czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

Zgadzam sie z WPM. Rzeczywsity koszt to poziom 1000 - 1500 zł/m2. Wszytsko mozna wyliczyć w oparciu o KNR.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.


no to jest was już dwóch DEBILI godnych siebie ,

kto nastepny -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

można normalnie wchodzić tylko nie zawsze bramka jest otwarta;) wtorek środa i czwartek o 16.00 tam trenujemy więc wtedy na pewno będzie otwarte i nie będzie trzeba skakać przez ogrodzenie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

Wpm on musi być starym degeneratem nie jedna to go prosi o spotkanie face 2 face i dla czego nie chce się spotkać bo to stary pierdziel:) Jak by był taki odważny to by się spotkał osobiście:)))) Fakt wszystko musi konsultować z adwokatem z córą żona . BO SAMODZIELNIE NIE UMIE MYŚLEĆ:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

Ja mogę wybudować 800 zł za metr kwadratowy :-)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

Gdzie w Łomży można kupić ubrania ciążowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

"nie ma dla mnie innych miejsc"


http://www.youtube.com/watch?v=PJKC6DQnBzc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

oczywiscie ze Veneda,a ten inny obiekt na bawelnie to jeszcze wielki znak zapytania????????a pozatym komu bedzie sie chcialo na bawelne jezdzic na zakupy jesli bedziemy miec Venede w samym centrum skupienia.Veneda,Stokrotka.Kauland,tu bedzie cale skupisko sklepow,tylko tu poludnie bedzie sercem Lomzy,a nie jakies tam zadupie,ale ta budowa Galerii Narew jeszcze patykiem na wodzie pisanie,widzieliscie co tam jest pobudowane?jeszcze nic bo kasy niema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

dzięki wielkie:) często tamtędy przechodzę i czasem widzę że jednak jest zamknięta.. ale jęśli można to ok:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

od jutra m2 ma kosztować 10 000zł , wpm łap okazję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

Myślę podobnie. Echo nie gada, tylko buduje, zima im nie przeszkadzała. A Narew? Wetknęli słupy z prefabrykatów i ogłosili, że 10% inwestycji wykonali:) Życzę im dobrze, bo chcę, żeby każdemu w tym mieście biznes wychodził, jednak bardzo wątpię w to, że po pierwsze galeria Narew powstanie, a po drugie-że znajdą się tam sklepy, o których mowa w dzisiejszym artykule. Ale obym się mylił.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

kasy fiskalne już kupili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

http://galeria-narew.com/

spróbuj tutaj, są telefony, może się dowiesz czegoś o rekrutacjach poszczególnych sklepów.
Ale również na pasku na dole strony są firmy, w nich trzeba pytać o szczegóły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

ta stronka którą podałeś dotyczy starych mieszkań , rynek wtórny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

mala czarna211<<<< oni nawet telefonu stacjonarnego niemaja,biura ani nic,daj se spokoj to porazka na calego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

ale z was wpm robi wała, maskara :d haha

BO CHCIALABYM BYC BIZNESDZIEWCZYNA JESLI MI SIE UDA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie ma cenniejszych rzeczy jak honor i wolność no chyba , że się jest pisowcem.

Ahmed , obserwuję Twoje posty i widzę , że zawsze rozsądnie piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org