piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy dzieło Hannah Arendt „Eichmann w Jerozolimie...” nie powinno być lekturą obowiązkową w polskich szkołach, zamiast różnych lewackich, antypolskich bździn?

a co zakład pogrzebowy prowadzisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzieło Hannah Arendt „Eichmann w Jerozolimie...” nie powinno być lekturą obowiązkową w polskich szkołach, zamiast różnych lewackich, antypolskich bździn?

ja znalazłem cuś podobnego do psa... :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzieło Hannah Arendt „Eichmann w Jerozolimie...” nie powinno być lekturą obowiązkową w polskich szkołach, zamiast różnych lewackich, antypolskich bździn?

Pewnie że nagrywać i nikt temu nie przeczy , czy ktoś słyszal aby ten strażnik miał o to pretensje ..... ale trzeba mieć świadomość że wtedy to można dostać 500 a nie 100 złotych , i dziwię się że ten nagrywający kołtun nie dostał tyle ... przyznał się , olewające podejście do problemu , postawa osoby obwinionej ma wielkie znaczenie w ocenie funkcjonariusza wykonującego swoje obowiązki. Nagrywajcie sadźcie sie , itp. a zamiast 100 dostaniecie 500 , demokracja , każdy ma wybór dam 500 albo 100 , 50 albo 250 , 20 lub 500 wybor należy do was lub do funkcjonariusza. Lepiej czasem się ukorzyć uśmiechnąć itp. no chyba że 500 to dla was za mało .........

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org