sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na straży Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej stoją

Rodzice wyrazili zgodę pod warunkiem że sama sobie kupię psa.Chciałabym jednak zaoszczędzić trochę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na straży Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej stoją

Mam 4-tygodniowe foksterierki-tricolor. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o telefon: 504066190 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na straży Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej stoją

Śliczne pieseczki;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na straży Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej stoją

Moja Mariolka mówi,że ja jestem ideałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na straży Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej stoją

"witam. serdecznie, szczerze i z całego serca odradzam, no chyba że przejściowo i w międzyczasie szukać innej pracy. w tej firmie brakuje tylko napisu : arbeit macht frei nad bramą wejściową. Pracodawca swoje prawa powtarza i egzekwuje codziennie a prawa pracowników tam nie istnieją. Krótko mówiąc pracownik ma jedno prawo: robić co karzą i nic więcej. brak szacunku i kultury jak w obozie pracy. a kto się upomina o swoje wylatuje z hukiem"

za takie post za porownanie unigalsu do oswiecimia firma na 100% moze ci pozwac dam sobie lape uciac ... ludzie sie z blachszych powodow sadza ....rzucasz oskarzenia iz nie przestrzega sie tam praw pracownikow... stary nawet sobie sprawy nie zdajesz ile moze cie kosztowac tych kilka zdan :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org