czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

Jest taniej niż w Warszawie. Raczej nie ma tu takiej bańki cen. Kiedyś czytałem, że rzeczywista cena budowy mieszkania to 2500zł/m^2 a reszta to marża.
tu jest parę cen:
http://lomza.nieruchomosci-online.pl/mieszkania/
Inwestycyjnie nie jest to raczej najlepsza lokata kapitału, bo demografia wskazuje, że populacja Łomży będzie się w przyszłości kurczyć. Jako ochrona przed inflacją może jednak sprawdzić się dobrze jeśli znajdziesz mieszkanie w dobrej lokalizacji ponad 60m^2. (Jeśli kraj będzie się dalej rozwijał, to raczej będzie rósł popyta na większe mieszkania)

Rynek wynajmu też nie jest zbyt lukratywny w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

WPM, w Łomży da się parę rzeczy otworzyć i na nich zarabiać, ale trzeba to zrobić z głową i pomysłem i mieć środki. Bo jak widzę jak ktoś otwiera kolejny szmateks czy kebab i płacze na forum, że mu nie wychodzi, to raczej pretensje powinien mieć do siebie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

Niema takiego sklepu w tym miescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

Glos_Rozsadku ale poco i na co chcesz mnie zaprosic do tańca?? Z tego co widzę to ty jesteś napinaczem internetowym. Wszedzie wtracasz swój głos_głupoty. Ale jak już tak sie upierasz to zapros mnie gdzies na te tańce... ale pozwól że ja wybiorę lokal OK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

kinguśka

wstaw swoje to porównamy,

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

Dla mnie to mozecie placic i po 20000tys zl za 1 m2 tylko poco nabijac innym kieszen,niech sami w tych budach mieszkaja,zeby ludzie byli zdyscyplinowani jak jest w innych krajach to domy czy mieszkania nie bylyby drozsze jak 1000-1500m2 a u nas to kazdy wyzej sra jak dupe ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

dzięki za odpowiedzi, a do Venedy gdzie można się dowiedzieć o naborze?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

Witam, poszukuję elektryka, z którym mógłbym przedyskutować i otrzymać poradę odnośnie remontu instalacji elektrycznej w mieszkaniu i który po położeniu przeze mnie kabli podłączyłby wszystko w rozdzielnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

czesc odezwji sie na meila com454@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

w concordii 150 lub 160 zł w tym owoce ciasta napoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS chce zabrać pieniądze niepełnosprawnym! Suski: To moralnie słuszne!

witam wszystkich
przeglądając to forum dowiedziałam się dość ciekawych rzeczy odnośnie multiselectu.co do wcześniejszych pyskówek na forum to moje zdanie odnośnie nofxa jest takie że to zwykły naciągacz.uważam tak chociażby dlatego że nikt ze zdających nie pisał że wyrzucili kogoś bo miał testy od innej osoby jak nofx. jego fora (a przynajmniej jedno) jest mocno podejrzane jak dla mnie. 100% pozytywnych wpisów tylko że przy nickach osób które je pisały nie ma żadnych dat ani godzin.nie spotkałam się wcześniej z czymś takim.ale to są moje spostrzeżenia.jak ktoś ma ochotę płacić za coś co jest ogólnie dostępne to jego sprawa.ot i tyle w tym temacie.

czy jest ktoś kto zdaje TWO i TSF 03.06. w Szczytnie?
czy ktoś z Łodzi i okolic przygotowuje się do tych egzaminów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org