czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
profanacja krzyżem

"Wolfpac Mój"

http://www.youtube.com/watch?v=uGEPNQGVfww


OMG I mashed polish disco polo song with classic nWo Wolfpac theme :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profanacja krzyżem

"Wolfpac Mój"

http://www.youtube.com/watch?v=uGEPNQGVfww


OMG I mashed polish disco polo song with classic nWo Wolfpac theme :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profanacja krzyżem

Niestety Panie Leszku muszę Pana zmartwić, ale posiada Pan nieaktualny grafik dyżurujących aptek. Dnia 21.03.2012 odbyła się sesja na której uchwalono nowy grafik w którym branych jest pod uwagę 26 (wcześniej 31) aptek. W napisanych przez Pana dniach tj. 5 oraz 15 kwietnia dyżurują apteki na ulicach Sikorskiego 126D oraz Sybiraków 10B.
Paranoją jest to jak niektórzy forumowicze łykają takie informacje bez sięgnięcia do źródła.
Brawa dla Pana Leszka Tarnowskiego!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profanacja krzyżem

Ja na pewno nie polecam dr Grażyny co na kazańskiej co drugą środę przyjmuje. Na dzień dobry bierze 70zł, popatrzy przez lupkę i przepisuje witaminki i szampony, które trzeba sprowadzać z Francji. I żeby jeszcze coś pomogło.. A tu za ch..a żadnej poprawy.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profanacja krzyżem

Prawdziwa cnota, krytyki się nie boi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: profanacja krzyżem

Ale warto mieć również na uwadze, że w rodzinie nie tylko mama zarabia ale i jest jeszcze tatuś, który w reguły więcej zarabia. Jeśli więc oboje wyciągają około 3 tys (może i więcej) to opiekunce są w stanie zapłacić te 800zł. Opiekunka też musi za coś wyżyć, a to nie jest nie tylko ciężka praca ale i ogromna odpowiedzialność.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org