czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Ale mój ideał gdzieś zniknał;)A Tobą chcę zastąpić.No nie badz taki.
Moze Twoja MASUMI NIC NIE POWIE;-d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

wiecie co irytuja mnie tu ''lokalne wojenki''. Wierzcie mi ludzie za granica (mam na mysli Amerke) maja bardziej przyjazne podejscie do zycia niz tu w Polsce. a spolecznosc lomzynska to juz ewnement na skale swiatowa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Zarzz fotkę zapodam to sie zdziwisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Marudo thanks za cenne wskazówki:)
wracam na posterunek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Autor: cichociemny (---.kolno.vectranet.pl)
Data: 25-03-12 22:12

wiecie co irytuja mnie tu ''lokalne wojenki''. Wierzcie mi ludzie za granica (mam na mysli Amerke) maja bardziej przyjazne podejscie do zycia niz tu w Polsce. a spolecznosc lomzynska to juz ewnement na skale swiatowa ;)


jak długo w tej ameryce byłeś że takie zdanie sobie wyrobiłeś,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

A ja to nawet czarnego murzyna nie widziałem-;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Mały,powiedz ze jedziesz ze mną.Ja to ci dopiero pokażę kawałek świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Ostatnio poszedłem zapłacić mandat za fotoradar ze sm

Wracam a tu kwit za wycieraczka za parking.. Również od sm.. Wrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Obelix jestem tylko soba. Pobyt tam duzo mnie nauczyl i po czesci uksztaltowal moje podejscie do zycia. wiesz jak jest. jako szczawik tam polecialem z podstawami jezyka ang. reasumujac wiecej korzysci niz odwrotnie :)

kurde ale odbiegamy od tematu :) gdzie sa idealy? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Kwiatami to byś mnie żegnała jak bohatera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętacie : Billboardy z hejtem PiS na sędziów za 19 mln zł zabrane wszystkim Polakom

Obelixie,ale tylko z gumy.A u marudy kiedyś widziałam ze skóry takie bombowe;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org