czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

ty nadajesz sie tylko do jednego - schilania i czekania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

miałem napisać schylania a nie schilania za szybko pisze na klawiaturze zpbaczyć==== twojego tego słowa też nie rozumiem może i tobie się przyda słownik
i nie pisz juz do mnie bo z pierdolniętymi nie rozmawiam ! zegnam głąba !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

PiS_OFF! wypalaniem trawy na łąkach się zajmij:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

z choinki to sie urwalas ty kobieto, twoje wypowiedzi to az za *** sciskaja, jakim to trzeba byc durniem zeby za 500zl pracowac caly etat. Opieka nad dzieckiem to jest bardzo ciezka praca sama mam dziecko i ledwo daje rade i uwierz mi ludzie placa opiekunkom wiecej niz 500zl, moja znajoma pilnuje 5 dni w tyg po 8godz dziennie za 800zl i daje sbie reke uciac, ze nie siedzialabys z dzieckiem za 400zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

Wiosna się rozpoczęła, więc sezon rowerowy czas zacząć ;)
Ja ze swojej strony mogę polecić trasy:
http://ziemialomzynskarowerem.blox.pl/html

możecie polecić jeszcze jakieś ciekawe trasy w okolicy Łomży czy na naszej Ziemi Łomżyńskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

Wiosna nasza kochana :-) ja osobiście lubię do lasku jednaczewskiego,bądż w kierunku Piątnicy na Forty tam też można poszaleć rowerkiem.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

a oni oczekują zrozumienia i wybaczenia..

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

tylko żeby to znowu nie okazała się jakaś mystyfikacja

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

zazdrość jest domeną ludzi strasznie zakompleksionych.

definicja
najbardziej skrajną formą jest zazdrość urojona, w psychopatologii nazywana zespołem Otella. Przejawia się ona np. podejrzewaniem partnera o notoryczne zdrady, sprawdzaniem partnera i kontrolowaniem jego działań. Może powodować stany depresyjne. W skrajnych przypadkach może doprowadzić do destrukcyjnych zachowań, a nie leczona nawet do samobójstwa lub morderstwa w afekcie. Osoba dotknięta takimi zaburzeniami nie jest w stanie racjonalnie oceniać i tłumić własnych zachowań. Nie potrafi pracować nad sobą, często ma niską samoocenę (wygląd, wiek, wykształcenie), a winą za wszystko obarcza partnera. Przedstawia własne, dla siebie, racjonalne wytłumaczenia swego postępowania. W wielu przypadkach chory wie o swojej przypadłości, lecz nie jest w stanie z tym walczyć. W życiu towarzyskim czy zawodowym, często objawy te są niezauważalne dla otoczenia. Całość skupia się tylko na partnerze. Osoby cierpiące na chorobliwą zazdrość często nadużywają alkoholu lub innych używek, co potęguje strach przed zdradą partnera i doprowadza do skrajnych zachowań. Przyczyną choroby może być doznanie wielkiego wstrząsu emocjonalnego w przeszłości (rozstanie z osobą najbliższą sercu itp.) Osoby te starają się walczyć z chorobą, lecz w większości przypadków są bezsilne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

no kurde wiecie co że aż ręce opoadają,ja nigdy nie byłam zbyt nerwowa a teraz to masakra,mam chęć go czasem udusić,a najgorsze jest to że byle jakie drobiazgi i mało znaczące żeczy musze ukrywac jak on mi robi awanture że bratu buzi w policzek dałam na dowidzenia bo stwierdził że ludzie ze mnie zarazs zrobią ku... to normalne?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aż dwa miliony euro dziennie kary może grozić Polsce, jeżeli „nie zamrozi” działania Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

miłość i interesy zazwyczaj kończą się rozwodem na obu płaszczyznach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org