czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Jako dobra koleżanka powinnaś kupić jej kask i ochraniacz na szcząkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

może on lubi jak ona w ciemnych okularach chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Powinna go rzucić jak najszybciej, po ślubie dopiero się zacznie a co jak urodzi im się dziecko? Patologia, szkoda dziecka i dziewczyny, on się już nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

weście ku.rwa juz sie nie udzielajcie,bo aż was szkoda... właśnie sie okazaliscie jakimi jestescie (niby) mężczyznami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

I najlepiej byłoby wstawić tu jego foteczkę, chętnie dorwał bym takiego damskiego boksera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Zenit chyba z Toba mozna pogadac, bo z MALYM i z ZEZEM to nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

ZENIT i MPK86 myslicie, ze on juz sie nie zmieni??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

MATI22 to ON ja bije

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

zezus nie zazdroszcze tylko chce pomoc i pokazac jej co wszyscy mysla o tym... idz zobacz czy cie nie ma w kuchni ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

jak chodzi o tego pilota co siedzi na fotelu pasażera , to pogadaj z ojcem to Ci powie co i jak to się robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

_maly_ to ty chyba nie myslisz, bo nie wiesz o co chodzi.. haha szkoda mi ciebie chlopie pusty jak wiadro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Jeśli ten gość bije Twoja kolezanke to na pewno sie to nie skonczy po ślubie, gorzej myślę że bedzie jeszcze bardziej ją tłukł bo poczuje że to jego własność i może robić co chce. Lepiej porozmawiaj ze swoją kumpela niech pogada o tym z rodzicami, innymi znajomymi itp
Gosciu musi miec nie równo pod sufitem, pewnie za młodu też dostawał i to sie przełożyło a to że gada ze kocha przeprasza itp to sranie w banie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

zezus no wlasnie on taki jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Zezuś nie ukrywam,że też liczę jutro na jakiś prezent od Ciebie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

konguśka.... pewnie że się nie zmieni. facet skłonny do przemocy zawsze najpierw uderzy później przeprasza i wszystko wraca do normy. dla niego uderzenie kobiety będzie na porządku dziennym. jedni lubią piwo inni lubią bić kobiety. niech dziewczyna nie marnuje życia sobie i swoim dzieciom ( jeśli dożyje żeby je urodzić)
jest tylu fajnych facetów, to nie średniowiecze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

kinguśka no bo my z _maly_ym , to swoich kobiet nie bijemy , to i nie wiemy jaka to frajda dla baby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

w ogóle jak można kochać takiego człowieka, a może ona go nie kocha i po prostu boi się od niego odejść, że jej krzywdę zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

mpk86 wlasnie wrecz przeciwnie... ona go kocha i nie chce od niego odejść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Tylko nie starą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

miłość swe uroki ma !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

nie powinna od niego odchodzić , gdzie znajdzie drugiego takiego mocno kochającego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Missiu czytaj ze zrozumieniem tematu ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

aj ...

http://www.youtube.com/watch?v=rhs2KRTg990&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To i ja też idę :):)
Gdzie i o której ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

No to git:)

To gdzie sie spotykamy?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org