czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Mnie poważnie interesuje w jakim banku jest tak przebitka gdzię można zainwestować niecałe 11 tyś i można dostać po 3 latach na mieszkanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

raqlan-ie PIERW należy spojrzeć obiektywnie na zaistniałą sytuację, PIERW należy odrzucić antypatię i sympatię, przeanalizuj całe zdarzenie i odnieś się na spokojnie bez wizji paru kawałków w ramach podziału wygranej sprawy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

ja juz z tym człowiekiem na forum ani w zyciu realnym nie chce miec wspolnego dobrej nocy forumowiczom życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

i tak pewnie na siebie zarobi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu



Figa , słuchaj , nie ja Cię tu zapraszałem i nie ja Cię będę wyganiał .

Jedna sprawa : zaczepki szukasz , nudzi Ci się , po co ta prowokacja ; " zez, to idź spać:) " ,

czy ja pierwszy coś piłem do Ciebie ?

nie ?
to ciao bambina !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 08-03-12 19:34

Jak widzę wpisy tego "pseudointelektualisty" Mr_Andrzeja, to krew mnie zalewa.

Trzymaj sie tematu, a nie jakieś wywody filozoficzne tu prowadzisz.

____________________________________________________________


Powiadasz pseudointelektualisty(?) - kto zatem według Ciebie jest intelektualistą ?
Na czym Twoim zdaniem polega bycie lub niebycie intelektualistą ?

Ja nie występuje tu jako intelektualista i nie odgrywam roli intelektualisty nie mogę być zatem udawanym intelektualistą a raczej jak mówisz pseudointelektualistą za którego się również nie uważam tak jak nie uważam się w ogóle za intelektualistę.


Nie dawaj fałszywego świadectwa prawdzie którą chcesz wypaczyć swoją wypowiedzią nieadekwatną w stosunku do rzeczywistości którą ja tu prezentuję a którą Ty wyraźnie dyskredytujesz zachowując się fałszywie jak kobieta która nieudolnym makijażem zastępuje dawno utraconą piękność starając się za wszelka cenę tym fałszywym zachowaniem ...
Taka kobieta tak samo jak kapłani złudnie utrzymują swój doskonały - święty wizerunek stwarzając jego pozory i zaszczuwając ludzi którzy to zakłamanie obnażają.


Wracając do tematu od którego najpierw zostałem odwiedziony atakami na mnie i straszeniem mnie policją co stanowczo poddałem ripoście zapytam Ciebie:
Dlaczego wskazujesz że się tego tematu nie trzymam ? Dodam że nieuczciwa przebiegłość z Twojej strony dająca fałszywe świadectwo prawdzie w tym temacie być może deprecjonuje mnie w oczach czytelników.

Jaki masz w tym cel żeby mnie zdyskredytować w oczach czytelników ?

To nie są wywody filozoficzne na co kłamliwie wyraźnie wskazujesz. To jest owoc zaniedbań w Kościele na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.


To jest owoc zła Kościoła który nie jest spójny z prawdą z której i dla której powstał a tym samym stał się niespójny z nauką Jego założyciela. Kościół ten stał się niespójny z Jezusem którego uznaje za Boga a tym samym stał się niespójny sam w sobie i sprzeniewierzony wobec swojego Boga.

Dowodem na to jest temat: "Kolejna zaginiona osoba z Łomży"
a to nie jest jej pierwsze "zaginiecie" tak samo jak nie jest to pierwsza rozbita parafialna rodzina i nie jest to pierwsza parafialna osoba która jest owocem niespójności parafialnego Kościoła ad intra et ad extra w swoich parafialnych rodzinach nosząca kliniczne piętno schizy jako owocu tej społecznej niespójności nie tylko własnej biologicznej rodziny
wobec której zarzuca się jej niedostosowanie społeczne tym samym podstępnie czyniąc z ofiary sprawcę na którego wkłada się odpowiedzialność którą zdejmują z siebie ojcowie i matki zła jakim nie tylko ta zaginiona kobieta została społecznie i klinicznie dotknięta i trwale obarczona przekazując to zło w sztafecie życia swoim dzieciom i wnukom swoich zło czynnych zakłamanych katolickich rodziców i ich krewnych.

