poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

to ściema, nikt nie jest tak głupi, żeby z takim postem na ogólnym forum wyskakiwać, mam nadzieję.... :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

12 był w szafie, no i właśnie, gdzie reszta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

czyli jakie ceny i co można zjeść? na stronie aromy nie ma menu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Nie powiedziałem przecież, że jestem przeciwny karze śmierci ale po prostu to jest zbyt wielka decyzja, aby niszczyć życie ludzkie. Co do sytuacji, która może hipotetycznie mnie spotkać - fakt, byłbym pewnie bardzo zły i szukał zemsty ale i tak nadal osądzanie należy do sądu...

Jaki kierowca poszedł siedzieć??? - chyba tylko taki, co jechał po pijaku albo z premedytacją zabił, bądź uciekł z miejsca zdarzenia. Nie słyszałem o wyroku więzienia (co najwyżej w zawieszeniu) za nieumyślne spowodowanie wypadku i śmierci.

Dociekanie do prawdy zawsze trwa bardzo długo, niektóre sprawy ciągną się latami, ale trzeba wierzyć w sprawiedliwy wyrok. Nigdy nie mówiłem, że ona nic nie zrobiła złego, dla mnie ta sytuacja jest także nie do pojęcia, ale lincz jest po prostu prymitywną formą wypowiedzenia swoich myśli.

...i tyle w temacie...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Na Broniewskiego - w ciągu sklepów również jest dobra krawcowa - polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

"Tańca z gwiazdami"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Mr_Andrzej - popieram

Niech koścół zacznie w końcu dawac a nie brac , znikną może 50cm złote krzyże z grubych brzuchów czarnej mafii , moze i w końcu te brzuchy znikną jak trzeba będzie pasa zacisnąc , samochody , posiadłości , nieruchomości kościół ma tego tyle ze głowa mała , a ludzie ostatni grosz na tace żucaja jak głupi z myślą że to ich zbawi

ZLIKFIDOWAC FUNDUSZ KOSCIELNY I OPODATKOWAC KOŚCIÓŁ !!!!!!!!!!!!!!!!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Nie można nikomu kazać, żeby obchodził żałobę, albo pokazywał skruchę... Zresztą po czym wnosisz? Widziałeś/ aś tylko kilka zdjęć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

psych-jude zapomniałeś wspomnieć, że w tym na pewno mieszali "macki" również kosmici :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Panie prezes ponawiam pytanie gdzie te zaległe wyroki........!!!!!!!????? Unikasz tematu????/ Tak obiecałeś swój triumf nagłośnić.... Jak na razie to tylko "matolstwo" hehe z twojej strony - a tu fakty fakty się liczą !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Z sędzią by tak pajac nie dyskutował jak ze strażnikiem. Sędzia by go naprostował w minutę. Zakłada bzdurne tematy, nagrywa interwencje, robi zdjęcia, ale MANDAT PRZYJĄŁ i podpisał co tym samym oznacza, że przyznał się do popełnionego wykroczenia haha. Więc ja również nie wiem o co chodzi!?
Panie Prezes nie wiem czy Pan wiesz, ale samochód to rzecz dla odpowiedzialnego człowieka. Przerzuć się na rower to i mandatów nie będziesz płacić. Tylko pamiętaj aby poruszającego się rowerem też obowiązują pewne przepisy, zakazy i nakazy! Weź ty chłopie najlepiej wyjedź do Afryki i będzie święty spokój. Tam nie ma żadnego prawa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Ja pisałam o porządnym chłopaku, a nie tylko o chłopaku.
Życzę ci powodzenia , rozmowa ze mną trochę ci pomogła, nie słyszę już wulgarnych słów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Jesli ma być delikatny to może robcio by się nadał ,haha hihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

zatrudnię za 800zł. są chętni? ;p

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

jaka ściema , to _mały_ pod nowym nickiem ten temat założył ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury


ta suczka ostatnio była widziana w objęciach _mały_ego , jak ją na trawniku zalatywał , może tak się zakochał , że wziął ją na chatę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Bo dużo ludzi pali:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

moze ktos napisze ze na prowadzenie kancelarii premiera rudego lisa wydaje sie 100mln zł rocznie. Ale i tak wam to nic nie da. bo dalej bedziecie zyli w biedzie z nedzna wyplato i emerytura od 67 roku zycia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Renault 110 jest gdzieś taniej?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Jak można ubliżać nawet swemu ojcu?????PRL TO CZASY MILICJI - DOBRZE KOJARZĘ???? Dokładnie Fazzi tyle zdanie pieniaczy warte co podetrzeć je o kant d...., więc zostaje chyba wypłakać żale na forum i tyle....i jaka to ulga... aż żal takich ludzi że dowartościowują się tutaj pod nikami... A nawet do tych popierających autora to wiem z opowieści policjantów i innych służb także straży jak to wygląda: najpierw zaczyna się tak jak autor na filmie - próba zastraszenia- więc kara uzależniona i stosowna do zachowania zaczyna się z górnej półki, to wtedy zaczyna się sranie i płacz aż czuć ze spodni takiego bohatera ....i jak policjant obniży karę z litości jak ma możliwość, to z reguły zadziwiająco taki gość idzie i do kolegów i mówi tak: "ale mu pojechałem, chciał mi 500 wypisać ale że mu pojechałem to tylko 300 dostałem!!!" - żałosne prawda???? Ale to szara nasza rzeczywistość, a tak naprawdę gość miał pełne gacie i do policjanta płakał bo mu na chleb pieniądze odbiera no iii punkty.... Pozostaje jeszcze bohaterstwo sądowe gdzie taki bohater myśli że Sąd go pogłaszcze po główce jak odmówi madatu, bo co - bo ja powiem że policjant się brzydko zachował - ale tuman nie zdaje sobie sprawy że w Sądzie opierają się tylko na tym czy wykroczenie zostało popełnione czy nie.... i taki bohater myśli sobie to ja Sędziemu nagadam głupot i Sędzia pojedzie policjantowi - nadzieja matka głupich...i tak sobie myślę bo widziałem nawet w telewizji jak często przed kamerą odmawiają ludzie mandatów mimo że jest nawet nagranie...chyba myślą że Sędziowie którzy sądzą to będą głupsi od nich samych i będą głaskać ich za ich bzdurne wyjaśnienia...hehehe .... Dlatego ponawiam pytanie co z tym wcześniejszym obiecanym wyrokiem panie prezes i dlaczego teraz chciałeś mandat od razu przy tej interwencji????

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

_maly_

Czy nie uważasz , że nieadekwatność Twojej alienacji rzutuje wprost minorowo na subzmatyzm i hiperwokalny konzust percepcji międzyludzkiej ?
Nie będę z Tobą więc dłużej prowadził konwersacj , ponieważ nie stoisz w brodziku moich potrzeb intelektualnych , co koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Percepcja mojej mentalności nie obliguje do dalszej konwersacji z Tobą ,

Analizując Twoje wypowiedzi dochodzę do konkluzji , iż Twoje komentarze są mylne ze względu na niezbyt planowe selekcjonowanie Twoich pryncypiów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

A Tobie to bym z przyjemnością świderka zrobił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

Te marsze to dokładnie w takim charakterze się prezentują :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=5HM7jhgrQ5Y

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja wspiera byłych esbeków. Chce przywrócić ich wysokie emerytury

przede wszystkim ma rację żeby zlikwidować straż miejską !!! :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org