sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Witam,
Czy są w Łomży firmy/ osoby zajmujące się windykacją z osób prywatnych ? Szukałem w google i firmy widniejące już się tym nie zajmują. Posiadam dłużnika, który 2 lata oddaje należność 2700 zł i potrzebuje pomocy w ściągnięciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

wpm zmień delera chyba ci się coś POMYLIŁO hehe

my nie Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Nie wiedziałam, że w Łomży jest tylu idiotów dopóki nie poznałam 4lomza...
żegnam ciebie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

NAGRODA ZA POMOC W UJĘCIU SPRAWCÓW KRADZIEŻY
1 000 ZŁOTYCH
W nocy z 13 na 14 marca 2012 skradziono, w Kosakach - gmina Jedwabne, używany zestaw kluczy i nowy agregat prądotwórczy.

Model E1S / E1X 22 kv 17



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

A nie masz czasem takiego agregatu spalinowego,bo ten jest do ciągnika i mi nie będzie pasił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Powiem tak nie kupujcie śmieci od jakiś nfoxów czy innych ściemniaczy, to jest forum niezależne, a inne fora są zarządzane przez ludzi którzy sprzedają śmieci,wiadomo warto sie przygotować ale konkretnie tak żeby znać podstwy psychometrii, i konstrukcje ms. jak kto chce materiały to pisać na emaila: wacrs7@o2.pl i powiem tak że multiselekt jest skuteczny w odrzucaniu kandydatów a to dlatego że nie można podważyć wyników MultiSelectu a opinii psychologa tym bardziej Wadom podstawową multiselekta jest że odrzuca naprawdę wartościowe osoby a promuje średniaków potwierdzają to doświadczeni policjanci, którzy załamują nie często ręce jak widzą młodych policjantów po multiselekcie, wiadomo ze nie wszystkich ale praktyka często weryfikuje multiselekta.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?


Więcej przykładów wtórnego DEBILIZMU Andzi c , jak ktoś ma ochotę poczytać i się pośmiać z tego CIULA to tu :

Czy wierzycie w prawdziwą przyjażń między mężczyzną a kobietą ?
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=482359&t=482359


Westchnienia Andy C do Mrauuu i vice versa . ...
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=487210&t=487210


Wpadli kolejni handlarze narkotyków z Łomży
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=490247&t=490247

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

jak zawsze wasza pomoc jest nieoceniona-czego się spodziewać..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

dlaczego każdy post, który neguje zasadność tego filmu i krytykuje pana, który go tutaj zamieścił jest traktowany jako obrona straży miejskiej, a osoby które te posty zamieszczają są podejrzewane o koneksje ze strażnikami? nie można mieć innych poglądów? rzeczywiście głos pana nagrywającego jest okropny, wychodzi brak wychowania i podstawowych zasad kultury, podziwiam strażnika za cierpliwość i opanowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Coś cię strasznie boli krytyka:) Co ty taki wrażliwy? Każdy ma prawo się z tobą nie zgadzać, jeśli tylko ma taką ochotę. Masz strasznie niskie poczucie własnej wartości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Matko, co to się dzieje z dzisiejszą młodzieżą. Wyjedź dziecko, jednego głąba mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?


Tak jeszcze ten rok , następny druga klasa, trzeci trzecia klasa - papier nie dający żadnych uprawnień , a nie wiadomo czy z takim zapałem do nauki też to skończy . Póżniej co , dalsza nauka gdzie ?
Policealne ?
Ludzie z " dobrymi" papierami pracy nie mogą znależć ,
ewentualna " kariera" jako sprzedawca czy magazynier za minimum krajowe na śmieciowej umowie .
Jak ma poważne podejście do życia i chce pracować , NIKT go w Stanach nie będzie pytał o wykształcenie , chyba nie jedzie tam pracować jako dyrektor banku .
Wszystko zależy od sytuacji , czy ktoś mu tam pomoże , do szkoły zawsze może wrócić .
Jak się poszczęści i przywiezie kasę , to zawsze może iść na swoje , coś małego otworzyć , coś tam podpatrzy i czegoś się nauczy.
Za kilka lat koniunktura może się zmienić i nie będzie miał gdzie i do kogo jechać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

maruda ja tu nic nieprzeżywam czytałem wiele twoich odpowiedzi
i wiem że piszesz tylko na luzaka a ja czasami chcę coś napisać innego'
jak wszyscy bo wszyscy pokoleji piszą to samo i robi się nudną
możeszczasami napisać jakiś dobry kawał niż pisać bezsensu
----------------zreszto mało kto pisze tu z sensem
także po piwku

