piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziś \" Spowiedź agenta Tomka \" - TVN 24 o godz. 20tej - Kaczmarek ujawnia metody ludzi PiS

w holdzie triumfu przydal by sie wieniec z galazek oliwnych ale skad ja je wezme. marzenie juz nie czynne a do grecji troche daleko ;)
ale sa za to buziaki :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś \\\" Spowiedź agenta Tomka \\\" - TVN 24 o godz. 20tej - Kaczmarek ujawnia metody ludzi PiS

Dobrze rozumiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś \\\" Spowiedź agenta Tomka \\\" - TVN 24 o godz. 20tej - Kaczmarek ujawnia metody ludzi PiS

Obelixie,ja tam nade wszystko czekoladki;-)Tabliczkę wszamałam;)Uciekam spać.
Dobranoc;)

Ps.Cichociemny,nawet jak śpię to widzę hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś \\\" Spowiedź agenta Tomka \\\" - TVN 24 o godz. 20tej - Kaczmarek ujawnia metody ludzi PiS

Właśnie w tym sęk.Mamy wiele małych firm, które rzadko dają radę się utrzymać.Wielu ludzi podejmuje te ryzyko nie zdając sobie sprawy ,że nawet prowadząc małą działalność trzeba płacić "podatek".Wtedy zaczynają się kombinacje.Płacić uczciwie czy zwijać interes lub walić po rogach państwo.Rząd jaki mamy taki mamy każdy wie, ale czy to znaczy ,że mamy kombinować?Fakt faktem sami urzędnicy wyciągają ręce i wtedy ciężko odmówić.Uwierzcie urzędnicy to najlepsi doradcy finansowi.

Do tego wszystkiego dochodzą komedie w instytucjach rządowych.Chcąc otworzyć fabryko podobną(działalność produkcyjną) ludzie napotykają wielkie trudności zaczynając od wykupienia gruntów po wytworzenie pierwszego produktu.Ci lokalni "politycy" zazwyczaj oczekują "prezentów" na każdym kroku ,na każdym podpisanym papierku.Ileż to pozwoleń trzeba?

Dlaczego Dolny Śląsk ma tyle fabryk?Czy to tylko kwestia infrastruktury? Dlaczego na Podlasiu wypływają jak grzyby po deszczu "tereny inwestycyjne"? Dlaczego nie widać tam inwestorów?Tylko niech któryś nie pisze ,że z podlasia daleko do granic z zachodem ,że nie mamy dróg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś \\\" Spowiedź agenta Tomka \\\" - TVN 24 o godz. 20tej - Kaczmarek ujawnia metody ludzi PiS

Zeby schudnąć, paląc najwięcej tkanki tłuszczowej musisz mieć ujemne saldo kaloryczne tj. wiecej spalać niż dostarczasz energii do organizmu.
Dieta to złe słowo, przedewszystkim nalezy zmienić nawyki żywnosciowe. ZERO chipsów, napoi gazownych, fast foodów, tłustych potraw, piwa, jak najmniej przetworzonej zywnosci etc.
Posiłek 5-6 razy dziennie male porcje ale wazne by tak czesto jesć, by przyspieszyć metabolizm, i w miare o równych porach.
Trening cóż polecam trening areobowy tj według wzoru z netu wyliczasz dla siebie odpowiednie tetno i w takim tempie, biegasz, jezdzisz na rowerze, pływasz, itd Warto zainwestować w miernik tetna na rekę.
Duzo wody niegazowanej. Moze być najtansza np w duzych bankach z lidla lub biedronki. Czy mineralna czy żródlana, cóż sa dwie szkoły. Ja osoboscie pije raz jedną raz drugą.
Ważną rzeczą jest błonnik. Wiec duzo produktów nalezy jesc z błonnikiem. Rano wiecej weglowodanów, pod wieczór tylko białka (np. serek z piątnicy) lekki kefir....
Trening 4-6 x tydzień

Ja osobiscie cwiczac od stycznia tego roku, w treningu na mase miesniową, ale zachowując te wskazówki(oczywiscie te 5 posiłów mam bardzo duze jako ze cwicze na silowni) zrzucilem z brzucha ok 12-14 cm, w klacie 5+, w rekach 3+ waga ta sama co wczesniej, ale cieszy mnie ze zarysowala sie V w sylwetce.

Polecam strony
http://kulturystyka.pl/
http://www.sfd.pl/
http://www.kulturystyka.pl/atlas
i tym podobne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś \\\" Spowiedź agenta Tomka \\\" - TVN 24 o godz. 20tej - Kaczmarek ujawnia metody ludzi PiS

jak jest sezon to i w sobotę 3 zmiany a chodziły pogłoski że w tym roku już i w niedziele zarobki są różne ja nie narzekałam a najlepszego kierownika też już nie ma. najważniejsze to nie mieć styczności z niunią

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org