czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

Jak mozna bic swoja ukochana.? Za kogo on ja uwaza? wychodzi na to ze za szmate skoro ja bije.
Ta dziewczyna (przypuszczam ze Ty) jest po prostu glupia. Ktora normalna dziewczyna byla by z takim chlopakiem i jeszcze pytala sie na forum co inni o tym mysla.?

W pizdu z nim za drzwi i jeszcze idz zrob obdukcje i zglos to na policje. - Chociaz tak mu sie odwdzieczysz. Zniszcz go, niech nigdy wiecej innej dziewczyny juz nie uderzy.


Dziewczyna mysl trzezwo.!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

jakoś cicho i nic na ten temt nie słychać. Jeszcze nie dawno urząd marszałkowski trąbił o jakiś przetargach dokumentacjach . Trwa to juz pare lat a powszechnego dostepu do interneru jak nie ma tak nie ma. Kolejne ściemy lokalnych samorzadowców i polityków z podlaskiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

ale ty jesteś mądry mkp:):)
Kiedy ona go tak kocha że az uhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!

kingusia nie słuchaj ich , tylko ja tutaj mądrych rad udzielam :):):):)
Nie rzucaj go !!!! jak bije i przeprasza to jest facet doskonały, jak by bił i nie przepraszał to była by menda:)

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

a dlaczego ona mu nie dowali jak niechce od niego odejść
niech weźmie wałek i przed nosem jak ją udeży to przypiepszy
mu tym wałkiem tak że będzie wstydził się pokazać z siniakie przed kolegami
i powinna mu powiedzieć że rozpowie wszystkim kolegom jak dostał odniej
może weźmie sobie to do serca - wielokrotnie słyszałem jak to baby biją facetów - jak słowa nieposkutują to mu dowal po kolanach napoczątek
zobaczysz że mu rura zmięknie i się następnym razem powstrzyma
zostawisz go znajdziesz drugiego i może taki sam i już niebędziesz chciała
żadnemu zaufać a jak się odwżysz -- postawisz się jemu to się przestraszy


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

szkoła dla szkoły, kwit dla kwitu, aby tylko papier w ręku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

A może Ona to lubi, taki fetysz?
No z koro z nim jest?
Są na tym świecie rzeczy które nie śniły się najstarszym fizjologom-F. Kiepski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

znajomy z autopsji przykłady przytacza :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

popatrz _maly_ nawet nie wiedziałem , że tak można jak pisze oremi , chyba zna to z autopsji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

Aco ,myslisz ,że ja to tak jak maruda ,tylko wygrzewa stare kulki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

ty to znajmoy masz takie rady że oo, babka to może zadać pierwszy cios ale tylko mega baba potrafi oddać po ciosie faceta, trochę realizmu, ahh te pragnienia zostawania w związku za wszelką siłę, widać że masz z tym jakiś problem, za każdy razem próbujesz ratować bezsensowne związki

tylu normalnych facetów a ona ma się pchać do tego bo może będzie lepiej, bo może się poprawi, pewnie następnym razem poprawi jej lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

Na allegro kupisz tanie ale pamietaj, ze musisz doliczyc koszt przesylki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

Ty bezbozniku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W tej chcwili masz sie nawrócić na jedyna słuszna wiarę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adamosxx interweniuj szybko numerami kont może ten bezboznik zdąży jeszcze zmazać swój grzech bezbożności stosownym datkiem :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

U Kędziora mają lutownice nasklepie jak poprosisz to ci polutują.ewentualnie w każdym serisie RTV.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

Jeśli masz lutownicę albo możliwość pożyczyć od kogoś dlaczego nie zrobisz tego sam? Po co się kłopotać i tracić czas na bieganie po serwisach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

antyon :)
chcesz moje szczere zdanie poznac ??
Nie porównuj łomży do białego, tam taki mistrz jest i owszem ,ale tutaj w tym wiejskim grajdołku chcesz coś takiego zrobić ??
Tosz tu nawet zdechłego psa jak by sie dało to by z księdzem i w kościele chcieli pogrzeby urządzać.
A co mówic o pogrzebie bez księdza.
Tosz by cały powiat ****.mi szczekał że taki i taki to bez księdza miał pogrzeb , rodzina została by wyklęta do 10 pokolenia przez proboszcza , sąsiadów, i całą resztę tego tatałajstwa.
Zaczekaj jeszcze ze 20 lat z tym pomysłem , wymra starzy ,dorosna młodzi to może i da sie coś zrobic :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

http://www.ceremoniehumanistyczne.pl/



STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

No w Białym pewnie tyle kościołów nie ma co u nas.
A to takie moje pytanie, sam tego nie otworzę , bo nie czuję potrzeby,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZGŁASZAJMY POSTY O CHARAKTERZE ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH I KSENOFOBICZNYCH DO ...

hej cicho...
http://www.youtube.com/watch?v=s901V3GvELQ

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org