Jeśli komuś nie pasuje stylistyka i gramatyka bo jest zadufanym w sobie intelektualistą to niech sobie poprawi tak jak mu pasuje jak się na tym zna.

Nie jestem pisarzem i od fantastycznego pisarstwa jestem daleki doświadczając szarej rzeczywistości ludzkich relacji jako owoców zakłamanego Kościoła na Ziemi Łomżyńskiej na której kapłani z tego zakłamania czerpią własne korzyści - zyski...

... jak ci kapłani którzy w obronie swojego nietykalnego obrzędowego świątynnego interesu zaszczuli życie Boże razem z Jezusem na początku naszej Ery dając Fałszywe świadectwo prawdzie którą Jezus ostatecznie poświadczył własnym życiem - świadectwo które niestety po dziś dzień kapłani podobni do nich deprawują na sposób Ludzki i Boski czyniąc swoje religijne manipulacje prowadzone w dobrej wierze.


O czym to świadczy ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Dzisiaj (09.03.2012) ok godz. 7;30 na szosie Łomża-Wizna znaleziono Yorka. Opis: sierść beżowa, czerwona obróżka z cekinami, kucyk z żółtą gumką.
Nr kontaktowy: 507150388

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Czy dziś znajdzie się osoba, która coś wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

plan bioz dla domku jednorodzinnego co to jest i czy jest konieczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

sloneczko to ze komus sie cos nie utrzymalo nie zaczy ze tobie tak wyjdzie...pamietaj liczy sie cena oraz dobry towar....na siebie napewno zarobisz..najgorsze sa pierwsze 2 max 3 miesiace zebys wyszla na swoje jako tako..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Jak powiększy się bezrobocie w Łomży i ludzie mimo kwalifikacji nie będą mogli znaleźć pracy to albo wyjadą do innego miasta (o ile nie mają tu czegoś co ich trzyma-dom, mieszkanie, chorzy rodzice) lub za granicę- co jest bardziej prawdopodobne. Człowiek od tysięcy lat walczy o przetrwanie z tym że co epoka to inne przeciwności. Kiedyś to było bieganie za mamutami żeby mieć co zjeść, a teraz bieganie za pracą.
Coraz częściej myślę, że tego mamuta łatwiej było złapać niż dziś pracę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

wpm powiem ci tak maz zona plus 2 dzieci..mieszkaja na stancji jak wiekszosc ludzi gdyz nie stac ich na kupno mieszkania nawet na kredyt..utrzymuja sie za ok 2000 miesiecznie majac do oplat mieszkanie oraz rachunki..jak myslisz zacofancu ile im na zycie zostaje na caly miesiac??
jestes po prostu glupia/glupi nie znasz zycia a z psychologia nie masz nic wspolnego..twoje wypowiedzi sa bez ladu i skladu..gardzisz ludzmi i nie masz szacunku do nikogo do siebie rowniez..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

ktos napisal ze kury znoszącej złote jajka sie nie sprzedaje i ja sie pod tym podpisuje i to dużymi literami. Ta co sprzedaje mówi ze wyjezdza a ja jak myślisz sie pozbyłam tego sklepu nagły wyjazd to działa. To jest punkt moze i na zaklad szewski, jakis serwis albo inną usługę ale napewno nie na handel detaliczny zreszto kazdy robi po swojemu ja teraz bym sto razy sprawdzila zaczym znowu w byle co inwestowac powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

wpm, znowu zaczynasz?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

800 zł netto na ręke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Witam, zgubiona została obrączka męska złota z wygrawerowaną datą 26.06.2010 i imieniem. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt- gwarantowana nagroda. Kontakt pod e-mail: geniusz160@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Dokładnie to musi być Twoja decyzja. Jak nie wyjdzie to będziesz mieć pretensje i nauczkę dla siebie. A jak wyjdzie to będziesz dumna z siebie i będziesz to zawdzięczać tylko sobie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

