wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \"mową nienawiści\".

hej, chętnie kupię tę monetę:> Podaj nr tel lub adres e-mail to się dogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

Akurat tu preferencje nic nie dadzą. Liczą się znajomości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

Witam. Orientuje się ktoś może jaki koszt jest za kg zamawianego tortu w cukierni u Cendrowskich i ile dni trzeba wcześniej Go zamawiać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

Węgielsztyn (niedaleko Węgorzewa). Byłam ze znajomymi w majówkę parę lat temu, dogadaliśmy się z właścicielem i zapłaciliśmy po 25 zł za osobę w domkach z oddzielnymi łazienkami i 35 za domki z własnymi łazienkami. Przyjemnie, ładnie i dobre warunki. :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

tak, zamierzam się przejść.. a nie wiesz może czy mają możliwość wydrukowania zdjęcia na papierze jadalnym i ułożenia Go na torcie? ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

......a i tak nie zarobisz na życie tylko na waciki!







www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

raqlan...nie życzę sobie wypowiedzi na mój temat...nikomu nie dowalam złośliwych komentarzy i w żadnym klanie nie jestem...rzadko nawet się tu udzielam,więc chyba coś się Tobie pomyliło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedługo kolejni będą walczyć o prawa, tolerancję, i z \\\"mową nienawiści\\\".

raqlan krowi ogonie:):)

Ja sam swoje cv niosę w przeciwieństwie do ciebie :):)
Ale nie dziwne, skoro nawet twoi rodzice do chrztu podawali cie na widłach bo brzydzili sie takie coś wziąć na ręce :):):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org