sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

jak juz to na jeden autokar jest jeden ochroniarz i nie musi byc to żaden człowiek z mosadu, nie fantazjuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

http://www.youtube.com/watch?v=qEQw6wFAAlM&feature=related
dobry film nakręcony przez Żyda o tym jak im w głowach mieszają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

dr Michał Michalik wawka okolo 4tys. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

Drugie jakieś Bakałarzewo oddało już ponad 1200 głosów dzisiaj! A MY?! Tylko 260. Idziemy w górę,ale za wolno,musimy co najmniej dwukrotnie zwiększyć tempo nabijania głosów aby załapać się do setki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

o tak zazdrość to najgorsza rzecz na świecie...z moim mężem jest to samo i było przed ślubem ale tłumaczyłam sobie że jak urodzi się dziecko to się to zmienia ale tak się nie stało i jest tak do dziś...radziła bym Ci się porządnie zastanowić bo po ślubie na pewno będzie gorzej bo on wtedy będzie miał czarno na białym że jest Twoim mężem i będzie starał się Ciebie od siebie uzależnić...i wtedy pokaże jaki jest naprawdę....zróbcie sobie przerwę w związku i powiedz mu ostro i wyraźnie że jeżeli się nie zmieni to koniec....innego rozwiązania chyba nie ma...trzymam kciuki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

gówniarzu Legendarny_Obywatel (82.139.184.---)


najlepiej zrobisz jak sam zgłosisz się na najbliższy komisariat i oszczędzisz podatnikom kosztów ścigania takiej szumowiny jak ty. Może nawet sąd potraktuje to jako okoliczność łagodzącą i otrzymasz niższy wyrok.
W przeciwnym razie 3 lata za kratami skutecznie oduczy cię takich „żartów”.

Admin tego „forum” również nie uniknie odpowiedzialności karnej jeśli niezwłocznie nie skasuje treści publicznego nawoływania do zbrodni. Tym razem zasłanianie się „niewiedzą” nie pomoże, a dalsze utrzymywanie takiej treści na stronie www kwalifikuje się jako ułatwianie przestępstwa.

Możliwe jest pomocnictwo w formie działania, a także w formie zaniechania.

W tym ostatnim wypadku dopuścić się go może jedynie osoba, na której ciąży szczególny prawny obowiązek niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego (art. 18 § 3 K.K.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

Chyba lepiej jak będzie centrum na "zadupiu" niż jeździć do Warszawy. Ludzie będą mieli bynajmniej bliżej. Łomża się rozwija. Powoli, ale rozwija.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

ja to mialem jakieś dwa lata temu. powiem tak jak sie nie boisz calej tej otoczki szpitala to nie bedzie tak zle. przychodzisz kladą cie na sale. wiozą cie na sale mnie akurat usypiali czyli znieczulenie ogólne ( bardzo ciekawe doświadczenie) budzisz sie na sali gdzie sa osoby po zabiegach. masz opatrunek na nosie. i do tej pory jest ok. to co dalej napisze jest moim osobistym wrażeniem. nie ma co sie bac. najgorsza dla mnie byla noc bo w nosie masz dreny ( takie dlugie opatrunki ) i krew mi splywala troche do gardła. jakos na drugi dzien wyciagają te dreny az sie zdziwilem ze one sa takie dlugie. i ogolnie na tm sie konczy cala przygoda. ja mialem zabieg w szpitalu w lomzy . pozdrawiam i nie ma sie co bac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

Czesc :)


http://www.youtube.com/watch?v=nx2iLOvP0rM&ob=av2e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

jeszcze nie czas na zmianę ..
ja poczekam do wyższych temperatur

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

dokładnie ...
powinno być odwrotnie
bo to nazywa się wyzysk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

każda praca jest ciężka. Dla mnie to nie mam pracy narzekam, bo za dużo energii mam, a jak mam pracę, to przymuła, bo człowiek zajechany :). Sam nie wiem co lepsze, lepiej chyba pracować, bo kasa wpływa na konto.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A tak wyglądała niezawisłość o którą tyle huku.

wpm a praca za darmo wchodzi w grę hehe, były ogłoszenia na 4lomza typu podejmę pracę za darmo xd

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org