poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie fachowiec kładł kostke szklaną o wymiarach 2cm x 2cm. Wyłożył mi całą podłogę w łazience, potem ścianę lewą, potem ścianę prawą, potem zapalił szluga i ułożył sufit. Jak to skączył było już samo południe przeszedł do małego pokoju i ułożył tam podłogę, potem wypił kawe i wzioł się do roboty w średnim pokoju. Jak skączył tam robić to poszedł do dużego pokoju rozejrzał się i nie ułożył , bo tam poszły panele. Na koniec zjadł kromkę chleba i poszedł na taraz wrócił zaraz i ..............cholera tuszu mi brakuje nie moge dalej pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 10:17

tyle ile metr kosztował, tyle za metr położenia, tak jest zwyczajowo
Tak było 30 lat temu i jeszcze w powiecie gdzie nie gdzie tak bywa. A obecnie metr glazury wacha się w przedziale od 10 zł do800 zł to ile w końcu trzeba majstrowi zapłacić???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94d8af5bc89ae422.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zależy jeszcze od jakości ścian. Czy musi je równać i na to zmarnuje 2 dni. Za łazienkę biorą 35zł za metr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedyś w szkole na zpt sami robiliśmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mając wszystkie materiały robi się przez 3 godziny. Zadzwoń 862189283 poproś Andrzeja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darek ma rację za dychę to mu możesz zwalić kichę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nigdy w łomży takiego kremu nie widzialam :(
moze sprawdz na allegro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

O co chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

W aptece kupisz, za okolo 30 zl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

czytać ze zrozumieniem cena glazury od 10 do 800 zł bo gościu pisze że za robociznę trzeba dać to co za materiał. A średnio aktualnie wychodzi 35 jak ktoś powyżej pisze.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: algeroth (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 12:20

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 21-03-12 10:29

Autor: algeroth (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 09:28

Tak na marginesie, na Andrzejowe obrazki polecam wtyczkę AdBlock Plus ;)...
nie pisałem do Ciebie debilu,..
____________________________________________________________

Ludzie nawet jak kondony (nie tylko "AdBlock Plus") naciągniecie sobie na głowy nie odetniecie się od tej rzeczywistości która was otacza i wszech ogarnia owocując religijnym złem podobnym w istocie do tego na Golgocie Jezus dał o nim swoje Świadectwo prawdzie tej religijnej prawdzie której ofiarą padło wasze życie.

Szanowny przedmówco algeroth
DEBILIZM to:
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia.
Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym.



algeroth nie piszesz do mnie ale mówisz o mnie ponad to ...
... Nie rozumiesz pojęcia którego w ten sposób nadużywasz wpisując się tym samym w jego definicję.
Innymi słowy: "qui gladio morietur gladio" kto mieczem walczy od miecza ginie czy tam coś w tym stylu.



algeroth - nie gadaj jak świnie ze znanej książki i filmu pod tym samym tytułem Folwark Zwierzęcy które kolektywnie i po świńsku ograniczały swoje społeczeństwo manipulując tym co te społeczeństwo ma robić realizując "ich wspólne" (tu- twoje kolektywne) cele.

Jestem otwarty na dialog przed którym się zamykacie odgrażając mi się przemocą fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu - swojemu ziomalowi jakie kierujesz do mnie nieuczciwie nazywając mnie debilem. Dlaczego ?

taa...

Ludzie nawet jak kondony naciągniecie na głowy nie odetniecie się od tej rzeczywistości która was otacza i wszech ogarnia.

Jak trzeba być pozbawionym rozumu żeby na swej drodze zamykać oczy albo ich nie otwierać.

A może ten kto lansuje takie hasło ma w tym interes i zależy jemu żeby zamknęli oczy albo ich nie otwierali Ci którzy korzystają z "pomocy" kapłanów - zaborczych (religijnych) "przewodników duchowych"

O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

sie zezowaty tak nie boj .. marude zes zobaczyl to cie straszy specialnie a linki wrzucac mozna.. ja zem sam tu juz kilka osob namierzyl i nic mnie nie zrobili : )))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszyscy sie stesknili

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 DNI wystarczy aby odkłamać zakłamane...

itd...
tobie wystrczyły 3 minuty żeby wyrwane z kontesktu moje zdania zamieniły się z tego co ja napisałem w to co ty sam uwarzasz że jest... a nie jest
nie zgadzam się z Twoją intepretacją tak samo jak ty z interpretacja "nowego religijnego Folwarku Zwierzęcego" czując analogię tych słów i tego co napisałem a tego co ty sam zrozumiałeś " nie istotne są losy tam opisanych ludzi"wywnioskowałeś

"BARDZO ISTOTNE są losy ludzi które jak widać ignorujesz ..." choć o jedno i to samo chodzi, o mądrośc bibli się rozchodzi, tło jest ok, ale to nie tło nas uczy kim być a to przecież opisywał powyżej (1 post) kolega.


