poniedziałek, 27 stycznia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niemcy w 2020 roku chcą wprowadzić inwigilacyjne systemy rozpoznawania twarzy

Niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer planuje stosować inwigilacyjny system automatycznego rozpoznawania twarzy na 134 dworcach kolejowych i 14 lotniskach - wynika z raportu opublikowanego 3 stycznia 2020 roku. Chociaż wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia planu, sojusz organizacji pozarządowych i części polityków wezwał do zakazania tej technologii nadzoru.

Read more: http://www.pch24.pl/niemcy-w-2020-roku-chca-wprowadzic-inwigilacyjne-systemy-rozpoznawania-twarzy,73352,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Niemcy w 2020 roku chcą wprowadzić inwigilacyjne systemy rozpoznawania twarzy

Nie za długo muzułmanie przejmą w Niemczech władzę. I wtedy przyjdą do nas.

Re: Niemcy w 2020 roku chcą wprowadzić inwigilacyjne systemy rozpoznawania twarzy

ooo to zdziwiony jestem..
sadziłem że już to robią.

a jakbyś mógł rozwinąć myśl jak to ma się do przejmowania władzy w Niemczech przez muzułmanów to powiedz.

o ktorej przyjda? chcialbym byc w domu

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

...u mnie już byli...

Bóg się rodzi. Kogo to jeszcze obchodzi?

Polonia prostituto, chodzą słuchy że mają też w Polsce chipować z GPSem penisy dewiantów księżowskich, by od razu czyny pedofilskie wykrywać i kastrować dewiantów. Jeszcze tylko kwestia czy będzie to chemiczna kastracja czy w ubojni na pieńku, tego jeszcze w TVPInfo nie podano.

--
5-ty rok PODŁEJ ZMIANY . Ludzie namaszczeni helem i mgłą smoleńską GDZIE jest wasz święty GRAAL ...ptfu… WRAK Tupolewa?

Czyżby portal 4lomza.pl był miejscem autoterapii facetów mających nie wyleczone różne fobie?
A czy nie lepiej pójść do lekarza, frustraci?

Niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer planuje...

Read more: http://www.pch24.pl/niemcy-w-2020-roku-chca-wprowadzic-inwigilacyjne-systemy-rozpoznawania-twarzy,73352,i.html

a powinni tak jak PZPR-pis - pegasusa.

A ja mam szwagra muzułmanina i bardziej go lubię niż siostrę.

Takie systemy już są w wielu krajach, tylko nie macie o tym pojęcia.

Nawet wasze laptopy i ukochane smartfony to mają, gdy się w nie teraz wgapiacie i robią Wam zdjęcia bez waszej wiedzy.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0