wpm ty musisz byc baaardzo znudzona osoba bez zajecia..nikt przy zdrowych zmyslach nie zaklada tak glupich i bezsensownych tematow jak ty...
masakra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

w ostrowi maz. jest sala za 110zl i jedzenie pyszne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

torro prześlij mi foto na e-maila. Dzięki i pozdro...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

a ile gram miala ta obraczka?i co bylo tam napisanie na niej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

idz sie lecz.to jest najlepsza rada..
ja rozumiem ze ty czerpiesz jakas przyjemosc z wkur**a ludzi tutaj..orgazm tez dostajesz jak czytasz odpowiedzi na swoje posty??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu


JAKI ON/ONA MA W TYM CEL , ZAKŁADAJĄC TAKIE GŁUPKOWATE , PROWOKACYJNE TEMATY ?

NIKT , PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH TAKICH BZDUR NIE WYPISUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Witam . Kilka lat temu na nartach w Zakopanem żona naderwała wiązania krzyżowa . Lekarze na miejscu i w Łomży stwierdzili że bez operacji się nic nie zdziała . Znajoma nauczycielka wf skierowała nas do tego pana . Obejrzał , pocmokał i powiedział że leczenie będzie trwało długo ale odbędzie się bez żadnej operacji . Minęło już kilka lat żona jest sprawna i nie odczuwa żadnych dolegliwości . Lekarz jest fachowcem a koszty to pierwsza wizyta prywatna a potem paliwo na dojazdy do przychodni . Słyszeliśmy o łapówkach które podobno ktoś musiał dawać , nas coś takiego nie spotkało ani nie mieliśmy odczucia że ktoś oczekuje dodatkowych pieniędzy .

pozdrawiam i życzę zdrowia Zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

http://www.e-podlasie.pl/wizytowka/alkohole_swiata_sklep_monopolowy_947628.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu


DERYSSS, daj namiary !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

jestem kobietą ktora kiedys tak jak ty chciala miec sklep bo to jakis poczatek bo moje bo jestem na swoim mowilam dam rade poczatki sa trudne rodzina tez mnie odwodzila wytrzymalam rok niech cie zastanowi dlaczego w tym miejscu tak czesto zmieniaja sie wlasciciele bo to nie wypal i nie mowie ci przez zazdrosc tylko naprawde szczerze po co na starcie odrazu sie zniechecic i to jest nie prawda ze nie powinnas sie nikogo sluchac z takich rad cos zawsze mozna wybrac ucz sie na czyis bledach po co samemu sie topic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

<<<<<<<<<<<<ZEZOWATE SZCZESCIE<<<<<<<<<<<



JA WCZORAJ BYLAM NA PIWIE Z KOLEZANKAMI I WIDZIALAM TWOJA CORKE UWAZAJ NA NIA BO ZA DUZO PIJE,POZATYM MOZE TY OTWIERAJ JAKIS LOKAL BYLAM URZEDZIE PUP I JUZ CHYBA DOSTALES KASE NA DZIALALNOSC DLA SWOJEJ CORKI,STARALES SIE O DOFINANSOWANIE DLA NIEJ TO MASZ,WIEC BIEGIEM TAM LEC W KOLEJKE A DLA CORCI DAJ POSPAC BO JEST ZMECZONA PO WCZORAJSZEJ BALANDZE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

aikon1- moge wiedziec jaki miałas sklep? tak,lokal w dobrym punkcie to połowa sukcesu. Ona mowi,ze niby tak dobrze Jej sie kreci,ale byłam pod sklepem w aucie po pare godz i zywej duszy nie było,tylko do szewca troche się przewijało. Pózniej co ja z tymi szmatkami zrobie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

wpm-dziwna jestes,poszukaj sobie kobieto zajęcia,wątpie ze Ty gdzies pracujesz-chyba palcami po klawiaturze w czterech scianach,moze kiedys to Ci sie znudzi. Najlepiej nie zwracac uwagi na Ciebie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

