czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
strzyżenie baranów

A ja do Śniadowa śmignę :):)
Tam też jest pięknie i wypadzik będzie jeszcze tańszy i tym bardziej udany:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

czym sie chcecie scigac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

6.07 za verve ... GIT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

Łomża 17.06.2012
V Półmaraton Łomżyński

Bieganie w naszym kraju stało się bardzo "trendy", może nawet "sexy". ;-)
Obecnie bardzo dużo ludzi zaczyna dostrzegać zalety regularnego i aktywnego spędzania czasu w formie ruchu na świeżym powietrzu.

25. marca w Warszawie pobiegnie rekordowa liczba - ponad 8 tys. uczestników 7. Półmaratonu stołecznego.

Jeśli nie zdążyłeś przygotować się odpowiednio by pokonać dystans 21.097 km lub już jesteś gotowy, by sprostać temu zadaniu, ale nie zdążyłeś zapisać się na bieg w W-wie - mam dla Ciebie dobre wieści :-)))

Podejmij wyzwanie i wystartuj w V Łomżyńskim Półmaratonie w połowie czerwca !!!

W dniu startu czekają na Ciebie: sympatyczni ludzie, serdeczna atmosfera, niezapomniane emocje, walka na trasie z innymi śmiałkami lub pokonanie własnych słabości, czy też udowodnienie innym, że potrafisz zmierzyć się z dystansem ponad 21.km.

Po zawodach odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród - niezależnie jaki wynik sportowy osiągniesz masz szansę na wygraną!

Organizatorem Półmaratonu jest Łomżyński Klub Biegowy


Zanim jednak nadejdzie ten dzień...

Zapraszamy także do wspólnych treningów wszystkich chętnych, niezależnie od obecnej formy fizycznej, czy wieku.

Miło jest nam poinformować, że już 2 kwietnia rusza w Łomży program "Łomżyńskie Ścieżki Biegowe - biegam trenuję, rywalizuję - bo swoje zdrowie szanuję"!

Spotkania zaplanowane są w każdy wtorek, sobotę i/lub niedzielę /w ten dzień będą treningi lub wyjazdy na zawody/.

Biegamy w kilku lokalizacjach /Lasek Jednaczewski, Stadion przy SP9 ul. Ks. Anny 18 oraz Kompleks Leśny w okolicach Giełczyna/, by każdemu było wygodniej i miał wybór.

Zapewniamy profesjonalną opiekę trenerską oraz pomoc doświadczonych biegaczy.
Nie pobieramy żadnych opłat.

Jeśli szukasz dla siebie jakiejś formy ciekawie spędzonego czasu wolnego, poznania fajnych przyjaciół, których jednoczy wspólna pasja - dobrze trafiłeś!
Z nami zrealizujesz dowolny cel jaki sobie wybierzesz: pozbycie się "zimowych" kilogramów, powrót do formy po dłuższej przerwie bez aktywności fizycznej, zdrowe wyładowanie negatywnych emocji, pozbycie się stresu, regularny kontakt z naturą oraz kontakt z pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi.

W grupie zawsze jest łatwiej, jeden drugiego mobilizuje i wszystko staje się prostsze.

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez uprawianie dowolnie wybranej formy ruchu: rower, bieganie, rolki, nordic walking.
Przygotowujesz się do triathlonu /pływanie, bieganie, rower/ przyjdź do nas , podpowiemy jak ułożyć plan treningowy, dobrać sprzęt da siebie itp.

Klub Sportowy ŁOMŻANIE

Więcej informacji na stronie: http://www.kblomza.republika.pl/
oraz na Forum: http://www.free4web.pl/3/?170169





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

ŚcieRZki marudo ? :(
Zmieniam kierunek...
http://www.youtube.com/embed/ywLlbnIjbgY

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

maruder nie bądź aż takim złośliwcem ;)))
cicho bryy....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

W bnudrzetówce biedy nie będzie :)
Ich kryzys i inflacja nie dotyczy :):)
A i dorobia sobie na boku , nie jest źle :):):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

Nadal jak jem wedline to mam dziwny smak w ustach,chyba te oszusci nadal nas truja tym brudem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów




http://www.youtube.com/watch?v=7jKnriY9EkI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

Jakiś czas temu w okolicach Łomży zaginęła biało-czarna suczka (biała w czarne łatki). Jest młoda i nieduża. Miała stojące uszy i czerwoną obrożę. Jeśli ktoś ją widział to bardzo proszę o kontakt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

Tak jak w temacie. Chciałbym się zorientować, jak wygląda praca wyżej wymienionych osób. Tylko bez głupich żartów. Co taka osoba powinna umieć już robić, na co może liczyć w pracy, jakie są mniej więcej zarobki.

Jeżeli ma ktoś ochotę, niech wpisze swoje refleksje na ten temat.

Pzdr x)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

kmetels za to co powiedziales to moze byc za chwile sporzadzone stosowne pismo nastepnie wyslane do odpowiednich instytucji i bendziesz mial ciepelko w slipach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

od straszenia są duchy tel masz na początku zadzwoń to pogadamy albo podaj mi namiary na siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

a i może żeby i stoły jakieś były i sala obszerna to i bym weselicha trzepali co jasiu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

a cebula i 3,5 kg soli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

mixer-rexim

mam taki monitor , Twoja oferta odpowiada mi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

co ty ja leciałem przez centrum i tylko skręty w prawo są :). Weź dobrą nawigę, bo jak dla mnie bez tego na Wawe lepiej się nie ruszać i lecisz. Tylko tam parkingi jak byłem, było dużo parkingów zamkniętych.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

Ewcia ,to co ? Zawieziesz gratis małego. Zawsze bym się tam czymś odwdzięczył .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strzyżenie baranów

trzeba ostro zapier...ac kolego

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org