środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co z tymi totalnymi?

Patrz Obi jaka żmijka z niej :):)
Ani syknie słówkiem do nas :(:(
buuuuuuu !!!!!

Ja to chyba z rozpaczy pójde skórką od chleba sie pochlastać bo co innego mi został ??
No sam powiedz co ???

robciu oddaj nam Omanię , sam se swoją wielką szklanę myj a nie Omanię nam nadużywasz!!!!!!!! :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

Oho to się tu już muzyki nie słucha ?
To może jakiś temat, co się tu pije ? :))
http://www.youtube.com/watch?v=eom6_ZZuHWE

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

Chciałabym ostrzec przed mechanikami z autonaprawy Kamiński ul. Sikorskiego. 2 miesiące temu postawiłam do nich auto (z polecenia). Podobno znają się na rzeczy. Kolesie zwodzili mnie przez 2 miesiące. Auto kiepsko paliło i rozrusznik był do wymiany. Co kilka dni ten sam tekst: Jeszcze sprawdzamy, wymienimy, co trzeba... Dalej: czekamy na części, czekamy na częsci... W końcu moja cierpliwość się skończyła. Nie wiedzieli po prostu, jak naprawić samochód. Powiedziałam, żeby go złożyli, bo wolę go postawić do kogoś innego, kto będzie wiedział, jak go naprawić. Musiałam sama kupić części, żeby nie czekać kolejnego miesiąca. Historia skończyła się tym, że powymieniali pierdoły, wymienili rozrusznik i tyle. Kiedy poprosiłam o rachunki, to okazało się, że ceny wszystkich części są bardzooo drogie, a wymiana każdej jest o niebo droższa. W życiu nie spotkałam się z takim ignorowaniem klienta i z takim brakiem kompetencji. Nie wiem, skąd wzięła się ich dobra opinia. To najgorsi mechanicy z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia. Przestrzegam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

wiesz co ci powiem meg ... ??
mam już dosyć T-mobile że nie masz pojęcia :)

ale odpukać dziś dobrze śmiga

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

Wiesz co na moich oczach był wymontowywany z dachu więc oprócz silniczka i okablowania powinien mieć wszystko jeżeli Ci coś potrzebne to nie ma problemu- odstąpię.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

ojjj meg hmmm mam nadzieję że mi jutro wypali :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

nie trzeba daleko szukać ;)

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120327/OSTROLEKA/120329696

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

do gruba ryba
Ciekawe w jaki sposób? Zwiazki sa od pilnowania by nie przekraczano godzin pracy, by stanowiska byly bezpieczne, by kwoty podane na umowach zgadzaly sie w rzeczywistosci w wypracowanymi godz. A w razie czego trzeba negocjowac z pracodawcą. I wlasnie o ile pojedynczy pracownik jest w stanie malo zdzialać prawie o tyle juz zwiazki(czyt. 10 osób zarejestrowanych) mogą zagrozić strajkiem, sądem jesli nie sa przestrzegane warunki pracy. Uwierz mi szybko znikną dobre samochody i luksus wlascicieli, a zacznie sie godne zycie pracowników. Ale cóż trzeba mieć odwage by walczyć o swoje prawa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

marudo , robciu

to dla was

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=rrk9Eu_6ZTw



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z tymi totalnymi?

Twoje zapenienia są dla mnie zbyteczne z powodu bardzo prostego :):)
Jesteś za cienki w te klocki :):)
no ale dziękuję za zapewnienie
Tylko dlatego żeby nie okazać się prostakiem całkowitym :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org