardzo miło wspominam tą szkołę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org