czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Falusowi odbija...

Zbawco nieba czego chcesz od nieznajomej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Wpm jak ktoś ma 20 lat i nie ma rodziny to może taką karierę robić ale jak ma lat 40 -50 i rodzinę to trzeba zarabiać konkretne pieniądze a nie robić karierę!
I nawet 1500 to jest śmieszna suma bo każdy ma swoje potrzeby a nawet
marzenia!






www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

patrzylem cenniki gdzies na internecie to w granicach 4000-8000 złotych za taki zabieg.

Autor: Sativa (---.elomza.pl)
Data: 30-03-12 14:56

jakie 800zł ? ;>

no wlasnie, jakie 800zl? ktos o tym pisal??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Polecam ci jechać do innego miasta, ja osobiście polecam sklep muzyczny "Riff" w Białymstoku wszystko znajdziesz zależnie od potrzeby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Idź do PG 9. Miła atmosfera i w ogóle. Nauczyciele są fajni i nie wymagają aż tak wiele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Ja miałem taki zabieg robiny w klinice medycznej Ibis w Warszawie, mają podpisaną umowę z NFZ tak że wszystko za darmo. Naprawdę profesinalnie podchodzą do sprawy, bardzo miły personel, a co najwarzniejsze jestem już 3 lata po zabiegu i zero komplikacji, a różnica w oddychaniu z przed i po zabiegu kolosalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Dlaczego Kosmetyczki w łomzy pracuja na tanich produktach często z własnego doświadczenia wiem że przekładaja tylk do drozszych opakówek!!Czy to naturalne i dlaczego tak się dzieje a koszt usługi jest taki jak przy pracy droższymi komsetykami znam 5 kosmetyczek z tego miasta i wszystkie to robia i potwierdzaja moje stwierdzenie!Pytając dlaczego odpwiadają jednym głosem BO TAK SIĘ ROBI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Ja też słyszałam o tego typu praktykach nie tylko kosmetyczki czasem się zdarza że i fryzjerki tak robią ,tanie odżywki wkładają do oryginalnych opakowań , my klienci jesteśmy nie świadomi tego i bulimy , a one się cieszą .Podziwiam panie które chodzą co tydzień do kosmetyczki bo twierdzą ze mają nakładane maseczki drogie i dobre a tak naprawdę mają jakąś z drogerii za 10 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

CO MASZ NA MYSLI PISZAC -PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA -?CO CI POLECIC JAK NIE WIADOMO O CO CI CZLOWIEKU CHODZI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

tak a psyhika zdziała cuda!myslimy że cos jest warte tych pieniędzy podświadomość koduje informację móżg przetwarza i odrazu nasze ciało wyglada lepiej!
potwierdzone naukowo ogladałam kiedys taki program o mózgu oszukiwanym przez druga osobę nieświadomy królik doswiadczalny(inna kobieta które gadano bzdury) osiagała za sprawa czegos co nie miało działania niesamowite rezultay!
NIE MA ZNACZENIA CO TO JEST BYLE EFEKTY BYŁY WIDOCZNE HEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Z tym, że zdjęcie jako wynik badania powinno być oddane właścicielowi, np do ewentualnej konsultacji z innym lekarzem. Lecznice często nie wydają zdjęć (i innych wyników, chyba że się upomnisz), bo chcą utrzymać na siłę klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Zdecydowanie nie polecam weterynarza na Mazowieckiej - Pan Rumiński, nie zna się na rzeczy. Totalny ignorant, nie wie co robi. Mi już zwierzaka załatwił. Omijajcie z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

tylko p. leonczak, uratował mojego ratlerka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Witam
Zastanawiam się nad zakupem opla vectry z silnikiem 1,7 isuzu .
Czy ktoś z was posiada lub posiadał auto z tym silnikiem ? Czy byście go polecili czy nie ? Czy jest awaryjny i jak ze spalaniem ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

tak samo z coca colą w biedronce, tansza ale mniejsza pojemność niz 2L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

ze np
zwyczajna w kauflandzie po 1,49
a w stokortce po 9,99

http://www.stokrotka.pl/storage/full/1332836349_Stok_13_4.jpg

czyli za 15 zeta w stokrotce mam na kilo kiełbasy i na hoopa i na rozpalke do grila

a w kauflandzie tylko na kiełbase styknie

tyle spostrzeglem

a i spostrzeglem ze chyba sie kaufland w cole ubral, a tu zimno na dworze i grilowanie nie bedzie :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Poszukuję fryzjerki, która przyszłaby do domu i rozjaśniłaby mi włosy. Jeśli macie jakieś namiary byłabym wdzięczna:) nie musi to być osoba, która ma własny salon wystarczy aby miała doświadczenie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

A jaki masz kolor włosów teraz ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

Mam ciemne włosy i pasemka a chodzi mi dokładnie o rozjaśnienie odrostów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

br1 nie mogłes kupic dwa dni temu dudzarki balkonpwej w stolrotce bo takiej nie ma i uwierz wiem co pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

i znów te bryczki :)
http://youtu.be/_CL6n0FJZpk

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Falusowi odbija...

jola_1_22@o2.pl
odezwij sie na e-maila to tez moge polecic fryzjerke ktora robi w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org