piątek, 21 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komuniści przez 45 lat PRL-u tyle się nie nachapali ile pislamiści przez ostatnie pięć.

Były poseł PiS zarabia 7 tys. zł dziennie.

Maks Kraczkowski jako wiceprezes zarządu banku PKO BP zarobił w ubiegłym roku 2,6 mln zł - informuje \"Fakt\". Kraczkowski do 2015 roku był posłem Prawa i Sprawiedliwości.

Maks Kraczkowski z PiS związany był od 2001 r. Był przewodniczącym Forum Młodych PiS, pełnił też funkcję sekretarza rady politycznej partii. Przez kilka kadencji był posłem. O reelekcję z powodzeniem ubiegał się w 2015 r.

Koledzy z PiS o koledze nie zapomnieli. Większośc z nas zarabia tyle przez rok co ten pisowiec w pół miesiąca. A ile jest i nych takich ? Powiem wam całe masy . Nigdy w histori tego kraju nie było takiego masowego obsadzania stnowisk kolesiami i dojenia państwowej kasy nawet za komuny. A wy co suwerenie wybieraj ich dalej za te 500 plus co daje ci w rou 6000 które on zarabia w jeden dzień.

facmen

wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Komuniści przez 45 lat PRL-u tyle się nie nachapali ile pislamiści przez ostatnie pięć.

No tak - patrząc na twego kumpla puta to rzeczywiście mało zajumał , ale ogólnie to okradli Polskę do gołej d..py

Re: Komuniści przez 45 lat PRL-u tyle się nie nachapali ile pislamiści przez ostatnie pięć.

masz coś konkretnego w sprawie do powiedzenia to prosze ale jęki alkoholika to pozostaw w swoich 4 ścianach.

facmen

wyPAD2020

Robaczku , miłośniku komuny ... Ja ten system pamiętam nie był on tak zły jak lata rządów fachowców z PełO za komuny nikt bez pracy nie chodził kaZdy miał gdzie mieszkać ale własności PRYWATNEJ NIE BYŁO
Natomiast za profesora Balcerowicza Polska jako Kraj została dosłownie ograbiona zakłady pracy sprzedane za bezcen , bloki z lokatorami sprzedane , banki oddane w obce ręce ... Myślę ,że każdy pamięta te niszczenie PGR gdzie ludzie z dnia na dzień zostali wywaleni i z domów i z pracy pozostawieni sami sobie , a ziemię po nie całe tysiąc złotych hektar kupowali po znajomościach pseudo biznesmeni z Warszawy i zagranicy... A pamiętacie Łomżyńska Bawełnę ? Komuna ją pobudował a ci spece z PełO szybciutko rozkradli i zakładu nie ma .. a pracowało tam kilka tysięcy ludzi ...Takie to były rządy złodziei z PełO ...

To piszesz autorze tego posta ,że to są jęki alkoholika ? Nie są rzeczowe ? Sam postawiłeś tezę nie do obronienia i sam ani jej nie udowodniłeś ani nie popierałeś , chyba z ćpunem coś zażywałeś ...

glisto miłośniku bolszewizmu ja tez ten okres pamiętam i faktycznie nie mam podstaw by powiedziec ,ze on był zły, pamiętam okres żadów PO ale tam takiego bezprawia , pospolitego chamstwa, prostactwa , złodziejstwa represjonowania ludzi i niszczenia ich karier jak teraz to nie było faktycznie. odnośnie Bawelny to rozwalili ten zakłąd własnie pisiory tylko wówczas jeszcze byli razem pod jednym szyldem prawicowej solidarności dopiero potem walka o koryto ich rozdzieliła i powstało PO i PIS.

facmen

wyPAD2020

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0