"Tu nie chodzi o mądrość o której wspominasz ale o owoce tego co ta "mądrość" wypacza. Mądrość którą widać i gołym okiem można poznać po owocach na parafialnej Ziemi - Tej Ziemi - religijnej ziemi nie tylko Ziemi Łomżyńskiej."

Ty sam powinieneś przestrzegac owoców tej mądrości, jak zasiejesz to mieć będziesz jak będziesz siał nienawiść to nienawiść dostaniesz,

mógłby się z Tobą zgodzić co do paru kwestii ale jedynie dotyczących rozpasania kościoła,

MOje zdania lepiej trzmyaj w kupie, bo pisząc i mówiąć o ich historii pisz o mnie a nie o sobie :P no i niby gdzie ten wtedy Owoc(TY)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

szare betony modne, ciekawe jak długo? kiedyś się by powiedziało że biedak a teraz że bogaty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko ja, ale krokodylimi lzami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!


Czekam teraz na " wyrazy ubolewania " , ze strony fan klubu marudy , towarzystwa wzajemnej adoracji .

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

znudziło mnie odpisywanie marudo na twoje głupkowate posty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 13:08

3 DNI wystarczy aby odkłamać zakłamane...

itd...
tobie wystrczyły 3 minuty żeby wyrwane z kontesktu moje zdania zamieniły się z tego co ja napisałem w to co ty sam uwarzasz że jest... a nie jest
nie zgadzam się z Twoją intepretacją tak samo jak ty z interpretacja ...

___________________________________________________________

Szanowny przedmówco podpisujący się oremi

W przeciwieństwie do ciebie nie dokonuje interpretacji tego co jest jednoznacznie brzmiące i w tren sposób nie balansuję na krawędzi błędu który mi zarzucasz a który sam sobie tu wykazujesz.


Tu jest cały kontekst Twojej wypowiedzi ...


... który czytam jak widzę zdanie po zdaniu a nie to co jest między zdaniami Ja tobie do głowy nie wejdę że by czytać to o czym myślisz i czego nie dopowiadasz ja sobie też nie dopowiem.


Jeśli uważasz że jest coś nietak to napisz SUPLEMENT albo ERRATĘ


CYTUJĘ:

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-12 10:31

"nie ważne czy coś jest pokrętne, czy nie, to nie ma znaczenia, aby tylko ten który to czytał wiedział o czym to jest, nie istotne są losy tam opisanych ludzi tylko mądrość jaka wypływa z takiego czy innego działania,

MR Andrzej&30375 zastanów się czy wszystko w tym kościele jest złe? a potem powiedz która religia jest gorsza, lepsza? nie ma takiej, same myślenie ateistyczne nie opisuje w sposób jednoznaczny i zrozumiały tego co nas otacza i co znaczymy we wszechświecie, powiesz że masz to gdzieś, ale z czasem bliżej końca będziesz myślał gdzie będę potem? co ze mną będzie? wiadomo że ciało zostanie tu ale gdzie ja będę? religia to forma opisania świata, nie każdemu się to podoba, ale ostatecznie chyba nie jest taka zła?"

KONIEC cytatu.

taa...

Dlaczego mówisz co ja będę myślał ?

Obecnie nie nie jesteś ani nie będziesz w mojej głowie.
we własnej mając interpretacyjny bałagan.

Nie wiesz co powiem i nie wiesz co pomyśle nie zachowuj się jak wszechwiedzący kapłani "reprezentujący" Boga.



O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

@wyw

Jaki silnik masz w tej e46?
Z chłopakami troche driftujemy to byśmy mogli się złapać w sezonie ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapraszamy wszyskich mieszkańców, znajomych, przyjaciól do głosowania na Szkólkę Piłkarską MŁKS Łomża
Dziś liczymy, że pobijemy wczorajszy REKORD i osiągniemy liczbę 150 głosujących w ciągu jednego dnia. Pamiętajmy, że robimy to dla dzieci i młodzieży z Łomży i okolic. PEŁNA MOBILIZACJA !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patole nie moga sie doczekac wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://kobiecyporadnik.pl/advid,4784,cid,1,porada.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org