piątek, 21 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klapa Mieszkania +... no i PiSda ...

To miał być jeden ze sztandarowych programów rządzącej partii. Oficjele zarzekali się, że w szybkim tempie powstaną tanie mieszkania dostępne dla przeciętnie zarabiających Polaków.

W 2019 r., to jest moje zobowiązanie, które też przed państwem tutaj niejako składam, w budowie będzie 100 tysięcy mieszkań. Rozliczycie mnie państwo, popatrzycie na dzisiejszą datę i za rok w kwietniu zobaczymy, czy chociaż 40, 50, 60 tysięcy mieszkań z tego programu Mieszkanie+ zostanie wybudowanych
– mówił w kwietniu 2018 roku Mateusz Morawiecki .

Tymczasem nie udało się osiągnąć nawet jednej setnej tych założeń! Wg rządowych danych pod koniec ub. roku wybudowano 867 mieszkań, 1907 jest w budowie (stan na grudzień 2019 r.).

Ktoś, kto nie ma mieszkania własnego lub wynajętego za niewielkie pieniądze, nie jest człowiekiem wolnym – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński inaugurując w grudniu 2016 r. rządowy program Mieszkanie+.

... no to teraz niech PiSda wam da :)

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Klapa Mieszkania +... no i PiSda ...

A tak wam życzy ze śmiechem gość który opisywał jak to Polacy okradali Żydów po śmierci , płukali złoto , pisał o Polakach - polaczki , oczerniał Naród Polski ,że razem z Niemcami mordował Żydów ,że wreszcie Polacy byli gorsi od Hitlerowców...Robił to pod nickiem spech a teraz ze względu na totalne zeszmacenie ochrzcił się 0 22 taki tchórz i prowokator forumowy ...
Teraz próbuje skłócić z Pisem który robi coś dla Polaków aby do władzy wrócili ci co dawali jemu słowem PO srańcy wróćcie dajcie na budowę a on już tych polaczków puści z torbami ...

Ja głosuję na PIS i Prezydenta Dudę właśnie dlatego aby banda zdrajców volksdojczów i żydo komuchów znów nie wróciła do koryta i Nas Polaków nie okradała , a mieszkania wcale nie potrzebuję ...

alkoholiku z Nowogrodu , nie kłam NIGDY NIE PISAŁEM O POLAKACH - POLACZKI - podaj link, albo nie pisz bzdur,

mendo, nie pisałem NIGDY też , że ... \" Naród Polski ,że razem z Niemcami mordował Żydów \" , czy że \" ... Polacy byli gorsi od Hitlerowców\"

pijaczyno, czegoś ty jełopie , pastuchu znów się ochlał, bimbru ?

Piłeś - nie pisz !

co ty 0-22 pitolisz. Czopy PiSdowskie mają swoje mieszkanie+, w dvpach Piotrowiczów za jedyne PiSda.
A swoją drogą Mateusek Pinokio Morawiecki jest sądownie zatwierdzonym łgarzem.
On nawet w stanie wojennym mając już 13 lat rzucał koktajlami mołotowa w milicyjne suki, był pałowany, a nawet więziony.
To i mieszkania+ w dvpach Piotrowiczów czopom PiSdowskim załatwił.
Mateusek Pinokio czopom dotrzymuje słowa.

No i gdzie można bilet kupić na ten prom ze Szczecina, co to Mateusek gwoździa w stępkę wbijał ?

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

ziuta
Musiałeś mieć szczęście że w twój zomowski łeb nikt żadnym koktailem nie przypierd*lił.
Za to ze skvrvienia padło ci totalnie w dekiel.

Naiwni myśleli, że dostaną tanie mieszkania, a tymczasem w rzeczywistości coraz mniejsze szanse na mieszkanie dla młodych i nie tylko.

Np. w Łomży mieszkanie za Tuska kosztowało 200tys., to teraz kupujcie takie same za 300tys.

Autor: aparat (---.elomza.pl)Data: 13-02-20 23:24

ziuta
Musiałeś mieć szczęście że w twój zomowski łeb nikt żadnym koktailem nie przypierd*lił.
Za to ze skvrvienia padło ci totalnie w dekiel.

A jak tam mieszkanko+ w dvpsku Piotrowicza? Jakie perspektywy?

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0