piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

Ochroniarze zasłynęli też z innych akcji, np. blokowania całych ulic na czas większych imprez związanych z kulturą żydowską. Potrafili nie wpuścić... obecnego szefa krakowskiej policji na jego własny teren. Mieszkańcy Kazimierza skarżyli się też, że ochroniarze bezpodstawnie zatrzymują ich i legitymują, co może zrobić tylko polska policja.
Mimo że od tamtych wydarzeń minął rok, problem nie zniknął. Mieszkańcy Kazimierza i właściciele okolicznych knajpek i stoisk na targu wielokrotnie było świadkami, gdy na czas przejścia np. 200-osobowej grupy ochroniarze blokowali całą ulicę. - Na Miodowej często się to zdarza - przyznaje Marcin Strzelecki, mieszkaniec tej ulicy.

http://www.wykop.pl/ramka/206980/krakow-zamierza-rozbroic-izraelskich-ochroniarzy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

zebys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial mam dla ciebie propozycje zamiast siedziec na necie idz i sprawdz czy sa i po ile pozdrawiam i milego wieczoru życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

Tak Majkaaa dokładnie po 12 miesiącach możesz składać papiery ponownie. Ja właśnie to zrobiłem dzisiaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

Auto-Handel DIKON

Sikorskiego 225, 18-400 Łomża


To jest komis i wypożyczalnia samochodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

Mogą Cię zasądzić o zniesławienie i polskie prawo przyzna nie tobie ale im rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

tak mi się to spodobało że chyba salon fryzjerski otworzę, hi hi

lać po mordzie jak nie chcą współpracować i tyle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

Autor: keicam (---.elomza.pl)
Data: 30-03-12 18:29

ze np
zwyczajna w kauflandzie po 1,49



Ale za 100g, cielaku...
Szkoda słów. Właśnie na takich, jak ty, żerują markety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

jam już zmieniłem na letnie. Jak zobaczyłem opady śniegu, załozyłem łańcuchy i jest ok, prawie jak na zimówkach.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

Porozmawiaj o tym z kimś bliskim, np. że swoim bratem. Skoro tata Twój odszedł to teraz on na pewno będzie chciał Ci pomoc.

Również uważam że skoro Twój facet jest taki chorobliwie zazdrosny to musi mieć coś na swoim sumieniu

Dlaczego jeszcze od niego nie odeszłaś? Boisz się że będziesz sama? Przestań użalać się nad sobą i rób to co kochasz.. Na pewno w życiu właśnie tam go spotkasz

Powodzenia

P.s. Dałaś mi też do myślenia.. Muszę porozmawiać ze swoją siostrą :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak można ogłupić naród!!!!!!!!!!!!!!

a dodam że włosy maluję ponad 2 lata na prawie czarny kolor... a chce przejsc do miodowego brązu, wrócić do naturalnego koloru..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org