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

ja Kura i Michał bedziemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Znajomy88

ty i bez piwka piszesz bbez sensu. Wolalbym nie trafic na twoje posty kiedy bedziesz po kilku piwkach :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Ale w sumie ciekawa perspektywa z tą budową, jeśli miałbym pracować na budowie i to z fajną młodą dziewczyną mogłaby to być ciekawa praca ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

tak jak w temacie dzisiaj z rana dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Praca na budwie to ciekawa perspektywa? Proszę cię człowieku co ty mówisz. ja myślałam że za lepszą pracą jedzie nasz tematodawca. no sorki. jak wolisz to od szkoły to nie ma o czym mówić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Czekolada z biedronki. Inwestycja na lata!
http://zerkaj.tk/obrazek.php?477

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

hmm

http://youtu.be/BovthPByLTo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

@Granda , no i koleżanka ma racje : )) ulegnij to nie pożałujesz hehe :D

@iwcia851 so gooooooood :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Mysle ze jak juz skonczysz 17 lat to bedziesz wiedzial. Pozdro.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Wyslalem juz dwa razy smsa by obejrzec film i dosteje zwrotnego o tej tresci:

Cyfrowy Polsat: VOD - informujemy, że z przyczyn
technicznych, w chwili obecnej nie możemy zrealizować Państwa
zamówienia. Przepraszamy. Zapraszamy ponownie.


Wie ktos o co kaman?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

rozwiązałem problem trzeba zciągnąć plik skype.msi
dzięki za pomoc moi fani :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Prezes 504 kołtunie jeden co ty za głupoty piszesz cyt.,, filmik bedzie ponownie w sieci bo i do TVN zostanie wysłany no i te rozmowy prywatne funkcjonariuszy 147.850 mhz. osobiście pomoglem panu z filmiku aby sprawa ujrzała światło dzienne.
Komu ty pomogłeś jakiemu Panu - debilu sam sobie pomogłeś? , sam nagrałeś i pomogłeś samemu sobie? Przecież ty i ten Pan to jedna i ta sam osoba - Schizofrenia paranoidalna (s. urojeniowa[1]) –Urojeniami jakie mogą pojawić się w tym typie schizofrenii są urojenia wielkościowe, jednak częściej występują prześladowcze, odnoszące, odsłonięcia, nasyłania i wykradania myśli[1]. Ponadto spróbój tylko wyslać do TVN rozmowy nagrane 147.85 mhz to dowiesz o przepisach korespondencji radiowej od PAR a następnie od prokuratury co za to grozi. Siedź ty na dupie i słuchaj samolotów jak latają .
Przypomnę że Pan Prezes już na łamach tego forum dawno pisał że opublikuje filmiki itp. i te panie podwożone do banków i inne fantazje schizofrenika. Jestem pewien że gdzieś w Polsce znajdziesz kogoś kto ciebie zrozumie - jakiś psychiatra czy może inny Kaszpirowski ale lecz się chłopie, sorry wszystkich chłopów, półchłopku .
I apel do WSZYSTKICH Strażników nie dawajcie takim Kmiotom mandatów po 100 zlotych tylko 500 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To mówicie, że Banaś nie podał się do dymisji za oświadczenia majątkowe?

Zenit dla mnie też było by ciekawą perspektywą pracowanie na budowie z fajnym młodym chłopakiem, ale ciężko mi to sobie wyobrazić a jeszcze ciężej zrealizować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org