czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie się podziały tamte miliony ?

wczoraj rowniez szukalem apteki... pojechalem do Zambrowa i bez problemu kupilem leki... dziwny jest ten swiat... tylko u nas sa ze wszystkim takie problemy tam jakos idzie wszystko z gorki. otworzyli nowa fabryke jedzenia... obiad kosztuje 8.50 zl. .. gdzie w lomzy zjemy za taka cene obiad? mozna---? a jednak mozna. ..!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się podziały tamte miliony ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się podziały tamte miliony ?

wpm, masz powołanie, otwórz bar z jedzeniem i będziesz łoić kase po złotówce za obiad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się podziały tamte miliony ?

Polecam poczytać
http://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna-t231127.html
http://www.sfd.pl/Dieta_LOW_CARB__artyku%C5%82_dla_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych-t655403.html

Pod tym linkiem może konkretnych diet nie ma, ale warto zapoznać się najpierw z podstawami. Propozycje diet można znaleźć w innych tematach na tym forum, prawdziwa kopalnia. No i do tego ruch, wiadomo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się podziały tamte miliony ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się podziały tamte miliony ?

Nie wiem jak tam było kiedyś ,natomiast teraz jest według mnie bardzo przyjemnie widać iż osoby pracujące tam wkładają serce ażeby jak najlepiej przyjąć gości.Telewizor nie jest żadnym luksusem,ani też kominek no chyba że dla pana.Tłumaczyło by to pana zazdrość jak również próbę zniechęcenia ludzi do odwiedzania Wiszących Ogrodów nad Narwią.Każdy rozumie że jeszcze nie jest pora na kwiaty z racji iż zaledwie od kilku dni mamy astronomiczną wiosnę a poza tym z tego co mi wiadomo trwają w restauracji remonty więc jakim cudem pan był na tarasie.A co do pani Ani i osób zarządzających restauracją gdyby byli tak jak pan twierdzi leniwi i skąpi nie podjeli by się remontu restauracji z prostych powodów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org