http://www.gadulek.pl/plotki-ze-swiata/pamela-anderson-bez-makijaiu/

:P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

JA TYLKO DYSKUTUJE TU I PROSZE O RADE,BADAM RYNEK BO CHCIALABYM BYC BIZNESDZIEWCZYNA JESLI MI SIE UDA,A RADA DOBRYCH LUDZI NIGDY NIEJEST ZLA NA TYM FORUM,SA TU PRZECIESZ LUDZIE UCZENI,LUDZIE PROWADZACY BIZNES ITD,,,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

wpm dostaje orgazmu a widok odpowiedzi na jej/jego zaczepki na forum...brak mozgu widoczny az nadto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

jaki jest dobry stomatolog w lomzy?? ile kosztuje wybielenie zebow??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

za 2 tysie w naszym mieście to opłacisz dwa -> 2 etaty brutto:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

może strażacy pompę sprawdzali

swego czasu dużo jeździłem furą, obecnie mniej ale powiem jedno martuchnam ludzie są przyczyną wypadków, a właściwie prędkość i umiejętności(ich brak) jakby twój maż jechał przepisowo i sekundę pomyślał to by zwolnił

nie można mówić, że to pogoda, bo to zwalanie winy na aurę to ściema, trzeba się przyznać samym przed sobą: nie umiem jeździć szybko samochodem więc jadę powoli, a nie walę ile wlezie bo wszyscy tak robią,

u nas jest takie nastawienie ludzi, że mam samochód malucha to jadę 90, a jak poloneza, mazdę, itd to min 120( inny nie może mnie wyprzedzić)
trzeba umieć się przyznać czy jak jadę 120 to nie wydaje mi się że za szybko? czy obraz lekko nie zasuwa za szybko?

jak ktoś chce być kozakiem, facetem ! to musi zapier... a to niestety głupota i potem efekty

a fotoradary uważam za głupotę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

buduj domek i nie patrz na przygłupa . Teraz mnóstwo domków powstaje poza granicami miasta. Temu duplowi gula zwyczajnie lata bo nie ma ksiorki an postawienie domeczku. Teraz większość starych łomzyniaków tzn elita łomżynską mieszka za i pod miastem a potomkowie roztrząsaczy gnoju opanowali miasto i sie lansują na miastowych.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

mocne slowa santreo...ale hmmm niestety prawda

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Mam wrażenie, że im kto mniej umie, tym bardziej aktywnie i krytycznie udziela się na forum. Przytoczę to powiedzonko mojego szanownego kolegi "im więcej sprzętu, tym mniej talentu". Myślę że czytelnicy tego tematu wiedzą co mam na myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Autor: wpm (---.dip.t-dialinnet)
Data: 09-03-12 10:28

JA TYLKO DYSKUTUJE TU I PROSZE O RADE,BADAM RYNEK BO CHCIALABYM BYC BIZNESDZIEWCZYNA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skoro to byłoby Twoje wynagrodzenie więc po co pytasz innych. Czyżby oni mieli Cię utrzymywać? Sama wiesz jakie koszty ponosisz miesięcznie i czy wystarczy Ci to na życie, inni Ci w tym nie pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

hehehe :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

dzięki wszystkim za pomoc :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Ty skamlesz o uwagę na tym forum, a dostajesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu


a co gimnazjum może innego napisać ?

np taki Autor: Baron666 = Autor: diabel666

założył/ła te dwa nowe nicki kilka dni temu wstecz , aby się odgryżć ?

chodzi po ogólnym i politycznym , żeby nabić sobie posty , a jedynym jego/jej komentarzem jest zawsze tylko kropka " . "

tylko to masz do powiedzenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu


tak już jest , jutro otwierają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu


andzia , ty i gów.no spod siebie byś zjadł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maski opadły – o barbarzyńskim obliczu antyklerykalizmu

Jak jeszcze aktualne to polecam tel. 602615307

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org