sobota, 06 czerwca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to matka - POlka dziecko POrwała

To matka Ibrahima złamała prawo, wywożąc go do Polski. Belgijski sąd rodzinny w październiku 2018 r. wydał wyrok, na mocy którego dziecko miało zostać w Belgii z ojcem, a nie z matką w Polsce. Belgijscy śledczy dodają także, że informacja o tym, że ojciec dziecka jest pozbawiony władzy rodzicielskiej nie jest prawdziwa.https://wiadomosci.onet.pl/kraj/porwanie-10-letniego-ibrahima-prokuratura-w-belgii-to-matka-zlamala-prawo/rfwp112

...a PiSlamiści już stanęli PO stronie rodzimej POrywaczki...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: to matka - POlka dziecko POrwała

Nie przejmuj się tak puto ... śniady lekarz albo inżynier raz dwa zrobi następne dziecko a szkoda aby mały Polak wyrósł na rasistę muzułmanina i do tego antysemitę prześladującego żydów ...Ty jako ciut inny powinieneś to rozumieć najwięcej , a nie judzić i stać po stronie wroga matki Polki ...

Brawo Pis i Ministerstwo Sprawiedliwości z Ministrem Michałem Wójcikiem - nareszcie Polskie dzieci maja opiekę Państwa Polskiego...

O jednego Ibrahima mniej w Polsce :)
Cytat:

Belgijski sąd rodzinny w październiku 2018 r. wydał wyrok, na mocy którego dziecko miało zostać w Belgii z ojcem, a nie z matką w Polsce.

Dowiedziała się że w Polsce można nie stosować się do sądowych wyroków.

Sądy są dla Polaków. PiSdzielców nie obowiązują. PiSdzielcy są ponad prawem. Taki prima sort.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Ty oszust bibułowy łyknij rolkę popij piwem ...

ojciec usiłował legalnie dzieciaka odzyskać, zgłosił się na POlicję, ale dostał fucka, zatem zadziałał sam...

Widać jak na dłoni co reprezentuję sobą Paplak,nie widzi absolutnie nic złego w pobiciu matki na oczach dziecka. Nooo tak bo przecież nie może tu grzmieć jak ma w zwyczaju, że to Polak i oczywiście z automatu katolik tak umacniał pięścią miłości. I w tej jego nowoczesności, światłości i radości życia którą nam tu usilnie stara się wmówić oddają dziecko w łapy domowego oprawcy,a jakby było mało osoby działającej w gangu i to nie jakiś tam gangster gdzie dziadek \"ukradnie\" cukierka za 40 groszy,a takim gdzie na koncie widnieją morderstwa. Brawo zachodnia nowoczesność ojciec pierwsza klasa do wychowania i przekazania wartości.

Kasia..

De.wotko
...ty nigdy nie wyjdziesz ze skorupy POtwora, który nade wszystko kieruje się uprzedzeniami i nienawiścią do obcych oraz PO katolsku przedkłada prawa matki nad ojcowskie...
...nie wiem jak tam między nimi było, czy wyroki są słuszne..., a może tej matce-POlce zwyczajnie się należało..?, ciekawe czy nadal będziesz się tak nabzdyczać, jeśli POtwierdzą się netowe opinie, że owa ma frywolny stosunek do życia i niejako na własne życzenie znalazła się w takiej sytuacji...

te brwi i napompowane usta ostatnio wyznacznikiem bogobojnych polskich dziewic, jak siostry godlewskie np

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

Piep.nij się pustym worem w łeb. Góvno mnie obchodzi jego pochodzenie,wiara i cała reszta. Pokazuje co o tym człowieku wypłynęło,nie podoba się że to pokazałam? Trudno. Ja nie jestem tu po to aby komuś się przypodobać. Tu chodzi o tego chłopca, który nie dość że był świadkiem pobicia matki przez ojca to jeszcze został przez degeneratów oddany w łapy człowieka działającego w gangu, który też ma na koncie przemoc domową. W którym miejscu,w którym zdaniu wypowiadam się o matce, oprócz tego że została pobita? Fakty chcesz zakrzyczeć odnośnie ojca? O każdym jednym napisałabym to samo gdyby był takim samym ojcem obojętnie gdyby to był Polak,Niemiec wyznania katolickiego protestanckiego czy jeszcze innego. To tylko ty z automatu drzesz japę jak coś zrobi Polak i oczywiście już wiesz że to był katolik,w innych przypadkach zero obiektywizmu. Nie mam pojęcia jak ty codziennie rano bez obrzydzenia z tego powodu co sobą reprezentujesz i jakie masz poglądy patrzysz w lustro? Matce się należało przy dziecku dostać wpie.dol? I ty się uważasz za faceta? Szkoda tego aż komentować.

Kasia..

Jeszcze coś paplakopodobny, bo za szybko wysłałam. Jeśli się potwierdzą to co mówią o matce, to niczego to absolutnie nie zmieni odnośnie występków ojca. Chcesz powiedzieć że kobieta na własne życzenie znalazła się w takiej sytuacji? A ten ojciec w tym gangu który oskarżony jest o morderstwa to znalazł się tak przypadkiem niechcący?

Kasia..

szkoda dzieciaka, ale wyglada na to ze rodzice sa siebie warci

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

...rzeczywiście chłopaka szkoda, wszak rodziców sobie wybrać nie można, ale to państwo winno dokonać wyboru i zabrać go sPOd kurateli tych, którzy robią mu krzywdę...

Głupota wróciła na forum w pełnej krasie.

Zgadza się głupszych od twoich kumpli ze świecą szukać,co z damskiego boksera i bandyty robią ojca na medal.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0