czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

czyzby wszyscy juz poszli spac...?



http://www.youtube.com/watch?v=SPnEpzUy2V4&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

Jest w schronisku kilka małych małych piesków,naprawdę uroczych :) .
Ja mieszkam w bloku i mam dwa psy,a jeden wcale mały nie jest :) i dajemy radę :) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

Zastanawiam się dlaczego niektórzy z forumowiczów zawsze starają się 'zaistnieć' w jakimkolwiek temacie, nawet w tym, w którym do powiedzenia nic nie mają, gdyż ich wiedza na ten temat jest żadna.
Wypisujecie tu bzdury nie zagłębiwszy się pewnie nawet na milimetr w temat. Poczytajcie opracowań ludzi, którzy są znawcami tematu, przed nazwiskami których często są rozmaite skróty - za darmo nie rozdawane. A potem wypisujcie swoje 'mądre myśli' przeciwko ich badaniom.
Nikt nie mówi, że wiatraki są złe, że nie trzeba ich. Należy tylko przestrzegać pewnych zasad.
Kto z Was wypowiadających się tu mieszka w pobliżu działającego wiatraka?
Typowy mądrala, który najbardziej zna się na temacie z którym nigdy nie miał styczności?
Czasami, gdy się nie zna tematu, warto trochę poczytać zanim zabierze się głos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

Ja jestem jak najbardziej za budowaniem wiatraków (w odpowiedniej odległości od mieszkańców, ale bez przesady). Są ekologiczne i sprawiają, że nasz region staje się bardziej nowoczesny i ciekawy. Budujcie ich jeszcze więcej! Każda rzecz ma swoje plusy i minusy ale akurat tu przeważają dobre strony. Lepsze to niż karczowanie lasów, śmierć górników lub jakieś promieniowanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

Więc chyba musimy się tam wybrać:)Ja chcę tylko małego z wielu powodów:)A dużego pieska mamy na podwórku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

Ja paliłem i ojciec mój palił. Nie palimy już oboje. Dobry sposób na rzucenie prawdziwych, ale mi np. e papieros wysuszal śluzówkę a gdy więcej paliłem bolała minute krtań.. Tata dostał krwawienia po dłuższym paleniu egoT .

Myślę więc ze najzdrowsze to również nie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

Mam prośbę do ludzi dobrej woli, którzy mają pojęcie o tworzeniu stron internetowych:
Może ktoś pomoże klubowi biegowemu pod beznadziejną nazwą " Łomżanie" i stworzy im jakiś ludzki website, bo żeby w XXI wieku tak wyglądała strona internetowa, to chyba żenada.
Wyskakuje taka reklama na samej górze 4lomza.
Czy ludzie z Polski chcący wziąć udział w półmaratonie są przekierowywani na takie "cÓś"?
Może ktoś z w/w klubu ma jakieś ogarnięte dziecko, to zrobi coś fajniejszego?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore dzieci i chorzy na raka, - standardowo podłą metodą peło-kakałowców duraczenia Polaków.

Długo handlujesz epapierosami?

Co ja, nie wiem kiedy liquid wycieknie? Przeciez to czuc od razu...

Inaczej się go pali i inaczej się go odkłada..

Jakąkolwiek chemię wciagajac w pluca napewno im nie pomagamy..

Akurat w dzisiejszej spozywce jest wszystko zdrowe, szczególnie glikol, benzoesan sodu, glutaminian etc

Skąd te nowotwory teraz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org