poniedziałek, 16 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Nie chcę mi się skopiować,a przepisywać mi się nie chcę. Forumowe towarzystwo niech zerknie na posty na konkurencyjnym portalu jak zaczyna być znane.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re:

W temacie o pośle Kołakowskim.

Kasia..

Re:

skoro zostałaś POminięta, zatem to najpewniej sama nas tam wymieniłaś i teraz PiSzesz o tym z dumą na obwisłych piersiach...

Re:

Zmartwię cię oprócz czytania tam nieraz informacji i postów nie udzielam się tam.

Kasia..

Re:

Czy ty przypadkiem nie należysz do forumowego towarzystwa, o którym piszesz z wyrzutem w tytule? Kimże zatem jesteś - niewiasto … zaangażowaną, obserwatorem, czy może cenzorem ...

Re:

...zarozumiałą, bufoniastą De.wotką...

Re:

Oczywiście że należę do forumowego towarzystwa, cóż za dziecinne pytanie.
Paplak nie jestem zarozumiała, ani bufoniasta,a tym bardziej żadna ze mnie dewotka....Jedynie bywam pyskata w słusznych sprawach.

Kasia..

Re:

Paplak widzę że odniosłeś się tam w temacie, powiadasz że nigdy nie nawoływałeś zbytnio ostro? A wpis o tym że na drzewie zamiast liści wisieć będą PiSlamiści to co? Niestety taka jest smutna prawda, że jedna i druga strona święta nie jest. By tylko wieszali,wrzucali do dołów z wapnem,topili itp,itd....
Można wymieniać i wymieniać.

Kasia..

Re:

Albo szanujecie wartości wyznawane przez większość ludzi w tym kraju albo jesteście bydłem i jak bydło będziecie traktowani

Re:

coś się uczepiła parafrazy hasła narodowców..?, to nie jest, ani groźba, ani nie jest kierowane do konkretnych ludzi, forumowych adwersarzy, itp, jak robi to np. ostatnio na okrągło ry(e)j...

Re:

Przecież tu na forum są osoby których określacie PiSlamiści, a raptem to nie do nich? A pieprzę to powyżynajcie się nawzajem jak takie durnie z was...

Kasia..

Re:

babcia tępa dzida !

nie ma stara rura innych problemów ?

Re:

W jaki sposób zdefiniujesz większość - obelżywy kretynie … czy tylko w oparciu o własne widzimisię? A co z tzw. mniejszością? Pewnie zechciałbyś ją swoim sposobem zutylizować - zakłamany katoliku, powołujący się permanentnie na Chrystusa ...

Re:

Powyrzynajcie....

Kasia..

Re:

... wiadomo do kogo skierowane jest hasło: a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści? , ale kto jest/kim są PiSlamiści..?

Re:

Zabawa się dopiero zaczyna - pancerny alfons się okopuje i będzie kąsał boleśnie.
Tylko Polski żal, sprzedanej pospólstwu za 500+ … ale taki mamy klimat, już od czasów szlachty sarmackiej ...

Re:

Paplak to wypisujesz takie idiotyzmy, że nawet nie masz pojęcia co masz na myśli?

Blondloczku tylko pospólstwo bierze owe 500 plus? Reszta tych którzy w twoim mniemaniu są lepsi gardzi tymi pieniędzmi? Już to widzę.

Kasia..

Re:

De.wotko

...oczywiście, że mam POjęcie..., dokonałem parafrazy hasła kato-narodowców w celu napiętnowania POdobieństw PiSlamskich i komuszych nierządów, a nie ma to nic wspólnego z nawoływaniem do przemocy wobec konkretnych ludzi

Re:

siekiera motyka łysa pała żuć kamieniem traf pedała

Re:

Autor: rei (---.elomza.pl)
Data: 02-12-19 22:16

siekiera motyka łysa pała żuć kamieniem traf pedała

A MOŻE ZGŁOSIĆ STAREGO DZIADA DO
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych,
Adres: Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 5, 00-057 Warszawa
Telefon: 572 932 323

Re:

kaska,
masz ty babciu jakieś realne życie ?

całe dnie i noce dyżurujesz tu na forum,
ciekawe pod jakimi nickami pisujesz też i na my lomza ?

Re:

tak wogole to ona sie zali czy chwali? bo nie bardzo rozumiem sens tego tematu

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

Re:

kaśka, aleś się babciu tam zbłaźniła :)
https://mylomza.pl/artykul/atak-na-biuro-posla/879992

Re:

wyjątkowo tępa dzida

Re:

ta pisowska trolownica często tu na forum nawołująca do nienawiści , podrzegająca do przemocy , propagatorka rasizmu i zagorzała antysemitka poszła na portal mylomza się żalić .Zrobiła z siebie pośmiewisko i dostała intelektualnego kopa.

facmen

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0